خرید کمیک اورجینال

کتاب های کمیک، کتاب های ترکیبی از تصویر و متن هستند. اغلب نویسندگان این کتاب ها به دلیل افزایش تاثیرگذاری آن س

توسط PATRIS-FUN در 25 آذر 1399
کتاب های کمیک، کتاب های ترکیبی از تصویر و متن هستند. اغلب نویسندگان این کتاب ها به دلیل افزایش تاثیرگذاری آن سعی کرده اند تا تصاویری را تولید کرده و با استفاده از متن هایی که می نویسند، آن ها را در ذهن خواننده ماندگار کنند. تصاویری که در کتاب های کمیک هستند، با دقت بالا و با در نظر گرفتن اثرات روانشناسی که بر روی مخاطب تاثیر گذار است، کشیده می شود. ادغام تصویر و متن باعث می شود تا یک شکل گسترده ای از داستان در مغز خوانند ایجاد شود و بتواند بهتر آن را درک کند. این موضوع به خصوص برای کودکان و نوجوانان بسیار مهم است. چرا که علاوه بر افزایش قدرت خواندن، قدرت بصری آن ها را نیز افزایش داده و باعث افزایش تمرکز و هماهنگی مغز و چشم می شود.  
خرید کمیک اورجینال
خرید کمیک اورجینال
 

چرا خرید کمیک اورجینال از سایت های خارجی امکان پذیر نیس؟

اغلب کتاب های کمیک اورجینال در کتاب فروشی ها موجود هستند، اما کتاب هایی نیز وجود دارند که نسخه های چاپی آن ها در دسترس نیست. بنابراین برای دریافت این کتاب های کمیک باید حتما نسخه الکترونیک آن ها در دسترس باشد. با جست و جو کردن نام کتاب کمیک مورد نظرتان می توانید سایت های زیادی را پیدا کنید که این کتاب ها را به فروش می رساند. تعداد زیادی از این کتاب ها در سایت های ایرانی قابل دسترس اند. اما با این وجود کتاب هایی نیز وجود دارند که نسخه اورجینال آن ها را نمی توان در یک سایت ایرانی پیدا کرد. بنابراین باید خرید کمیک اورجینال را از سایت هایی انجام دهید که عموما سرورهایشان در ایران نبوده و عملا خرید از آن ها برای کاربران ایرانی بعلت تحریم ها ممکن نیست.  

خرید کمیک اورجینال از ایبوک رالی؟ دانلود ۶ میلیون کتاب!

اگر چه خرید کمیک اورجینال از سایت های خارجی با استفاده از کارت های بانکی معمول امکان پذیر نیست، اما سایت هایی نیز هستند که این مشکل را بر طرف ساخته اند. این سایت ها به شما امکان خرید کمیک های اورجینال را می دهند. البته خرید کتاب از سمت خود سایت انجام شده و در اختیار شما قرار داده می شود. سایت دانلود کتاب  ایبوک رالی یکی از سایت های فروشنده کتاب های اورجینال است. این سایت آرشیوی ۶ میلیونی از کتاب های مختلف را در خود نگهداری می کند.

خرید کمیک اورجینال از ایبوک رالی تا ۹۵ درصد زیر قیمت

ایبوک رالی سایت فروشنده کتاب های کمیک اورجینال است. این سایت کتاب های کمیک را در موضوعات مختلف خریداری و آن ها را در آرشیو خود نگه می دارد. سایت ایبوک رالی کتاب ها را با قیمتی بسیار پایین تر از سایت مرجع فروشنده کتاب ها به کابرانش می فروشد. کافی است نام یک کتاب را در یکی از سایت های فروشنده مانند آمازون سرچ کنید و قیمت دلار آن را به تومان تبدیل کنید، تا این موضوع را متوجه شوید. به هر حال برای خرید از سایت ایبوک رالی باید نام کتاب را با املای صحیح وارد کنید و با کلیک کردن بر روی گزینه جست و جوی کتاب، نسخه الکترونیک آن را دریافت کنید.    

سفارش کتاب کمیک اورجینال که در هیچ سایتی موجود نیست

در صورتی که کتاب کمیک اورجینال مورد نظر شما در سایت موجود نباشد، می توانید آن را به سایت سفارش دهید. خرید کمیک اورجینال با سفارش کتاب نیز امکان پذیر است. برای این کار کافی است لینک نسخه الکترونیک کمیک اورجینالتان را وارد و سفارشتان را ثبت کنید. این مرحله رایگان است. اما برای دریافت کتاب باید هزینه اعلام شده توسط سایت ایبوک رالی را بپردازید.  
درخواست کتاب
درخواست کتاب
 

بن تخفیف خرید کتاب کمیک اورجینال

در هر خرید از کتاب های موجود در سایت ایبوک رالی به شما یک بن تخفیف داده می شود. این بن تخفیف را می توانید تا یک ماه پس از خرید خود استفاده کنید. بن تخفیف معادل ۲۰ درصد قیمتی است که بابت کتاب پرداخته اید. source link