زوم را ‘امید’ برای هنگ کنگ فعالان تاریک با حساب تعلیق

زوم تصویری ارتباطات به دست آورده زیر در چین در ماه های اخیر از کاربران اعم از زیرزمینی کلیساها به فمینیست را دیدم که آن را به عنوان یک نادر راه برای ارتباط با جهان فراتر از دسترس خارجه بازرسان.

برخی از ترس که پنجره ممکن است بسته شدن.

روز جمعه زوم گفت: آن را به حال فعال حساب سه متحده و هنگ کنگ فعالان که آن را به حال تعلیق در پکن درخواست آنها پس از محاکمه به مناسبت سالگرد سرکوب میدان تیان آن من. این شرکت آمریکایی همچنین گفت که در حال توسعه فناوری برای آن را قادر به حذف یا بلوک شرکت کنندگان بر اساس جغرافیا.

دولت چین به شدت تنظیم اینترنت در یک سیستم به طور گسترده ای دوبله فایروال بزرگ گفت: این مورد نیاز است برای حفظ ثبات اجتماعی. همه چینی سیستم عامل رسانه های اجتماعی نیاز به سانسور عمومی, نوشته های غیر قانونی تلقی.

“برای ما بزرگترین چالش های بوده است که چگونه برای رسیدن به مردم در چین به دلیل فایروال و زوم در حالی که برای شبیه یک بارقه امید” گفت: ایالات متحده بر اساس بشردوستانه چین بنیانگذار ژو Fengsuo که حساب به حالت تعلیق در آمد.

کنفرانس ابزار در اصل طراحی شده برای استفاده در کسب و کار, دیدم, چینی, کاربر شماره خروش در پشت سر هم با آن محبوبیت جهانی در میان COVID-19 گیر نادر feat با توجه به نحوه غربی همسالان مانند WhatsApp, گوگل دیدار و Facebook مسدود شده در چین فضای مجازی است.

زوم موبایل برنامه دانلود شده است 5.4 میلیون بار از اپل چین فروشگاه پس Jan. 1, 11 بار تعداد بیش از مدت مشابه در سال 2019 با توجه به تحقیقات شرکت SensorTower.

در حالی که بسیاری از کاربران چینی به نوبه خود به زوم برای کنفرانس تلفنی و گاه به گاه چت, بعضی از آنها کشف و ضبط فرصتی برای بحث در مورد به طور بالقوه موضوعات حساس از میهن پرستی به فمینیسم.

برخی از دولت-مصوب و کلیساهای زیرزمینی با استفاده از زوم برای برگزاری خدمات.

“زوم است که نه تنها نرم افزار, اما ما احساس می کنیم آن را به جای در دسترس تر گفت:” شیائو Meili فمینیستی فعال برگزار شد که یک زوم بحث در مارس در #MeToo جنبش است.

“قبل از برخی از دوستان توصیه می شود Tencent کنفرانس … اما همه احساس می کنید مثل شما می گویند نباید هر چیزی که کمی حساس,” او گفت: با اشاره به یک ابزار ارائه شده توسط چینی ها فن آوری های غول پیکر در پشت WeChat.

اعضای کنگره می خواهند پاسخ از زوم

در آمریکا و سه آمریکایی و سه قانونگذاران جمهوریخواه کنگره درخواست زوم برای روشن شدن اطلاعات آن-شیوه های جمع آوری و ارتباط با دولت چین پس از تایید تعلیق.

گرگ والدن بالا جمهوریخواه در خانه انرژی و تجارت کمیته و کتی McMorris راجرز, رتبه بندی عضو یک مصرف کننده فرعی با ارسال نامه ای به زوم مدیر عامل اریک یوان در روز پنج شنبه درخواست او برای روشن شدن این شرکت با داده های, آیا هر مشترک با پکن و این که آیا آن رمزگذاری شده کاربران ارتباطات است.

در علاوه بر این به نمایندگان هر دو از اورگان جمهوری خواه ایالت جاش هاولی میسوری همچنین نوشت: به یوان درخواست او را به “انتخاب یک طرف” بین ایالات متحده و چین است.

“ما درک توسعه ما دریافت کرده اند از مقامات منتخب و نگاه به جلو به درگیر شدن با آنها” زوم سخنگوی گفت.

این شرکت مستقر در کالیفرنیا آغاز شده توسط یوان یک شهروند آمریکایی در حال حاضر بعد از متولد و تحصیل کرده در چین است.

دموکرات ها همچنین ابراز نگرانی در رسانه های اجتماعی در این هفته از جمله نیوجرسی بهداشت ، باب منندز و تگزاس کنگره Joaquin کاسترو.

“این است که عمیقا نگران است که ایالات متحده بر اساس شرکت مانند زوم حاضر به تعطیل کردن حساب در ایالات متحده به مماشات با دولت چین. متاسفانه زوم است که به سختی منحصر به فرد” گفت: کاسترو.

کاهش گزینه های

در ماه مارس جوانان سخنرانی لگد کردن یک سری از زوم مذاکرات برای اولین بار بود که به رهبری دانشگاه چینی هنگ کنگ ، چو پو چانگ در آزادی بیان در چین است. چو سرزمین اصلی چین حساب کاربری در توییتر و مانند پلت فرم Weibo حذف شده چند بار.

دیگر گروه ناشناس به میزبانی سخنرانی از یک #MeToo فعال و جنسیتی فعال کار خود را در اواسط ماه مه.

سازمان دیده بان l هنگ Kongers سرپیچی از تهدیدات از دستگیری به مناسبت سالگرد:

شب زنده داری به دنبال داد و بیداد, در هنگ کنگ مقننه پس از نمایندگان مجلس با تصویب یک لایحه جنجالی که جرم بی احترامی چین سرود ملی. 1:06

نیویورک-بر اساس Lu پین که با نفوذ فمینیستی صدای حساب Weibo و WeChat بسته شدند توسط مقامات در سال 2018 گفت: زوم شد یک راه برای اتصال یک چینی مخاطبان به جهان خارج است.

“شما لازم نیست برای بالا رفتن از دیوار آتش, مردم در چین و خارج از چین هر دو را به آن متصل کنید,” او گفت:.

وجود دارد چند جایگزین او گفت:.

“این یک سوال چند گزینه ای. اگر شما یک فرد چینی اگر شما با استفاده از این, آنچه شما استفاده خواهد شد؟”

زوم چین کاربران بوده و مشمول محدودیت های جدید پس از ماه گذشته که این شرکت اعلام کرد که کاربران دیگر قادر میزبان جلسات و جدید ثبت نام محدود شد به برخی از شرکت های.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>