امنیت ملی قانون پکن foisted در هنگ کنگ کشیده شده خطوط قرمز در سراسر بسیاری از جنبه های زندگی در این منطقه اما یک پیشتاز جوان دموکرات است که قصد دادن تا نظم سیاسی و به دست آوردن جرم پشتیبانی می کند.

جوان آتشپاره ایی با هجوم به برنده بزرگ در چندین هنگ کنگ مناطق برگزار شد که انتخابات مقدماتی برای دموکراسی اردوگاه در تعطیلات آخر هفته outshining برخی از کهنه کار دموکرات ها.

حمایت کثیری از داوطلبان چند ده اصطلاح localists به خیابان ها ریختند مبارزات انتخاباتی خود را برای غیر رسمی اولیه نظرسنجی برای انتخاب قوی ترین طرفدار دموکراسی نامزدها برای یک شهر انتخابات مجلس در ماه سپتامبر.

“ما اعتقاد داریم که راه های سنتی به تصویب رسید با سیاستمداران است و نه مفید و کاملا بی معنی در این دوران گفت:” آفتابی چونگ 24 که تبدیل کردن یک فرصت مطالعه برای کارشناسی ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز به “مقاومت در برابر رژیم شیطانی.”

چادری سیاه و سفید کفش ورزشی در حالی که توزیع آگهی در خارج از یک ایستگاه مترو چونگ گفت: نسل او تا به حال شده است با انرژی تظاهرات ضد دولتی و در آغوش “مقاومت.”

این localists — یک اصطلاح برای کسانی که خود را به عنوان چینی و تمرکز بر صرفه جویی در این مستعمره سابق بریتانیا را آزادی — تمایل به اتخاذ موضع قاطعانه تر از سنتی دموکرات ها.

در حالی که بسیاری از localists بحث علنی در مورد مقاومت در برابر آنها صحبت نمی کنم در مورد استقلال برای هنگ کنگ که می تواند آنها را ببینید سقوط گرفتار جدید قانون تامین و به زندگی در زندان است.

در روز سه شنبه چین هنگ کنگ و ماکائو امور اداری محکوم آخر هفته نظرسنجی غیرقانونی “دستکاری” و “آشکار چالش” برای امنیت قانون است.

سابق دموکراسی نماینده مجلس Au-Nok-حین پایین پا روز چهارشنبه به عنوان برگزار کننده انتخابات با توجه به پکن سخنان اگر چه او تصریح کرد نظرسنجی قانونی بود.

یک مرد پیاده گذشته دولت عمومی متوجه بنر برای دولت چین امنیت ملی قانون در هنگ کنگ روز چهارشنبه. (آنتونی والاس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

از بیش از 610,000 مردم — یا حدود هشت درصد از جمعیت این شهر — که به شرکت در نظرسنجی تا سه چهارم از آنها را در چند منطقه حمایت localist یا “مقاومت” اردوگاه, با توجه به برگزارکنندگان.

به دنبال اکثریت

دموکرات ها امیدوارند به اکثریت ایمن در این شهرستان 70-صندلی قوه مقننه برای اولین بار سوار موج ضد پکن شدند.

“من امیدوارم که نسل جدید می تواند پاسخ به عصبانی غرش بار و مقاومت در شورای قانونگذاری با روش های جدید و ایدئولوژی” گفت: وقت دموکرات مجلس هلنا وانگ 61 بود که عضلات خارج از مشاجره در مقدماتی.

کهنه کار دموکرات و اعضای مجمع مانند جیمز به لام Cheuk-ting, Gary فن و آلوین یونگ اجرا ضعیف با وزش تماس برای دموکراسی دیگر جذاب به مدارس ،

“من نمی اعتماد سنتی دموکرات دیگر. آنها موفق به آوردن هر گونه تغییر” گفت: یک دانشجو.

بسیاری از localists هستند پیروان ادوارد لئونگ سابق استقلال طلبان فعال و فلسفه, دانش آموز شد که عملا رهبر جنبش خود را.

لئونگ بود که آمریکا در سال 2016 به مدت شش سال در یک شورش شارژ.

“عصر تغییر’

“ادوارد لئونگ تبدیل به رهبر معنوی هنگ Kongers. او الهام بخش من و بسیاری دیگر گفت:” اوون چو 23 که در مبارزات انتخاباتی بیش از آخر هفته با صدای بلند hailer تقلب به اولی تبدیل خوانده شده.

“ما وارد دوره ای از تغییر.”

امنیت قانون جرم چه پکن را تعریف می کند به عنوان تروریسم تجزیه طلبی خارجی تبانی و براندازی در حالی که اجازه چینی ماموران امنیتی برای اجرای قوانین در این شهرستان است.

پکن و هنگ کنگ پکن-حمایت دولت می گویند آن است که نیاز به بازگرداندن ثبات و حفاظت از رفاه.

تعداد زیادی از disqualifications زمانی که نامزد باز در روز شنبه می تواند استوک اعتراض تحلیلگران سیاسی هشدار می دهند.

“بسیاری استدلال می کنند که این تاریک ترین سن هنگ کنگ گفت:” چونگ.

“ما فقط می توانید سعی کنید به منظور انجام کاری. ما نمی دانیم که کدام مسیر می تواند 100 درصد موثر است. ما مطمئن نیستید در مورد هر چیزی در واقع. ما باید همه چیز را امتحان کنید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im