لینک سازی PBN چیست + آموزش ساخت بک لینک PBN

برای مثال اگر سایت شما 4 ماه است که اصلا لینک سازی برای آن انجام نشده نباید یک دفعه شروع کنید و روزانه برای آن

توسط PATRIS-FUN در 1 بهمن 1399

برای مثال اگر سایت شما 4 ماه است که اصلا لینک سازی برای آن انجام نشده نباید یک دفعه شروع کنید و روزانه برای آن لینک بسازید بلکه باید این موضوع را آرام آرام شروع کنید. اگر هنوز هم افرادی از انکر تکست های بی اطلاع هستند، باید به راهنما ها و دستورالعمل های مرتبط با این موضوع مراجعه کنند تا تمام ابهام ها و همه مسائل مرتبط با آن برایشان کاملا روشن شود. اما توجه داشته باشید که یک لینک سازی اصولی و مناسب چندین برابر با ارزش تر از لینک سازی اسپم خواهد بود و هزینه اندکی که صرف خرید لینک های اسپم می گردد، می تواند در عملیات لینک سازی اصولی صرف شده و نتایجی چندین برابر بیشتر را کسب نماید. شما نباید هدف اصلی خود را دستیابی به تعداد معینی از بک لینک های PBN قرار دهید. 5- درصد لینک های خروجی در رپورتاژ ها فقط 1 درصد الی 4 درصد باشد.

درواقع pbn روند ساخت بک لینک ها را تسریع می نماید. همچنین می توانید به ناشران دیگر نیز دست یابید. می توانید از سایت PBN خود نیز درآمد کسب کنید. PBNبرای سایت هایی که در حوزه کسب و کار فعالیت دارند بسیار توصیه می شود. لینکهای موقت در کل توصیه نمیشود چون هربار تغییر در بکلینکها نشانهای از رفتار اسپم برای گوگل است. بک لینک PBN از آن دسته بک لینک هایی است که هر کسی دوست دارد برای وب سایت و یا پروژه خود داشته باشد زیرا این نوع بک لینک به خوبی میتواند جایگاه کلمات مورد نظر شما را بهبود ببخشد و حتی شما را در خط اول صفحه اول نتایج گوگل قرار دهد. حتما ذهن شما درگیر این سوال شده است که چه تعداد از این لینک ها را باید در مقاله خود وارد کنید؟ همچنین هم لینک داخلی و هم لینک خارجی میتونن در دسته لینکهای بیکیفیت یه سایت قرار بگیرن. یا اگر در هر قسمت از مقاله نیاز باشد که شما از قاعده بک لینک های PBN به پست ها و مقالات داخلی خود استفاده کنید، باید این کار را انجام دهید. تعداد بک لینک های PBN به لینک ها یا پست های داخلی سایت شما: دلیل اینکه تاکید کردیم که مدیریت سایت شما باید تنها توسط یک شخص اجرا شود، به دلیل وجود این مرحله بود.

زیرا ما در دومین گام ساخت بک لینک های PBN به این مورد اشاره خواهیم کرد. زیرا تعداد بک لینک ها به طول مقاله و نیازها و ملزومات هر مقاله وابسته است. زیرا اگر مدیریت شخص یک فرد خاص باشد او آگاهی کافی از تمام پست های گذشته این سایت دارد به همین دلیل می داند و می تواند به بهترین حالت در مقالات جدید از بک لینک های پی بی ان به مقالات قدیمی سایت استفاده کند. زیرا تعداد بک لینک های PBN از سایتی به سایت دیگر متفاوت است. بک لینک به پیوندهایی گفته میشود که از وب سایت های دیگر به وب سایت شما متصل می شود. شما میتوانید در فرم سفارش خرید PBN زمینهی مدنظر خود را انتخاب کنید. 6. شبکه سازی اجتماعی را در نظر بگیرید: با افرادی که در حوزه کاری شما فعالیت می کنند، ارتباط برقرار کنید و شبکه سازی کنید. در این مرحله ما می خواهیم از تعداد بک لینک هایی که شما باید در مقالات خود وارد کنید، با شما صحبت کنیم.

بک لینک به شما کمک میکند تا جایگاه بهتری در موتورهای جستجو داشته باشد و موجب افزایش بازدید سایت خواهد شد. اما توجه داشته باشید باید نحوه اجرای کار شما کاملا طبیعی باشد. استفاده از PBN با اینکه بسیار دلنشین میباشد اما اگر در اجرای آن کمی اشتباه کنید قاعده بازی عوض خواهد شد و این شما هستید که بازنده میدان خواهید بود و تلفات بسیار شدیدی را برای شما به همراه خواهد داشت. در جواب باید بگوییم که بله خرید بک لینک pbn میتواند برای یک سایت مضر باشد در صورتی که پی بی ان ها به درستی کانفیگ نشده باشند به راحتی مضر بودن آن PBN را مشاهده خواهید کرد که در بسیاری از موارد میتواند موجب جریمه شدن سایت شما و در بسیاری از موارد میتواند موجب پنالتی شدن سایت در آن کلمه شود. هر چه سایت پولی جوانتر باشد یعنی عمر فعالیت کوتاه تری داشته باشد، باید تعداد بک لینک های PBN کمتری در یک بازه زمانی مشخص ایجاد کنید.