خرید ادویه کنتاکی چیست

خرید ادویه کنتاکی مرغ کنتاکی غذایی خوشمزه است که طرفداران زیادی دارد. مرغ کنتاکی یا مرغ سوخاری بسیار آسان طبخ

توسط PATRIS-FUN در 16 تیر 1400

خرید ادویه کنتاکی

مرغ کنتاکی غذایی خوشمزه است که طرفداران زیادی دارد. مرغ کنتاکی یا مرغ سوخاری بسیار آسان طبخ می شود و می توانید آن را در خانه با مرغ و کمی پودر سرخ شده خرید ادویه کنتاکی درست کنید. مرغ کنتاکی یک غذای بسیار محبوب و خوشمزه آمریکایی است که با مرغ و آرد سوخاری در کنتاکی درست می شود. این غذا شهرت جهانی دارد و خرید ادویه کنتاکی در رستوران هایی به نام (KFC) در سراسر جهان سرو می شود.

ادویه کنتاکی

در ایران نیز این غذا در خرید ادویه کنتاکی از کلیک اینجا فست فودها با نام مرغ در کنتاکی یا مرغ سوخاری یافت می شود که محبوبیت زیادی نیز دارد. اما به راحتی می توانید طبق دستور زیر این غذا را در خانه تهیه کنید و از طعم بی نظیر آن لذت ببرید. در اینجا دو دستور مرغ در کنتاکی آورده شده است. دستور آشپزی فراموش نکنید که قطعات مرغ را پوست بگیرید و آنها را خوب بشویید. یک قابلمه را با 4 فنجان آب پر کنید و روی حرارت متوسط ​​بجوشانید. هنگامی که آب شروع به جوشیدن کرد ، قطعات مرغ را در آب جوش با 1 پیاز خرد شده ، 1 حبه سیر ، کمی زردچوبه و خرید ادویه کنتاکی نمک و یک قطعه دارچین قرار دهید. دستور تهیه مرغ در کنتاکی؛ از دو طریق

پودر کنتاکی از کجا بخریم

وقتی مواد را در قابلمه قرار دادید ، آب جوش می آید ، کمی خرید ادویه کنتاکی صبر کنید تا دوباره بجوشد. در همین حال ، با استفاده از یک قاشق کف جمع شده در آب را جمع کرده و دور بریزید. وقتی آب دوباره جوشید ، 30 دقیقه صبر کنید تا مرغ ها بپزند. (دلیل پخته نشدن مرغ این است که هنگام سرخ شدن مدت زمان کمتری پودر کنتاکی از کجا بخریم در کره می ماند) مرغ نیمه پخته شده را در ظرف قرار دهید تا کمی خنک شود. سپس 1 حبه سیر و 1 پیاز باقی مانده روی خرید ادویه کنتاکی مرغ ها را خرد کنید. زعفران را بجوشانید و آب لیمو را به مرغ اضافه کنید ، روی آن را با سلفون بپوشانید و به مدت 30 دقیقه در یخچال قرار دهید تا مرغ طعم دار شود. در یک کاسه آرد سفید و در ظرف دیگر خرده نان را در کنتاکی بریزید.

خرید ادویه های خاص

در یک ظرف دیگر ، تخم مرغ را بشکنید و مقداری خرید ادویه کنتاکی زعفران را بجوشانید و آن را اضافه کنید. تخمها را خوب بزنید. حالا یک برس را به روغن زیتون آغشته کرده و مرغ ها را مالش دهید. ابتدا مرغ را در آرد سفید خرید ادویه کنتاکی بغلتانید تا کاملاً با آرد پوشانده شود ، سپس آن را در تخم مرغ زده و در ظرفی با آرد سوخاری بغلتانید. مرغ را به مدت 15 دقیقه آغشته به آرد سوخاری کنید تا خرید ادویه کنتاکی مواد جذب مرغ شود. دستور تهیه مرغ در کنتاکی؛

داخل تابه روغن ریخته و روی آتش قرار دهید تا گرم خرید ادویه کنتاکی شود. کره باید به اندازه کافی بزرگ باشد که مرغ شنا کند. سپس مرغ ها را با کمی حرارت در روغن داغ قرار دهید تا خوب سرخ شوند. مرغ را در کنتاکی سرخ کنید مرغ شما در کنتاکی آماده سرو است. می توانید آن را با کمی سس کچاپ خرید ادویه کنتاکی امتحان کنید.

 

آخرین مطالب