FDA سر کاهش به دفاع یا رد تهمت و ادعا می کنند که 99 درصد از COVID-19 موارد هستند "کاملا بی ضرر'

On یکشنبه رئیس سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) کاهش یافته و به انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی ج

توسط PATRIS-FUN در 15 تیر 1399

On یکشنبه رئیس سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) کاهش یافته و به انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعای بی اساس است که 99 ٪ از COVID-19 موارد هستند "کاملا بی ضرر است."

به عنوان ایالات متحده نزدیک 130,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 این روز استقلال آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت در یک سخنرانی دیروز که آمریکا را آزمایش کرده است 40 میلیون نفر است و 99 درصد از موارد "بی ضرر است." رئیس جمهور ادعا در تضاد با داده های موجود از جمله برآورد توسط مراکز کنترل بیماری از تعدادی از بیماران بدون علامت و شواهدی وجود دارد که این گروه می تواند به طور فعال در انتقال این بیماری است. اما زمانی که FDA کمیسر دکتر استفان هان به نظر می رسد در سی ان ان دولت از اتحادیه این جمعه او حاضر به تناقض رئیس جمهور نظر به جای اصرار آمریکایی ها برای تمرین های اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک.

سی ان ان دانا باش خواست هان به آدرس رئیس جمهور, ابراز نگرانی از این که رئیس جمهور ادعا می کنند می تواند منجر مردم را به دست کم گرفتن خطرات ناشی از ویروس است.

"این واقعا مهم است— احتمالا یکی از مهم ترین misclaims یا رک و پوست کنده نهفته است که رئیس جمهور قرار است در خارج وجود دارد, چرا که آن را واقعا تحت تاثیر سلامت مردم است. اگر آنها را بشنود رئیس جمهور گفت: "99 درصد از مردم خوب" آنها در حال رفتن به تغییر رفتار خود را به طور بالقوه بیمار آلوده کردن افراد دیگر است. چگونه است که شما را احساس به عنوان یک عضو از خود نیروی کار?" باش گفت.

"من کاملا پشتیبانی CDC و اطلاعاتی که آنها در حال قرار دادن با توجه به این همه گیر" هان پاسخ داد. "من فکر می کنم این بار دیگر واقعا مهم— دستورالعمل که ما تاکید قرار داده است که ما داریم. دوباره آن را به سرعت در حال تحول وضعیت و ما قصد داریم داده های بیشتر."

هنگامی که باش فشرده او را برای بار سوم به آدرس رئیس جمهور ادعا هان کاهش یافته است.

"من قصد ندارم به چه کسی حق است و چه کسی اشتباه" هان گفت: اصرار آمریکایی ها به ویروس "جدی است."

نوشتن به تارا قانون در tara.law@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im