راهنمای معرفی سایت کتاب الکترونیکی

چگونه بدون دانستن عنوان یا نویسنده کتابی پیدا کنیم Saikat Basu به روز شد 13 نوامبر 2018 آیا می خواهید با

توسط PATRIS-FUN در 12 فروردین 1399

چگونه بدون دانستن عنوان یا نویسنده کتابی پیدا کنیم
Saikat Basu به روز شد 13 نوامبر 2018

آیا می خواهید با استفاده از توضیحات مبهم طرح ، یک کتاب پیدا کنید؟ با نکات مناسب آسان است.

تبلیغات

بعضی وقت ها کتابی را می خوانید که توسط ژاکت آن خوانده اید. بعضی اوقات با اعمال یک شخصیت مبهم. با این حال ، مواقعی وجود دارد که شما نمی توانید نویسنده یا عنوان را به خاطر بسپارید.

باز کردن قفل " بالا جستجو گوگل میانبرهای صفحه کلید " تقلب ورق در حال حاضر!

این شما را در خبرنامه ما ثبت می کند

ایمیل خود را وارد کنید
your@email.com
باز کردن
خط مشی رازداری ما را بخوانید
من مطمئن هستم که شما مغز خود را خدشه دار کرده اید و سعی می کنید آن کتابی را که دوست دارید خواندن باشد به خاطر بیاورید. فراموشی کتاب همه ما را در برخی مواقع یا در زمان دیگری تحت تأثیر قرار داده است. اگر از هر نوع عاشق کتاب هستید ، انتظار داشته باشید روزی سوالی از این نوع را ببینید:

"آیا شما یک کتاب رمز و راز را به خاطر می آورید که چیزی در مورد یک استاد عروسکی به عنوان یک قاتل داشت؟"

پیگیری آن کتاب طولانی گمشده مانند شکار گنج است. در قدیم می توانستید از کتابدار سؤال کنید. امروزه موتورهای جستجوگر مانند گوگل این کتابدار را شکست داده اند.

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در یافتن کتاب بدون دانستن عنوان یا مؤلف ارائه شده است.

جستجوی کتاب خود را با Google شروع کنید
هنگامی که شما نمی توانید (یا حتی اگر می توانید) نام یک کتاب ، نویسنده یا شخصیت های موجود در آن را به خاطر بسپارید ، Google یا هر موتور جستجوی دیگری باید اولین بندر تماس شما باشد. آنچه برای هر جستجوی عمومی صحیح است هنگام تلاش برای یافتن کتاب بدون دانستن نام و نویسنده نیز صادق است … همه چیز در مورد کلمات کلیدی است.

برای جستجوی کتاب از Google استفاده کنید

در صورت عنوان یا نویسنده فراموش شده ، شما باید هر چیزی را که می توانید از کتاب استفاده کنید به خاطر بسپارید. این می تواند نام یک شخصیت ، یک خط گفتگو یا حتی نقاط اصلی طرح باشد. هرچه عبارت خاص تر باشد ، نتیجه بهتر می شود. کلیه قوانین یک جستجوی عادی اعمال می شود (برای مثال ، برای جستجوی دقیق ، آن را به نقل قول می گذارند). اگر در مسیر صحیح هستید ، پیشنهادهای خودکار Google نیز به شما خواهد گفت.

نکته: جستجوی کتاب طولانی گمشده راهی خوب برای تسلط بر مهارتهای جستجوی پیشرفته Google است . به عنوان مثال ، شما می توانید کلمات کلیدی خاصی را گنجانده یا از آن خارج کنید ، با یک عبارت دقیق جستجو کنید یا از اپراتور wildcard برای حدس زدن نام یک شخصیت استفاده کنید.

11 جستجوی پیشرفته به بوک مارک برای تبدیل شدن به یک کاربر
قدرت Google ، با این 11 جستجو پیشرفته و نکات حرفه ای ، خود را به یک کاربر واقعی Google قدرت تبدیل کنید. با این کار اطمینان حاصل می کنید که هرگز لازم نیست این جستجوها را به یاد بیاورید و با این وجود همیشه آنها را در نوک انگشتان خواهید داشت.
بیشتر بخوانید
اکنون جستجوی کتابهای Google را امتحان کنید
به عنوان یک خواننده مشتاق ، باید درباره پروژه عظیم کتابخانه های Google Books اطلاعاتی داشته باشید . این بزرگترین پروژه فهرست نویسی کتاب در نوع خود است. جستجوی کتاب Google درست مانند جستجوی Google کار می کند.

جستجو در هر کتاب با Google - این در نهایت قانونی است!
پروژه کتابخانه Google Books امکان جستجوی کتاب را با جستجو در متن و مطالب آنها میسر می سازد!
بیشتر بخوانید
تفاوت در این است که صفحه مرجع نمایش داده شده برای نتیجه جستجو شما همچنین حاوی اطلاعات اضافی مانند پوشش های مختلف ، جداول مطالب ، اصطلاحات و عبارات مشترک و عبارات محبوب از کتاب است. می توانید صفحات نمونه را مشاهده کرده و بررسی کنید که آیا این کتابی است که شما در جستجوی آن هستید. همچنین ، می توانید در یک کتاب جستجو کنید.

https://rebrand.ly/3e149    https://bit.ly/3bxoxpo   http://ulvis.net/QO3J   https://tinyurl.com/r5j6v5y
  https://plink.ir/Dgedd   https://b2n.ir/114662   http://gg.gg/h2syp   https://is.gd/M8JSrF
  https://cutit.org/Ao0Kr   http://rlu.ru/2FpwR   https://t2m.io/5dBOw4CX   https://cutt.ly/ntT9jF8
      https://u.nu/lje9w   https://1da.ir/TEb42Tl

منبع : https://bit.ly/2JpnUSG