ماسک سه لایه چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

ماسک راما جراحی که به آن ماسک جراحی یا ماسک سه لایه نیز می گویند گزینه بسیار خوبی برای مراقبت های بهداشتی است.

توسط PATRIS-FUN در 21 مهر 1399

ماسک راما جراحی که به آن ماسک جراحی یا ماسک سه لایه نیز می گویند گزینه بسیار خوبی برای مراقبت های بهداشتی است. از این ماسک ها برای جلوگیری از انتقال عفونت در بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی استفاده می شود. ماسک سه لایه راما از ورود مایعات یا ذرات معلق در هوا به دهان و بینی جلوگیری می کنند. طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، بهترین گزینه استفاده از ماسک جراحی یا ماسک دریچه ای برای جلوگیری از انتقال یا انتقال بیماری های تنفسی مانند بیماری عروق کرونر قلب و آنفولانزا است.


ماسک جراحی راما از نظر کیفیت و محافظت متفاوت هستند و همه نمونه ها برای استفاده در اتاق عمل مناسب نیستند. از این ماسک ها به طور گسترده ای در دندانپزشکی ، مطب پزشکان ، بیمارستان ها ، سالن های زیبایی و مراکز بهداشتی استفاده می شود.


ساختار ماسک سه لایه جراحی راما


ماسک 3 لایه rama از الیاف غیر بافته شده ساخته می شوند و در 3 لایه وجود دارند که شامل یک لایه ضد آب خارجی spunbond ، یک لایه میانی دمیده شده ذوب شده و یک لایه ضد آب داخلی spunbond است. ساخته شده اندجالب است بدانید که علیرغم نام این ماسک سه لایه rama، همه آنها برای استفاده در اتاق عمل و هنگام جراحی مناسب نیستند. انواع مختلفی از ماسک های جراحی مانند دندان (برای دندانپزشکی) ، ایزوله ، برای جراحی و استفاده های پزشکی و بهداشتی و غیره وجود دارد. ماسک های جراحی مدرن مدرن برای اولین بار در دهه 1960 تولید شدند.


اگر آنها قادر به شناسایی پارچه با ویژگی های مناسب برای تهیه ماسک نیستند ، تهیه پارچه از شرکت ها ضروری است.


تولید کننده معتبری مانند شرکت راما تهیه کنید.


همه افرادی که در روند تهیه ماسک جراحی rama  شرکت می کنند ، لازم است نکات بهداشتی علیه ویروس کرونا را دنبال کنند.


خرید ماسک راما و رعایت بهداشت شخصی


 دست ها را با آب ، مواد شوینده یا ضد عفونی کننده دست بشویید


 از قیمت ماسک راما استفاده کنید


افراد مشکوک به بیماری کرونر قلب یا مرتبط با بیماری کرونر قلب نباید در روند تولید و بسته بندی مشارکت داشته باشند


از کجا ماسک راما بخریم ؟  • کاربرد در آزمایشگاه ها و کارخانه ها برای جلوگیری از مه مایع ، مواد شیمیایی مضر در هوا و ذرات ریز

  • بهداشت و کیفیت مطابق با استانداردهای CE ، FDA ، ISO9001

  • بررسی قیمت ماسک راما سه لایه ایزوم

  • خالی از پشم شیشه و کش بدون لاتکس

  • راندمان بالا در تصفیه باکتریها (بالای 99٪)

  • اجازه ورود راحت هوا و تنفس راحت را بدهید

  • متناسب با هر اندازه و فرم صورت

  • نرم ، سبک ، راحت ، بدون بو

  • تحریک کننده پوست نیست


خرید ماسک سه لایه راما


نمایندگی ماسک راما یا ماسک صورت طبی ، یک ماسک یکبار مصرف برای محافظت از فرد در برابر محیط است که روی بینی و دهان قرار می گیرد. یک ماسک صورت معمولی به طور معمول دارای یک ، دو یا سه لایه پارچه تخت یا پلاستیک است که با نوار الاستیک نرم ، که گاهی اوقات ماسک کششی سه لایه نامیده می شود ، روی گوش پیچیده می شود. ماسک های سه لایه معمولاً از پارچه های کاغذی یا نخی ساخته می شوند.


ماسک راما معمولاً برای اهداف مختلف در دسترس هستند. به عنوان مثال ، برای حفظ بهداشت هنگام پخت و پز از ماسک های سه لایه استفاده می شود که معمولاً ماسک های کاغذی نیز نامیده می شوند. ماسک راما ملت بلون دار به دلیل سطح محافظت پایین ، برای اهداف پزشکی مانند جلوگیری از بیماری های عفونی استفاده نمی شوند.


آخرین مطالب