کاربرد ها و استفاده دسته گل کوچک

دسته گل کوچک یکی از انواع دسته گل های موجود در گل فروشی ها به شمار می رود، که افراد زیادی مایل به خرید این محص

توسط PATRIS-FUN در 14 مهر 1400

دسته گل کوچک یکی از انواع دسته گل های موجود در گل فروشی ها به شمار می رود، که افراد زیادی مایل به خرید این محصول می باشند. دلایل انتخاب این محصول نسبت به دیگر محصولات متنوع بازار بسیار زیاد است که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت. هدیه دادن دسته گل یک سنت دیرینه و قدیمی در میان جهانیان است و گل نیز در جهان نشانه صلح، آشتی و دوستی است که هر فرد می تواند انواع آن را به مناسب های خاصی خریداری نموده و به عزیزان خود تقدیم کند. در این مقاله قصد داریم تا دسته گل کوچک موجود در بازار و مزیت های آن را مورد بررسی قرار دهیم تا خریداران بتوانند با انتخابی درست در زمینه تهیه هدیه عزیزانشان را خوشحال نمایند.

مزیت های دسته گل کوچک

همه ما حتی یک بار برای خرید دسته گل اقدام کرده ایم و به گل فروشی سر زده ایم. اما در زمان خرید از گل فروشی ها به چه نکاتی توجه می کنیم؟ قطعا یکی از مهم ترین موارد قیمت است، قیمت دسته گل کوچک به دلیل کم بودن تعداد گل های مورد استفاده ممکن است کمتر از باقی دسته گل های موجود در گل فروشی باشد. اما استثنا  نیز در این زمینه موجود است چرا که ممکن است شما تنها یک شاخه گل را انتخاب کنید ولی به دلیل خاص بودن قیمتی برابر چندین شاخه گل داشته باشد. در حالت کلی دسته گل کوچک به دلیل ارزان قیمت بودن مورد استقبال قرار می گیرد. از دیگر مزیت های موجود در این دسته گل، کوچک بودن و قابل حمل بودن است، گاهی ممکن است برای خرید دسته گل بزرگ نیازمند کمک چندین نفر باشید و حتی ممکن است در صندلی عقب ماشین نیز جا نگردد، این در حالی است که دسته گل کوچک تنها با یک دست نیز قابل حمل و جابجایی می باشد. گاهی از مواقع آنقدر عجله داریم که ایستادن در گل فروشی و از دست دادن زمان برای پیچیدن دسته گل باعث دیر رسیدن شما به قرارتان و یا مهمانیتان می شود در این حالت دسته گل کوچک بهترین گزینه خواهند بود چرا که در سریعترین زمان ممکن پیچیده می شود. با توجه به این مزیت ها می توانید در زمان های خاصی این نوع از دسته گل را تهیه نموده و به عزیزانتان هدیه دهید.

دسته گل

انواع گل های استفاده شده در دسته گل کوچک

کوچک ترین دسته گل موجود در دنیا با یک شاخه گل رز معمولا پیچیده می شود، این نوع از دسته گل ها به عنوان رمانتیک ترین نوع گل که می توانید آن را به بهترین فرد زندگیتان تقدیم کنید شناخته می شود. گاه ممکن است تزئین کننده از گل های مینیاتوری و ریزی برای تهیه دسته گل های کوچک نیز استفاده نماید. یکی از دسته گل های کوچک زیبایی که در بازار موجود است، دسته گل نرگس است، گل نرگس یکی از زیبا ترین و خوش بو ترین گل های مینیاتوری موجود شناخته می شود.

 از گل های بسیار زیاد دیگری مانند لیلیوم، شیپوری، رز و... نیز می توانید استفاده نموده و از گل فروش بخواهید آن را برای شما بپیچد. گاهی به دلیل تفاوت در سلیقه اشخاص این نوع گل ها مورد پسند نبوده و افراد گاها به گل های بزرگ علاقه مند هستند که می توان با همان گل ها نیز دسته گل کوچک زیبایی را پیچید و شما با خریداری آن ها می توانید دیگران و نزدیکانتان را خوشحال نمایید.

کاربرد ها و استفاده ها از دسته گل کوچک

گاهی ممکن است دسته های کوچک و گاهی ممکن است دسته گل های بزرگ را بپسندید اما مهمترین نکته این است که باید یکی از آن ها را انتخاب نموده و همراه خود برای دوستان در جشن و مهمانی، برای تبریک تولد، برای تبریک روزهای خاص سال مانند عید، کریسمس، سالگرد ازدواج، روز پزشک، روز مادر، روز عشق، تبریک به دنیا آمدن نوزاد، تبریک قبولی در آزمونی مهم، تبریک خرید خانه و موارد دیگر ببرید و آن ها را خوشحال نمایید، همچنین با انجام این کار خود را در خوشحالی آن ها سهیم نموده اید.

دسته گل

توجه داشته باشید که خرید دسته گل کوچک از گل فروشی به عنوان دسته گل عروس اصلا جذاب نیست و در این روز خاص شما به دسته گلی شیک تر و مناسب تر نیازمند هستید، همچنین نه تنها به عنوان دسته گل عروس بلکه در بسیاری از زمان ها خرید دسته گلی که کوچک باشد می تواند تنها شما را خجالت زده نماید. بهتر است در زمان های مهم تر از خرید این نوع دسته گل پرهیز نموده و به خرید دسته گل های دیگر اقدام نمایید. در نظر داشته باشید در زمان خواستگاری نیز نمی توانید از دسته گل کوچک استفاده نمایید چرا که حالت خوشی نخواهد داشت و شما را آدم خسیسی معرفی خواهد کرد.

خرید دسته گل بزرگ و کوچک

امروزه بسیاری از افراد از راه های مختلفی برای خرید انواع دسته گل ها اقدام می کنند، یکی از روش های روتین خرید یا به صورت حضوری می باشد و گاه به صورت اینترنتی صورت می گیرد. اگر قصد خرید اینترنتی گل های طبیعی را دارید بهتر است از گل فروشی های شهر خود که دارای سایت و یا پیج های مرتبط هستند اقدام نمایید، چرا که در زمان ارسال گل ها از شهری دیگر قطعا آن ها خراب خواهند شد و دیگر قابل استفاده نخواهند بود.

این در حالی است که امروزه تعداد خرید های اینترنتی و از سایت های معتبر بیشتر از خرید های حضوری صورت می پذیرد، آن هم تنها به دلیل راحت تر و آسان تر بودن خرید از سایت ها است. در نظر داشته باشید در حین خرید دسته گل کوچک از سایت هایی معتبر اقدام نمایید، در این حالت قیمت مقرون به صرفه ای را برای یک دسته گل از شما خواهند گرفت و پشتیبانی همه جانبه پاسخ گوی شما خواهد بود، ارسال به موقعی خواهند داشت، دقیقا همان چیزی که سفارش داده اید را برای شما می آورند و بسیاری موارد دیگر که این سایت ها به آن پایبند هستند. در نتیجه شما به عنوان خریدار از این گونه سایت ها راضی خواهید بود و عزیزانتان را با این هدیه شگفت زده خواهید نمود. همچنین میتوانید برای راهنمایی کامل تر راجع به خرید دسته گل به لینک مراجعه کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن