فرد جوان می میرد از COVID-19 in L. A., احتمال تبدیل شدن به اولین متحده قربانی زیر 18

یک فرد جوان زیر سن 18 سالگی پس از عقد قرارداد COVID-19 در لس آنجلس به احتمال زیاد تبدیل شدن به اولین فرزند خود را به مرگ ناشی از این ویروس در ایالات متحده است.

دکتر باربارا فرر سر از لس آنجلس وزارت بهداشت در توصیف مرگ در روز سه شنبه به عنوان “ویرانگر یادآوری است که COVID-19 آلوده مردم در تمام سنین است.” فرد جوان زندگی می کردند در لنکستر کالیفرنیا با توجه به آزادی مطبوعات از لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت. هیچ اطلاعات دیگری است که تا کنون شناخته شده در مورد هویت خود را.

بیمار به نظر می رسد تبدیل شده اند به اولین جزئی به تسلیم به این ویروس در کشور است. مراکز کنترل بیماری و کنترل گزارش شده بود که از 18 مارس بوده است و هیچ مرگ و میر ناشی از کروناویروس در میان مردم کمتر از 19 در ایالات متحده و کمتر از 1 درصد از مرگ و میر در میان افراد بین 20 و 54 سال.

دانشمندان می گویند که افراد مسن بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس و کودکان حساب برای تعداد بسیار کمی از موارد. در لس آنجلس تنها 10 از شناخته شده 635 موارد (به استثنای ساحل طولانی و پاسادنا) بودند کمتر از 17. کارشناسان می گویند که افراد جوان هنوز هم در معرض خطر از coronavirus و یک اقلیت ممکن است قرارداد موارد جدی است که نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

فرر گفت که حداقل 11 نفر کشته شده اند در لس آنجلس تا کنون و 119 بيمار مبتلا به این ویروس در بیمارستان بستری شده است.

از شنبه حداقل 53,660 موارد COVID-19 گزارش شده در ایالات متحده و 703 نفر کشته شده اند, با توجه به یک ردیاب که توسط محققان در دانشگاه جانز هاپکینز.

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>