با پزشک خود قرار ملاقات لغو شده است. در خانه آزمون یک راه حل خوب?

یکs COVID-19 شیوع مرگبار در ایالات متحده در خانه کیت های آزمایش برای این ویروس شده اند یک منبع از هر دو امید و جنجال.

درخواست تجدید نظر خود را روشن است: افراد بیمار می تواند تشخیص از راحتی از خانه بدون آلوده کردن دیگران است. اما جنبه های منفی واقعی هستند: سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است و در پایین ترک خورده غیر مجاز در خانه COVID-19 آزمون به روز رسانی آن اورژانس با استفاده از مجوز دستورالعمل حذف در خانه کیت های آزمایش و هشدار آمریکایی ها که بدون چنین آزمون را دریافت آژانس مجوز.

که به معنی آمدن قبلا ارائه این محصولات مانند Everlywell, Nurx و کربن سلامت—در حال حاضر باید متوقف شود. هر سه تایید به زمان است که آنها در حال حاضر ارائه در خانه COVID-19 تست هر چند همه ایستاده نیاز به آن است.

اگر آنها می تواند متقاعد کردن FDA این کیت می تواند کمک به شکل دادن به درک عمومی از در خانه آزمایش پزشکی برای سال آمده است. COVID-19 در حال حاضر ثابت شده توانایی خود را برای تغییر راه پزشکان آمریکایی عمل و راه دولت ایالات متحده را تنظیم می کند مراقبت های بهداشتی. با میلیون ها نفر از آمریکایی ها محدود به خانه های خود و قادر به دیدن پزشکان چهره به صورت مجازی در پزشکی از راه دور سیستم عامل فزاینده پس از سال ها از جذب کند. در پاسخ به COVID-19 اورژانس مراکز مدیکر و مدیکید خدمات تا حد زیادی گسترش یافته مدیکر توانایی پوشش این ملاقات است.

Telehealth را طولانی سر رسیده رنسانس می تواند طلیعه چیزی بودن در بیشتر گسترده راحتی با ایده در خانه مراقبت های پزشکی. آمریکایی ها شده اند مشروط مرتبط با مراقبت از مطب دکتر اما استفاده از پزشکی از راه دور در طول COVID-19 شیوع شروع به دور تراشه در آن است. به عنوان بیشتر و بیشتر مردم رشد راحت با گرفتن مراقبت از خود به تخت در خانه تشخیص ممکن است در خط بعدی برای یک انقلاب است.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.

در خانه تست بازار در حال حاضر

در خانه آزمایش است که در حال حاضر تاسیس تمرین برای بیماران مبتلا به برخی از بیماری های مزمن. بسیاری از افراد مبتلا به دیابت به عنوان مثال عادت به خود تست و سطح قند خون خود را.

مستقیم به مصرف کننده (DTC) تست نیز تبدیل به کسب و کار برای شرکت های ارائه خدمات به کسانی که بدون شرایط مزمن. میلیون ها نفر از آمریکایی ها استفاده کرده اند 23andMe را مورد تایید FDA تف آزمون برای به دست آوردن بینش در مورد ژنتیکی خود را predispositions به شرایط اعم از سرطان پستان به حساسیت های غذایی.

شده است وجود دارد نیز گسترش DTC آزمون است که وعده شناسایی هر چیز از نامنظم بودن ضربان قلب و کلسترول بالا به بیماری های مقاربتی و عفونت ادراری. این محصولات معمولا نیاز مردم به خود را جمع آوری ادرار و خون تف یا سواب نمونه و سپس ایمیل آنها را به یک آزمایشگاه که در آن آنها در حال پردازش توسط یک پزشک که می فرستد نتایج و یا ارسال آنها را بر روی یک برنامه. به طور معمول اگر نتایج نشان می دهد یک موضوع پزشکی, شرکت های ارائه این خدمات خواهد شد و سپس اتصال مشتریان با یک پزشک به شکل گام های بعدی.

راه اندازی Everlywell است که یک بازیکن در این فضا به عنوان شرکت LetsGetChecked. “بسیاری از مسائل که در حال آمدن به خط مقدم در حال حاضر”—یعنی گرفتن همه آمریکایی ها دسترسی به آزمون آنها نیاز دارید—”مسائل ما در حال کار برای حل برای مدت زمان طولانی می گوید:” Everlywell مدیر عامل جولیا گونه است.

اما این دیگران هستند بدون شک.

جوانب مثبت و منفی از در خانه آزمون

مزایای در خانه تست واضح است. آن را راحت محرمانه و به طور بالقوه باعث بهبود مراقبت های بهداشتی برای افرادی که در مناطقی که دسترسی محدود است. این COVID-19 شیوع تاکید کرد کسانی که مزایای بیشتر از همیشه. ارائه دقیق و علمی دارای اعتبار آزمون در خانه می تواند سهولت خطرناک باری از دوش نظام سلامت از جمله تست نمایند. آن را نیز می تواند به جلوگیری از برخی از روال مراقبت های پزشکی از آسیاب به توقف به عنوان بیشتر و بیشتر منابع منحرف به سمت COVID-19 پاسخ.

اما پزشکان باید خود را شک و تردید است. “یک تست است تنها به عنوان خوب به عنوان نمونه می گوید:” دکتر گری LeRoy رئيس جمهور از آکادمی آمریکایی پزشکان خانواده. اما اکثر مردم در حال تجربه نکرده در جمع آوری نمونه تست و بنابراین به احتمال زیاد اشتباه می, LeRoy می گوید.

“با یک فقیر نمونه شما بیشتر احتمال دارد به مثبت کاذب یا منفی کاذب,” LeRoy می گوید که می تواند خطرناک باشد اگر مانع از آن کسی که در واقع نیاز به مراقبت های پزشکی از دیدن یک دکتر. LeRoy همیشه توصیه می کند بیماران بحث در مورد برنامه های خود را برای در خانه تست با یک پزشک.

آن را نیز می تواند سخت به بگویید که آزمون ها را مشروع می گوید دکتر پاتریس هریس رئیس انجمن پزشکی آمریکا. آزمایشگاهی-طراحی و توسعه آزمون—تعیین برای تشخیص توسعه یافته و مورد استفاده توسط یک آزمایشگاه—اغلب می تواند فروخته شده در ایالات متحده بدون رفتن را از طریق FDA premarket بررسی روند تا زمانی که آنها می آیند از آزمایشگاه که به دیدار برخی از انطباق با معیارهای. Everlywell, LetsGetChecked کربن بهداشت و Nurx ذکر شده در FDA پایگاه داده از آژانس تایید شده در خانه تست.

FDA هشدار که آزمایشگاه-طراحی و توسعه آزمون با وجود داشتن بدست طور فزاینده ای پیچیده و قابل دسترس در طول زمان ممکن است overpromise و زیر ارائه به طور بالقوه به مشتریان نتایج نادرست. یکی از بدنام است و خوار خون-تست شرکت Theranos که (اگر چه نه در خانه آزمون) بهره مند از “آزمایشگاه-طراحی و توسعه آزمون” راه گریز قبل از در معرض بودن به عنوان یک کلاهبرداری است.

در نهایت بر روی کاغذ در خانه آزمون ممکن است به نظر می رسد اما بسیاری از آنها هنوز تحت پوشش بیمه و بنابراین در نهایت هزینه مردم بیشتر-از-جیب نسبت به تست های آزمایشگاهی. اما یک نماینده برای Nurx شمارنده است که در خانه آزمون ها می توانید صرفه جویی در بیماران زمان و پول نیاز نیست آنها را به کار برای سفر به مطب دکتر.

خواهد COVID-19 تغییر راه ما فکر می کنم در مورد در خانه تست ؟

واضح است که شرکت ها باید برخی از موانع برای پاک کردن قبل از آنها خود را ثابت کند آزمایش دقیق و قابل اعتماد است. اما تقاضا برای آنها در حال رشد است که ممکن است فشار FDA برای تنظیم راه آن به بررسی DTC آزمون. بازار بود و انتظار می رود به ارزش 350 میلیون دلار در این سال و در حدود نیمی از مصرف کنندگان ایالات متحده احساس راحتی با این نوع تست ها با توجه به 2018 Deloitte پژوهش است.

ویژه داستان
‘بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.’ آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

تعداد کسانی که ممکن است روند صعودی به عنوان COVID-19 درایوهای فرهنگی پذیرش در خانه مراقبت های پزشکی. پیتر فولی مدیر عامل شرکت LetsGetChecked می گوید شرکت او در حال حاضر شاهد “متمایز سربازان ارتش در تقاضا برای خدمات در سراسر هیئت مدیره.”

کمبود تجهیزات تست و دنده محافظ در طول COVID-19 شیوع ساخته شده اند در خانه بر اساس تشخیص جذاب تر, می گوید دکتر Nisha باسو از مراقبت های اولیه راه اندازی, کرم شب تاب, سلامت, چرا که آنها می تواند کمک به برخی از فشار این کشور سیستم بیمارستان در یک زمان هنگامی که آن را به شدت مورد نیاز است. هر دو گروه از بیماران که ممکن است COVID-19 و کسانی که نیاز به تست های معمول انجام می شود در طول شیوع می تواند به نفع از در خانه مراقبت. اجتماعی فاصله مورد نیاز شیوع نیز مردم تجدید نظر کند که جنبه های مراقبت های بهداشتی واقعا نیاز به سفر به یک دفتر آزمایشگاه و یا مرکز مراقبت و که می تواند فقط به کار گرفته شده از صفحه اصلی از طریق یک تماس یا تصویری مراجعه کنید.

“این رفتن به یک جهان متفاوت است که ما ظهور به عنوان یک جامعه” LeRoy می گوید. “بسیاری از چیزهایی که ما آهسته راه می رفت چرا که ما نمی بینیم نیاز به آن مانند پزشکی از راه دور, [مهم تبدیل خواهد شد].”

هریس موافق است که علمی صدا DTC آزمون می توان به “یک قطعه از پازل” هر چند همیشه وجود خواهد داشت جنبه های مراقبت های که نیاز به در فرد ملاقات. آن را سخت به دانستن هریس می گوید: چگونه مشترک آنها را تبدیل به یک بار از شیوع کروناویروس به پایان می رسد اما او می گوید: همه نشانه ها نشان می دهد از راه دور مراقبت های بهداشتی و نوآوری های خود ادامه خواهد داد.

“ممکن است یک زمان” او می گوید: “هنگامی که [هر] فرد یک گوشی پزشکی در خانه.”

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected]

نوشتن به جیمی Ducharme در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>