‘سکوت خود را همدستی.’ Breonna تیلور خانواده خواستار اقدام فوری از لویی Police Dept., شهردار

منتی بوده است بیش از سه ماه پس از Breonna تیلور 26 ساله سیاه EMT هدف گلوله قرار گرفت و کشته در لوییویل خانه توسط اعضای پلیس. مانع از آنچه آنها توصیف به عنوان یک هماهنگ عدم همکاری لویی اداره پلیس (LMPD) و شهردار این شهرستان را, تیلور خانواده و قانونی خود نمایندگان در حال حاضر فراخوانی برای اقدام از لویی شورای شهر.

“ما می خواهیم به شورای نظارت بر این جاری محرومیت از حقیقت و عدالت و به هر آنچه که اقدامات لازم برای جلوگیری از این انسداد از عدالت است. ما می خواهیم به تقاضای یک دولت که واقعا شفاف خواهد بود” یک بیانیه از تیلور خانواده حقوقی تیم فرستاده شده به زمان در روز سه شنبه می خواند و اشاره کرد که این مهلت برای سوابق مربوطه و مستندات از LMPD دفتر شهردار و لویی مترو, دفتر پزشکی قانونی گذرانده اند. “این سکوت رفته است برای بیش از حد طولانی است.”

لویی اداره پلیس نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

تیلور, 26 کشته شد و هشت بار در آپارتمان خود توسط سه لویی اداره پلیس (LMPD) ماموران اجرای “بدون دست کشیدن از” حکم به عنوان بخشی از یک مبارزه با مواد مخدر تحقیقات در ماه مارس است. پس از ورود در تیلور اقامت ماموران به ضرب گلوله کشته شد توسط یک مرد, کنت واکر بود که در آپارتمان و معتقد بودند که ماموران در تلاش بودند برای شکستن در.

واکر در ابتدا دستگیر و به اتهام اقدام به قتل یک افسر پلیس شده است اما از آنجا منتشر شده است و این اتهامات شده اند کاهش یافته است. نه تیلور و نه واکر تا به حال سابقه جنایی یا مواد مخدر محکومیت و بدون مواد مخدر پیدا شد در تیلور آپارتمان.

“اقدامات صحبت می کنند بلندتر از کلمات است. از تمام شهرستانها در برخورد با مصیبت از افسر-درگیر تیراندازی و خشونت تحمیل شده بر سیاه زندگی لویی اداره شده است حداقل شفاف ترین و خسته کننده ترین. این دولت به سادگی معتقد است که بالاتر از قانون” تیم حقوقی بیانیه می گوید.

ادامه مطلب: چرا زنان و دختران هنوز هم یک چاره اندیشی موقت در ما خشم بیش خشونت پلیس?

در ژوئن 11, لویی اداره پلیس (LMPD) منتشر شد حادثه گزارش قتل Breonna Taylor — اما چهار صفحه-طولانی گزارش redacted به نقطه ای که آن را حاوی تقریبا هیچ اطلاعات. این LMPD گفت: از آنجا که کمبود اطلاعات در نتیجه یک گزارش برنامه ویژگی های خطا و آنها هستند که ” با در نظر گرفتن گام های فوری برای اصلاح این گزارش است.”

این حادثه گزارش لیست تیلور به عنوان قربانی و افسران Myles Cosgrove برت Hankison و جان Mattingly به عنوان مجرم است. با وجود اینکه شات هشت بار تیلور آسیب های ذکر شده به عنوان “هیچ.”

تحت یک “یادداشت/روایت” بخش گزارش یادداشت های یک “PIU بررسی” — که به معنی LMPD عمومی یکپارچگی واحد در حال بررسی این حادثه است.

“پلیس گزارش منتشر شده توسط لویی مترو اداره پلیس در مورد قتل Breonna تیلور است که نشان دهنده عدم بررسی های انجام شده توسط گروه. این نشان می دهد تلاش برای سرپوش گذاشتن Breonna قتل و عدم تمایل و یا بی کفایتی بخش عمومی یکپارچگی واحد (PIU) به بررسی خود را افسران” تیلور وکیل خانواده Lonita بیکر گفت: در یک بیانیه های قبلی ارائه شده است.

“این گروه همچنان به خودداری از اطلاعات و شواهد از وکلای مدافع و عمومی و تاخیر غیر قابل قبول و غیر قابل توجیه. آن زمان برای شهردار و بخش برگزار می شود مسئول ادامه داد: سقط جنین از عدالت در این مورد است.”

هیچ یک از ماموران درگیر شده اند از کار اخراج و یا دستگیر شدند. این LMPD نیز گزارش بررسی تجاوز جنسی اتهامات علیه Hankison که به تازگی ساخته شده است.

“این مسائل مانند این است که تضعیف اعتماد عمومی در LMPD توانایی انجام کار خود را و است که چرا من دستور داد یک خارجی بالا به پایین بررسی بخش” لویی شهردار گرگ فیشر در بیانیه ای گفت: در 10 ژوئن. “من متاسفم برای این درد اضافی به تیلور خانواده و جامعه ما است.”

اما فیشر نیز درگیر در نگه داشتن اسناد و مدارک مربوطه از تیلور خانواده وکلای بیانیه خود مدعی.

“زیر جهت شهردار پزشکی قانونی و شایستگی هیئت مدیره تولید [اسناد و مدارک از جمله تیلور گزارش کالبد شکافی LMPD پرسنل فایل ها و دپارتمان ارتباطات] به طور مستقیم به مشاور برای شهر و نکردن آن از دفتر ما” وکیل نوشتن. “و دفتر شهردار به سادگی نقض حکم خود را به افشای شهردار به پتانسیل تحقیر.”

دفتر شهردار بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

بیشتر بخوانید: Black Lives Matter فعالان می خواهید برای پایان دادن به خشونت های پلیس. اما آنها مخالف چگونه به آن را انجام دهد

Beyoncé Knowles در نامه ای به دادستان کل ایالت کنتاکی دانیل کامرون خواستار افسران درگیر در تیراندازی بود دستگیر و به اتهام; کامرون در پاسخ به نامه روز سه شنبه اما گفت که دفتر او نمی خواهد نظر در “حال بررسی است.” (تیلور خانواده تیم حقوقی نیز ثبت درخواست با دفتر دادستان کل بیش از LMPD را انکار باز ثبت درخواست.)

مبارزات و خواستار اتهامات شده اند تقویت شده در سراسر رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر رو به با انتشار یک 911 تماس ساخته شده در مارس 28, که در طی آن واکر شنیده فریاد “کسی شات دوست دختر من.”

“کسی لگد درب و شات من دختر” واکر می گوید در تماس است. او می گوید 911 dispatcher که تیلور بر روی زمین است و او به ضرب گلوله کشته شده است در معده است. تیلور خانواده ادعا می کنند این تنها قطعه ای از شواهد آنها درخواست کرده اند که LMPD تولید کرده است.

یک LMPD سخنگو گفت: ماموران زدم در تیلور درب چندین بار اعلام کرد و خود را به عنوان پلیس اما یک وکیل مدافع برای واکر گفت که چنین نیست. مقامات همچنین می گویند که ماموران آیا دوربین های بدن اما سام Aguiar, یک وکیل برای تیلور خانواده اشاره کرده است که دو نفر از ماموران درگیر شده بود اختصاص دوربین در گذشته است.

“پلیس در اینجا به محافظت و خدمت می کنند. آنها هرگز قادر به انجام آن است. ما می خواهیم برای پایان دادن به جرم حبس و بخشی از آن از بین بردن این افسران پلیس از محله ما و ساختمان جامعه خود ما و ایمنی مکانیسم های دفاعی و ما می توانید انجام دهید که” Chanelle سکان هماهنگی سازمان برای زندگی توجه به لویی گفت: در یکی از بسیاری از اعتراضات و تظاهرات سازمان یافته در لوئیزویل در هفته های اخیر.

“ما باید برای شروع به ایجاد قوانین است که برابر برای همه مردم که آیا این اصلاحات مالیاتی, آیا آن را در ما جنایی, سیستم حقوقی, آیا آن را در آموزش و پرورش” Keturah Herron عضو کنتاکی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) و سیاه زندگی توجه به لویی گفت: نمایندگان مجلس در طول یک جلسه در دولت و کنگره در 4 ژوئن.

در ژوئن 11, لویی مترو شورا به اتفاق آرا رای به ممنوعیت “بدون دست کشیدن از” حکم در شهر نامگذاری سیاست جدید “Breonna قانون.”

“همه [Breonna] می خواستم انجام شد نجات جان پس با این قانون او را ادامه خواهد داد به انجام این کار” Tamika پالمر تیلور مادر گفت: پس از قانون تصویب شد. “او خواهد بود بسیار خوشحال است.”

بیکر می گوید: خانواده سپاسگزار برای عبور از قانون اما که LMPD نیاز به نشان می دهد که آنها را نگه دارید و افسران خود را پاسخگو باشد.

“سکوت خود را همدستی. صداقت خود را و تصمیم به صحبت کردن در برابر این اقدامات و علیه نژادپرستی را کمک به بازسازی این شهر و متحد همه ما است. لطفا به این مهم اولین گام و اعتماد جامعه ما به پاسخ مطلوب” بیکر در بیانیه ای گفت:.

نوشتن به Josiah بیتس در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>