کتاب صوتی

اغلب کتاب های چاپی دارای یک نسخه صوتی نیز می باشند. این نسخه های صوتی در سایت های مختلف موجود هستند. کافی است

توسط PATRIS-FUN در 25 آذر 1399
اغلب کتاب های چاپی دارای یک نسخه صوتی نیز می باشند. این نسخه های صوتی در سایت های مختلف موجود هستند. کافی است سری به این سایت ها بزنید تا با انبوهی از کتاب های صوتی رو به رو شوید. موضوع بحث در مورد کتاب هایی است که به زبان های مختلف نوشته می شوند. این کتاب ها را می توانیم یک منبع قوی برای آموزش زبان های مختلف بدانیم. کتاب های صوتی به هر زبانی که باشند، می توانند در مدت کوتاهی بخش شنیداری و صحبت کردن شما را تقویت کنند. علاوه بر این، کتاب صوتی معمولا به صورت داستان و یا مطالب جذاب هستند، بنابراین گوش دادن به آن ها شما را خسته نمی کند.
کتاب صوتی
کتاب صوتی

کتاب های صوتی زبان اصلی را از کجا تهیه کنیم؟

سایت های مختلفی برای فروش این کتاب ها وجود دارند. این سایت ها معمولا مرجع فروش کتاب هستند. اما مشکلی که وجود دارد، نحوه خرید این کتاب های صوتی است. اغلب افرادی که وارد سایت های مرجع فروش کتاب های صوتی زبان اصلی می شود، در نهایت با مشکل پرداخت هزینه رو به رو خواهند شد. این مشکل برای تمام افرادی که در داخل ایران بوده و دسترسی به حساب های بین الملی ندارند، وجود دارد.

مشکل پرداخت برای خرید کتاب های صوتی زبان اصلی را برای همیشه برطرف کنید.

ایبوک رالی این مشکل را برطرف کرده است. ایبوک رالی یک رابط میان شما و تمام سایت هایی است که به شما اجازه خرید از آن ها را نمی دهند. ایبوک رالی کتبی را که به صورت اورجینال در سایت های مختلف وجود دارند، را خریداری کرده و آن را به روشی آسان در اختیار کاربران خود قرار می دهد. برای خرید کتاب از ایبوک رالی دیگر نیازی به پرداخت از طریق درگاه های اینترنتی مختلف و یا داشتن حساب بانکی بین المللی نخواهید داشت. کافی است تنها نام کتاب مورد نظرتان را بدانید، اکنون با وارد کردن آن در بخش میانی سایت و فشردن گزینه جست و جو، می توانید کتاب مورد نظرتان را دریافت کنید.

تخفیف های باور نکردنی خرید کتاب های صوتی تنها در سایت ایبوک رالی…

ایبوک رالی برای جلب نظر مشتریان خود تخفیف های باور نکردنی را بر روی کتاب هایش اعمال کرده است. البته این موضوع باعث کاهش کیفیت کتاب ها نشده است. تمام کتاب های صوتی موجود در ایبوک رالی با همان کیفیتی که در سایت مرجع وجود دارد، به شما ارائه می شوند.

۱- اولین تخفیف ایبوک رالی بر روی تمام کتاب هایش اعمال شده است. یک تخفیف ۸۰ درصدی برای هر کتاب…

این تخفیف هنگامی که قیمت کتاب های صوتی در سایت مشخص می شود بر روی آن ها اعمال می شود. ایبوک رالی تخفیف را پس از تبدیل قیمت کتاب در زمان خرید بر روی آن اعمال کرده و به عنوان قیمت نهایی کتاب در اختیار مشتریان قرار می دهد.

۲- دومین تخفیف بن خرید ۲۰ درصدی است. هر خرید یک بن تخفیف ۲۰ درصدی…

این بن تخفیف نیز بر روی تمام کتاب ها اعمال می شود. هنگامی که خرید خود را نهایی کردید، یک بن تخفیف ۲۰ درصدی به حساب کاربری شما وارد می شود که می توانید تا یک ماه برای خرید های بعدی خود از آن استفاده کنید.

چگونه کتاب صوتی مورد نظرم را از سایت ایبوک رالی بخرم؟

با دانستن نام کتاب صوتی مورد نظرتان می توانید به راحتی آن را خریداری کنید. پس از ورود به صفحه اصلی سایت به آدرس https://ebookrally.ir نام کتاب صوتی را در قسمت میانی سایت وارد کرده و بر روی گزینه جست و جو کلیک کنید. سپس در لیستی که برای شما به نمایش در می آید، کتاب خود را پیدا کنید. اکنون با اضافه کردن آن به سبد خرید می توانید هزینه آن را پرداخت کرده و لینک دانلود آن را دریافت کنید.
کتاب الکترونیکی
کتاب الکترونیکی

سفارش کتاب صوتی از ایبوک رالی:

اگرچه آرشیو ایبوک رالی کامل است. اما با اینحال ممکن است با کتاب هایی رو به رو شوید که در این سایت موجود نباشد. این کتاب ها را می توانید به راحتی به سایت ایبوک رالی سفارش دهید. برای اینکار کافی است پس از مشاهده آیکون سفارش کتاب بر روی آن کلیک کنید و در صفحه ای که برای شما به نمایش در می آید، لینکی که کتاب مورد نظرتان در آن وجود دارد را به همراه دیگر مشخصات خواسته شده وارد کنید. ایبوک رالی پس از دریافت مشخصات کتاب صوتی شما، قیمت آن را به شما اعلام می کند. اکنون با پرداخت هزینه می توانید لینک دانلود آن را دریافت کنید. source link
آخرین مطالب