خود را پیر ترسناک خاطرات زنده به شما امد و شد زیاد یک روز دیگر همه به لطف ” من در مقابل من در دوران کودکی, ترس,’ الگوی رفتاری

همه ما تا به حال ترس غیر منطقی رشد: هیولا زیر تخت, ترسناک, انیمیشن دختر از سبز روبان. (این فقط یک کتاب!)

اما یک الگوی رفتاری جدید ساخت دور در توییتر این هفته یادآوری همه ما از آن ریشه است. در “من در مقابل من دوران کودکی ترس” کاربران در حال ارسال خوب گلم selfies — در کنار تصاویر عجیب و غریب رجعت آیتم ها و یا تکه های از فرهنگ پاپ که نگهداری آنها را در شب بیدار همه کسانی که سال پیش.

آبی مرد گروه ؟ Prancing کارتون گربه ؟ این فیلم نسخه از مفید خانه جن دابی از هری پاتر? یک تسمه ؟ گیلاس با طعم پزشکی ؟ دختر از حلقه? این همه بازی منصفانه به عنوان کاربران خواستار بازگشت به کسانی که اشیاء و وسواس است که خالی از سکنه رویاهای خود را — و یا به جای کابوس بازگشت زمانی که آنها جوان بودند. آن سخت است برای ردیابی الگوی رفتاری به موسس آن, اما آن را به نظر می رسد که شروع به ظاهر در توییتر در Jan. 24 و سپس ادامه را انتخاب کنید تا بخار به عنوان بزرگتر حساب مانند کسانی که از Quenlin بلکول, یوتیوب و تاک و رپ ریکو تند و زننده تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن نسخه های خود را در Jan. 28. آنها به سرعت به دنبال حتی بیشتر از مشاهیر مانند Tierra ضربت سخت زدن و Lil Yachty دادن الگوی رفتاری و حتی بیشتر تبلیغات است.

خوشبختانه همه ما عمدتا بزرگتر شدن این ترس و قدرت خود را برای ما به ارمغان بیاورد پایین — اما این بدان معنی نیست که توییتر هنوز هم نمی خواهد یک روز زمینه بهره گیری از (شاید نه کاملا) خاطرات.

نوشتن به Raisa برونر در raisa.bruner@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر