مهاجرت تحصیلی به کانادا 2021، شرایط ویزا و هزینه ها

آسانترین راه برای گرفتن این کارت دانشجویی، اپلای آنلاین است. با صدور مجدد ویزای دانشجویی، دانشجویان بینالمللی

توسط PATRIS-FUN در 24 مرداد 1400

آسانترین راه برای گرفتن این کارت دانشجویی، اپلای آنلاین است. با صدور مجدد ویزای دانشجویی، دانشجویان بینالمللی توانستند برای تحصیل به کشور کانادا سفر کنند. به عنوان مثال هزینه صدور این کارت برای دانشجویان در کانادا ۲۰ دلار است و افرادی که میخواهند این کارت را به صورت فیزیکی هم داشته باشند باید ۵ دلار بیشتر بپردازند. افراد بالای ۱۲ سال که به صورت تمام وقت مشغول به تحصیل در مدرسه و یا دانشگاه هستند میتوانند این کارت را دریافت کنند. بنابر بر اطلاعات بدست آمده، قریب به ۱۵٫۵۰۰ مدرسه ابتدایی، راهنمایی و متوسطه در سرتاسر کانادا یافت میشود که همین امر میتواند در کنار رایگان بودن تحصیل و کیفیت بالای آموزش، به راحتی افراد را ترغیب به مهاجرت به کانادا نماید. PLAY’S یکی از مؤسسههای ثبتشده در کانادا با اخذ مجوزهای لازم از ایران و کانادا است که شما میتوانید از طریق آن بهراحتی کارهای تحصیل در کانادا و گرفتن ویزای تحصیلی این کشور را انجام بدهید و در کمترین زمان ممکن به این کشور مهاجرت کنید. به بیان ساده تر دارنده ویزای سینگل کانادا تنها قادر خواهد بود یک بار وارد خاک کانادا شود و مقید به ترک کانادا در زمان قید در ویزا است.

مهاجرت به کانادا

کانادا مدارک لازم برای تحصیل در کانادا بنا بر مقطع آن میتواند متفاوت باشد که در ادامه شرایط کلی آن شرح داده شده است؛ اما برای افرادی که زیر سن ۱۸ سال هستند و برای مقاطع دبستان، دبیرستان و پیش از دانشگاه که قصد دارند وارد کالج و دانشگاههای این کشور شوند، نیازی به مدرک و نمره زبان نیست؛ زیرا همزمان با دوره تحصیل، زبان نیز آموزش داده میشود. یکی از مقاطعی که میتوانید از آن طریق درخواست ویزای تحصیلی کانادا بدهید، دورههای کالج است؛ هرچند گرفتن ویزا در این مقطع تحصیلی ریسکی بهمراتب بیشتر از سایر مقاطع همچون، کارشناسی، ارشد و بالاتر دارد. هزینه تحصیل در کانادا با توجه به مقطع آن بسیار متفاوت است و هزینه تحصیل در مقاطع دانشگاهی بیشتر از تحصیل در مقاطع ابتدایی و دبیرستان است؛ ولی بهطور میانگین حدود ۱۶ تا ۲۰ هزار دلار کانادا هزینه تحصیل در کانادا است که البته بخشی از آن از طریق کار دانشجویی قابل تأمین است.

برای بیشتر آدمهایی که نیمه ماهر یا “ماهر” (دارای تحصیلات دانشگاهی) هستند سادهترین روش های مهاجرت به کانادا گرفتن مجوز کار است. بهتر است بدانید که انتخاب استان نیز میتواند در شرایط و مدارک لازم برای این کشور تأثیرگذار باشد و شما میتوانید از طریق مؤسسه PLAY’S شرایط و مدارک لازم و قوانین هر کدام از استانها را بهصورت جداگانه دریافت و با توجه به آن، برای آینده تحصیلی خود یا فرزندتان تصمیمگیری کنید. اما اگر وقت کافی ندارید، زبان انگلیسیتان خوب نیست یا استرس دارید بهتر است از مشاوران حقوقی کمک بگیرید. ویزای توریستی همراه و یا TRV مخصوص فرزندانی است که والدین آنها ویزای تحصیلی و یا شغلی خود را دریافت کردهاند. این روش یکی از مرسوم ترین و روتین ترین روش های مهاجرت به کانادا و همچنین دریافت اقامت دائم کانادا می باشد، زیرا نه نیاز به سرمایه های بسیار کلان مانند روش سرمایه گزاری دارد و نه نیاز به شرایط بسیار دشوار مدرک زبان و مدرک تحصیلی مانند ویزای کاری کانادا - https://ssa-visa.com/%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7/ - دارد.

{||||||||||||||||}

بزرگ کردن کودکان در کانادا مزایای مالیاتی به همراه خواهد داشت زیرا دولت از خانواده ها و رفاه کودکان حمایت می کند. است که در ادامه دستهبندی کاملی از انواع ویزای کانادا به همراه توضیحات آن به شما ارائه میدهیم. برای بررسی بیشتر این موضوع با گسترش نیوز همراه باشید. این سازمان با هدف ایجاد فرصتهای تحصیلی بیشتر و با کیفیت برای متقاضیان تحصیل در دانشگاهها تأسیس شده است. سازمان صادرکننده این کارت در کشور دانمارک قرار دارد. امروز برنامههای بازیافت زباله، به شیوههای مختلف و با چشماندازهای متفاوت، شهروندان اتاوا را ترغیب کرده تا نسبت به شیوه زندگی خود و میزان زبالههایی که تولید میکنند، تجدیدنظر کنند، اما پروژه سطل زباله سبز با وجود اینکه عمر چندانی ندارد، در زمره موفقترین آنها قرار دارد. اگر بدنبال دریافت پاسخ خود برای مسائل مربوط به اپلای و اخذ ویزای تحصیلی هستید شما در صفحه درستی قرار گرفته اید. پس از تکمیل مدارک مورد نیاز که فهرست آنها در بخش مربوط به فرمهای درخواست ویزای کانادا در همین صفحه قرار داده شدهاست، هر یک از این مدارک به دارالترجمه هلدینگ نیلگام (واقع در ساختمان مجموعه) ارجاع داده خواهد شد و سپس توسط تیم مجرب اجرایی نیلگام به صورت آنلاین برای ویزا کانادا اقدام می شود.

متقاضیان برای دریافت کارت دانشجویی میتوانند به صورت حضوری و با مراجعه به دفاتر ISIC نیز برای گرفتن کارت دانشجویی خود اقدام کنند. ما در این وب سایت به صورت گسترده به مسائل مرتبط به اعزام دانشجو، اخذ پذیرش تحصیلی، شرایط ویزای تحصیلی ، تحصیل در خارج از کشور، تحصیل در اروپا و آمریکا و کانادا و همچنین بورس تحصیلی پرداخته ایم. برنامه سرمایه گذاران همچنین یک ویزای مهاجرتی را به فرد سرمایه گذار ارائه میکند و برای این منظور نیاز است امتیازی بین 35 تا 100 امتیاز در شش عامل اصلی از جمله سن، تحصیلات، تجربه کسب و کار، توانایی زبان و سازگاری ارزیابی شده کسب گردد. کانادا برنامه های متعددی را برای تشویق شهروندان خارجی به سرمایه گذاری در کشور، از جمله چند فرصت مهاجرت مبتنی بر سرمایه گذاری،که در زیر شرح داده شده است. حداقل امتیاز مهاجرت به کانادا با توجه به امتیاز افرادی که در این برنامه شرکت کرده اند و با در نظر گرفتن افراد مورد نیاز متغیر است.

آخرین مطالب