پس از NBA All-Star Game رای گیری قوانین و طرح Donnie Darkoوجود دارد چند چیز عمیق تر و گیج کننده تر از آیووا قفقاز. هنوز هم چه اتفاقی می افتد دوشنبه در Hawkeye دولت خواهد شد به احتمال زیاد مجموعه ای از تن برای بقیه اولیه فصل — و شاید حتی به ما تذکر می دهد که به عنوان دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

اما آیووا قفقاز لازم نیست به دلهره آور است. در اینجا این است که راهنمای ما برای همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آنچه خواهد شد امشب.

به من یادآوری می کنند که در حال اجرا ؟

همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود دارد 11 دموکرات رقابت برای حزب خود را از نامزدی ریاست جمهوری. آنها ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز; معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن; سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg; ماساچوست ایالت الیزابت وارن; مینه سوتا بهداشت ، ctq; کارآفرین اندرو یانگ; سابق صندوق های تامینی اجرایی تام Steyer; هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard; کلرادو بهداشت ، مایکل بنت سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک; و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار.

این اولین بار نیست استخر از نامزدها شده است تا large; مقایسه هنوز هم وجود دارد 12 جمهوریخواهان در حال اجرا پیش از آیووا قفقاز در سال 2016. چه چیزی است که غیر معمول است که برای این مسابقه به این تنگ است. “[W]e یافت می شود که در سال 2020 مسابقه نه تنها دارای بیشترین تعداد رقیب در عرض 10 امتیاز از رای گیری رهبر [ساندرز] بلکه گره خورده است برای اکثر نامزدها رای گیری در و یا بالاتر از 15 درصد با یک نامزد [وارن] رای گیری فقط زیر که در آستانه” می نویسد: megyn kelly.

چرا آیووا قفقاز اینقدر مهم است ؟

از نظر تعداد نیست در همه. آیووا تنها 41 متعهد نمایندگان, که حساب برای فقط 1 درصد از تمام نمایندگان متعهد در کشور است.

اما به عنوان اولین استان در کشور به واقع انتخاب یک نامزد آیووا, مجموعه تن برای بقیه مسابقه. آنچه نامزدها هستند واقعا برای مبارزه به عبارت دیگر حرکت است. کسانی که ضعیف انجام در آیووا تمایل به رها کردن و نه به سرعت; انتظار دموکراتیک مسابقه به باریک به طور چشمگیری در روزهای آینده.

چه تفاوت بین یک انجمن و یک اصلی ؟

تفاوت اصلی این است که در حالی که یک اصلی است که یک فرایند خصوصی که در طی آن شما رای مورد نظر خود را نامزد یک راز رای گیری قفقاز برگزار می شود alllll در باز. شروع 7 p. m. CT در 1,678 حوزه مکان در سراسر کشور مردم آیووا نمایندگان شان را جمع و در کنار همسایگان خود و بستگان و همکاران و دوستان به دوک آن را برای نامزدهای خود را در, آنچه شده است به عنوان “جلال بازی صندلی موسیقی (بدون صندلی).”

شما “رای” در یک جلسه توسط جسمی در حال حرکت به ایستادن در کنار دیگران که سهم مورد نظر خود را نامزد — در حالی که همه در تلاش برای متقاعد کردن دیگران به آمده است همراه با شما. که در آن همه این را می شود به خصوص سرگرم کننده و پر هرج و مرج است که هر رای دهندگان که هنوز بلاتکلیف هستند و یا کسانی که یک نامزد را انتخاب کنید که به پایان می رسد تا گرفتن کمتر از 15 درصد از کل آرا پس از اولین “تراز” و سپس می تواند coaxed برای پیوستن به یکی از باقی مانده “قابل دوام” نامزد با استفاده از cajoling سخنرانی یا رشوه از محصولات پخته شده است.

رای دهندگان که مورد حمایت “عملی” نامزدها نیز می تواند در تئوری تلاش برای تشکیل یک ائتلاف با اتحاد پشت سر یک نامزد مشترک و تقویت او و یا او را بیش از 15 درصد آستانه. رای دهندگان است که حمایت یک “عملی” نامزد همچنین می توانید انتخاب کنید به چین با یک “زنده” نامزد در تمام بعد از دور اول. قابل توجه این سال جدید است و یک قانون است که باعث می شود آن را به طوری که اگر شما حمایت یک “زنده” نامزد که زمانی بیش از 15 درصد در دور اول شما نمی توانید تغییر دهید به دور از آنها را در دور دوم.

برای ثبت تنها دموکرات ها انجام قفقاز به این ترتیب با این امید که جوامع را در تعامل سالم بحث و که از حامیان سرسخت می تواند یک فرصت برای تغییر ذهن خود و همسالان. جمهوری قفقاز در آیووا نگاه بسیار سنتی مانند اولیه.

من یک فرد بصری است و یک فیلم خوب است که توضیح می دهد که روند ؟

بله!


بنابراین چگونه یک جلسه را ؟

آن معمولا طول می کشد حدود یک ساعت. این سال جدید در بهره از زمان است که یک شرکت محدود در تنها دو دور رای گیری. پس از اولیه هم ترازی رای دهندگان که مورد حمایت “عملی” نامزدها باید فرصت را به حرکت به یک نامزد مناسب یا غیر متعهد باقی می ماند. پس از این دور دوم نتایج حزبی هستند سمان.

و مردم در واقع انجام این همه در یک weeknight?

نه به عنوان بسیاری به عنوان یکی از امید! در سال 2016 بود که دوم بالاترین نوبه خود برای همیشه آیووا قفقاز کمتر از 16 درصد از افرادی که واجد شرایط برای رای دادن در واقع caucused, NPR گزارش. مردم در قفقاز تمایل به بیشتر از لحاظ سیاسی فعال و درگیر حامیان اگر چه برخی از کارشناسان پیش بینی یک رکورد مشارکت در انتخابات این سال است.

پس چگونه است که برنده در نهایت تصمیم گرفت ؟

در سال های گذشته, آیووا, تنها گزارش آنچه که به نام “هيئت دولت معادل” یا SDEs. این SDEs در اصل یک راه ترجمه نتایج شب را در حوزه برندگان به برآورد که چگونه بسیاری از نمایندگان هر نامزد را در دولت کنوانسیون.

چگونه است که در واقع که بسیار گیج کننده و پیچیده است اما آنچه شما نیاز به دانستن است که هر نامزد دارای بیشترین SDEs در پایان شب که می شود اعلام کرد “برنده است.” در سال 2016 به عنوان مثال هیلاری کلینتون به دست آورده 700.47 SDEs به ساندرز’ 696.92 SDEs و در نتیجه “برنده” آیووا قفقاز با 49.8 درصد به 49.6 درصد است.

چرا که کلینتون و ساندرز’ تعداد آنها فوق العاده در سال 2016 در آیوا قفقاز خواهد بود گزارش دو مجموعه اضافی از اعداد به خاطر شفافیت در این سال است. در علاوه بر این به نهایی SDE تعداد ما نیز خواهد آموخت که این ایالت بالغ برای قبل از تراز رای دادن. این تعداد را نشان نامزد که بیشترین آرا را از سمت راست شروع دروازه قبل از این عملی نامزدها حذف شد و خود را رایگان-نماینده رای دهندگان ساخته شده بودند به تراز قرار گیرند.

دیگر تعداد ما خواهد آموخت که این ایالت پس از تراز رای یا آن نامزد بيشترين آرا پس از دوم دور هنگامی که تمام رایگان-نماینده رای دهندگان برداشت تا به حال نامزد جدید اما قبل از آن تعداد “ترجمه” به SDEs. شما می توانید جزئیات بیشتر در عمق در مورد کل فرایند و ریاضی پشت تعیین برنده در Vox.

وجود دارد می تواند چندین برندگان پس از آن درست است ؟

مرتب کردن بر اساس — حتی اگر تنها SDE کل در نهایت “تعداد” وجود دارد به طور بالقوه می تواند quibbling بین مبارزات بیش از مجموعه های مختلف از اعداد به خصوص اگر از قبل تراز برنده متفاوت از هر کس به پایان می رسد تا با بیشترین SDEs.

آن را فقط به من یا همه که فوق العاده گیج کننده است ؟

بله! آن را بسیار گیج کننده است به طوری که حتی افرادی که قرار است کارشناسان در این روند نمی به طور کامل آن را درک کنند.

اگر من به دنبال همراه در کشور دیگری که می توان انتظار داشت من شروع به شنیدن برمی گرداند ؟

اولین شماره می توان انتظار داشت شروع حدود 8 p. m. CT; مقامات دولتی گفته وال استریت ژورنال است که آنها انتظار دارند که “بخش عمده ای از اعداد به گزارش 10 p. m. [CT]” اما با توجه به نزدیک مسابقه است که آن را قطعا می تواند حتی بعد از آن.

من به یاد داشته باشید شنیدن چیزی در مورد “پرتاب سکه” در سال 2016. چه شد که در مورد ؟

بعد از هر حزبی سایت به پایان رسید, رای گیری محلی خود را “نمایندگان شهرستان” هستند divvied بین تمام نامزدهای زنده بر اساس تعداد آرا. شهرستان و نمایندگان هستند چه هستند و سپس وزن تعيين هيئت دولت معادل.

در موقعیت های نادری که هنگامی که وجود دارد یک عدد عجیب و غریب از نمایندگان دو نامزد در نهایت با تعداد مساوی از حامیان سکه بازی شیر یا خط استفاده می شود که برای تعیین نامزد می شود اضافی نماینده. برای مثال, Des Moines, حوزه 70 تا به حال پنج نمایندگان به divvy تا در سال 2016 اما 61-61 بست بین هیلاری کلینتون و برنی ساندرز. به عنوان یک نتیجه کلینتون و ساندرز هر دو به دست آورده دو نمایندگان در حالی که پنجمین نماینده در نهایت رفت به کلینتون پس از اینکه مشخص شد به طور تصادفی از طریق بازی شیر یا خط سکه.

وجود دارد یک بیت از یک توطئه در مورد کلینتون گفته برنده شدن در یک ریاضی محتمل تعداد پرتاب سکه و گزارش می دهد که آیووا قفقاز لولایی در پرتاب سکه به تنهایی. در نهایت حتی اگر کلینتون به حال برنده تمام سکه پرتاب گزارش داد که تعدادی از نمایندگان می خواهم که هنوز هم بسیار کوچک آن را نمی خواهد که تاثیر ایالت SDE بالغ.

چگونه بسیاری از آیووا انجمن برندگان رفتن به تبدیل شدن به حزب نامزد?

آن بستگی دارد اما آیووا بهتر است یک شاخص برای دموکرات ها از جمهوری خواهان. از قفقاز آغاز شد و در سال 1972 70 درصد از دموکرات برندگان آیووا قفقاز رفته اند به پیروزی حزب خود را نامزد. تنها سه بیش از آن دوره از زمان — ادموند Muskie در سال 1972 کیر Gephardt در سال 1988 تام Harkin در سال 1992 — نه Vocative یافت.

که رفتن را به نفع خود ؟

بر اساس تازه ترین نظرسنجی شماره از دولت ساندرز و بایدن به نظر می رسد به گردن و گردن. اما با همه نامزدها مفتول در کویل خیلی نزدیک به هم نیست و در همه روشن است که رای دهندگان را به نوبه خود به زمانی که کم رای گیری نامزدهای زدم در طول جلسه روند. به عنوان megyn kelly نوشت: هفته گذشته “پیش بینی ما نمی دهد هر کسی که بیش از 36 درصد شانس برنده شدن در قفقاز.”

تنها یک چیز در این نقطه است که برای اطمینان حاصل کنید: آن را محدود به یک شب هیجان انگیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im