راهنمای قیمت خرید بهترین ماژیک وایت برد

راهنمای مناسب برای خرید بهترین ماژیک وایت برد امروزه استفاده از تابلوهای بازنویسی در دفاتر ، مدارس ، دانشگاه

توسط PATRIS-FUN در 31 مرداد 1399

راهنمای مناسب برای خرید بهترین ماژیک وایت برد

امروزه استفاده از تابلوهای بازنویسی در دفاتر ، مدارس ، دانشگاه ها و مراکز آموزشی به حدی رایج شده است خرید بهترین ماژیک وایت برد که لازم است با استفاده از جادوی تخته های سفید از این تابلوها استفاده کنید. به همین دلیل ، Magic Whiteboard یکی از کالاهای پر مصرف است که در صورت استفاده از یک نوع با کیفیت ، می توانید در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید. نشانگرها-استیدلر-لوموکلور-وایت برد-4-رنگ های متنوع دارای جادوی تخته سفید راحت است مهمترین ویژگی که باید در هنگام خرید یک تخته سفید جادویی به خاطر داشته باشید این است که وقتی در طولانی مدت درب باز می ماند ، جادو خشک نمی شود! ویژگی مهم دیگر بهترین ماژیک وایت برد سحر و جادو وایت برد ، جوهر رنگ آن است به گونه ای که می توان محتوای نوشته شده از راه دور را مشاهده کرد. اما در عین حال ، کیفیت این جوهر به گونه ای است که می توان آن را به راحتی از تخته سفید جدا کرد و هیچ اثری از آن باقی نماند تا تخته سفید با گذشت زمان از بین نرود. توجه داشته باشید که علاوه بر خصوصیات فوق ، اگر جوهر جادویی از آب تشکیل شده باشد ، بو ندارد و این یکی از اصول استاندارد است و برای سلامتی بسیار مهم است همچنین اثر این نوع جوهر جادویی بر روی سایر سطوح به راحتی قابل انجام است. شستشو. و نشان دادن جادو و سلامتی روی تخته به طور کلی ، استفاده ازبهترین ماژیک وایت برد اثرات مضر کمتری بر روی مواد شیمیایی و آلرژی های پوستی نسبت به گچ دارد ، اما به هر حال ، مواد شیمیایی مورد استفاده در جادوی وایت برد همچنین باعث ایجاد حساسیت پوستی می شوند و توصیه نمی تواند باشد. به هر طریقی روی دست می کشد و نمی توان با دست تمیز کرد.

نکات مهم هنگام خرید ماژیک وایت برد

1. جوهر بهترین ماژیک وایت برد

یکی از مهمترین پارامترهایی که هنگام خرید جادوی تخته وایت برد مناسب باید در نظر بگیرید ، جوهر نوشتاری آن است که در گذشته به رنگ های آبی ، سیاه و قرمز وجود داشت اما با گذشت زمان و پیشرفت های فناوری امروز در رنگ های مختلف موجود در بازار. لوازم التحریر ارائه شده است. این جوهر مناسب است که اگر درب جادویی باز شود و دارای اثر نوشتاری جسورانه باشد به سرعت خشک نمی شود و در عین حال هنگام تمیز کردن اثری از آن باقی نمی ماند. همچنین جوهر برخی جادوها مبتنی بر آب است ، بنابراین بو ندارد و به راحتی در تماس با پارچه قابل شستشو است.

2. نوک بهترین ماژیک وایت برد

نکته دیگری که باید در هنگام خرید جادوی تخته وایت برد مناسب به خاطر داشته باشید ، شکل نوک جادویی است که در دو مدل ، یک گرد و یک نوک مسطح ارائه می شود و می توانید یا مطابق نیاز خود تهیه کنید.

3. تمیز کردن ماژیک وایت برد

نکته دیگر که باید به آن توجه داشت قدرت تمیز کردن سریع اثر جادویی است که در هنگام تمیز کردن اثری از آن باقی نمی ماند و می توان آن را به راحتی و به راحتی حذف کرد.

4- شارژ ماژیک وایت برد

یکی دیگر از ویژگی هایی که هنگام خرید یک تخته سفید جادویی باید به خاطر داشته باشید ، شارژ مجدد آن است که به سادگی جوهر را با شل کردن پیچ جادویی جدا کرده و به راحتی لوازم یدکی را جایگزین می کنید یا بعضی اوقات با جوهر مناسب مغز را دوباره پر می کنید. ، 5- سطوح مورد استفاده به طور کلی ، جادوی تخته سفید فقط برای استفاده در تخته ها مناسب است و نمی تواند تأثیر دائمی روی سطوح مانند صفحه داشته باشد و به راحتی قابل حذف است. نشانگر وایت برد پایدار بهترین ماژیک وایت برد را کلیک کنید سفید در یک نوت بوک شما به راحتی می توانید لوازم التحریر را به صورت آنلاین در فروشگاه اینترنتی Daftardastak خریداری کنید. Dastardastak مجموعه متنوعی از تابلوهای جادویی را در رنگهای مختلف به عنوان یک بسته واحد ارائه می دهد ، که همه این مارک های معروف خارجی هستند و در زمینه نویسندگی و نوشتن در ایران ساخته می شوند؛ مانند استابیلو ، فابر کاستل ، استیدلر و کنکو. فقط شنیدن این اسامی تضمین می کند که محصول مورد نظر شما دارای استانداردهای کافی برای تضمین کیفیت و سلامتی است. علاوه بر این ، شما می توانید سوالات خود را با تیم مشاوره فروشگاه آنلاین Daftardastak به اشتراک بگذارید ، که در صورت لزوم شما را در انتخاب گزینه مناسب راهنمایی می کند.
آخرین مطالب