“شما هرگز واقعا به چیزهایی که تا زمانی که آنها رفته’— اجتماعی دور روز یادبود خدمات برگزار شد و در سراسر ایالات متحده

With نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی کشته در coronavirus همه گیر روز یادبود مراسم به افتخار افتاده اعضای خدمات در سراسر کشور گرفته اند در معنی اضافه شده. و اجتماعی فاصله قوانین در اثر آن سازماندهی یاد خدمات داشته است به ویژه امکانات در سفارش به احترام کشته شدگان در حین انجام وظیفه بدون قرار دادن شرکت کنندگان در خطر است.

“این یک روز بسیار عاطفی برای ما. این یک جامعه محور بعد می گوید:” سارا Taggart, مدیر اجرایی, NJ ویتنام جانبازان بنیاد یادبود توضیح چالش های میزبانی روز یادبود خدمات در طول بیماری همه گیر. این سازمان اجرا می شود که یک موزه و یک یادبود, سایت برگزار مجازی مراسم که ویژه تصویری بخش کمک توسط جانبازان و مقالات نوشته شده توسط فارغ التحصیل سالمندان دبیرستان.

“ما فقط سعی کردم به خاطر همان احساس ما به طور معمول می گوید:” Taggart.

در سراسر کشور, روز یادبود گردهمایی از تمام اندازه ها نیز مجبور به انطباق با این شرایط. ملی D-روز یادبود در Bedford, Virginia, میزبانی, مجازی روز یادبود رویداد. آمریکا جانبازان مرکز ملی یادبود روز جهانی کارگر در واشنگتن دی سی جایگزین شده است با یک برنامه تلویزیونی. ایالات متحده و نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی و گارد ساحلی در این میان “مجازی ناوگان هفته نیویورک سال 2020” است که ارائه شده از طریق رسانه های اجتماعی. حتی در Arlington National Cemetery تنها 10 شرکت کنندگان در حال حاضر مجاز در مجالس ترحیم و مراسم در حال انجام توسط حداقل مشروط از نیروهای نظامی است.

کوچکتر مراسم نیز تلاش برای تعادل عمومی نگرانی های سلامت با آوردن مردم با هم. در برکلی هایتس, N. J. سالانه یادبود رژه روز جایگزین شد با یک “درایو-با سلام” از اداره پلیس محلی و پلیس خیرخواه انجمن که سوار گذشته خانه از جانبازان منطقه. شهر برودویو هیتس, O. H. برگزار شد “درایو-از طریق Memorial Day Parade” است که در آن از شرکت کنندگان خواسته شد به ماندن در وسایل نقلیه خود را.

اما با وجود تلاش های به افتخار روز یادبود با کروناویروس اقامت برخی از جانبازان و اعضای خانواده احساس از دست دادن و بودن قادر به جمع در فرد به پرداخت ادای احترام به از دست دوستان و بستگان.

“آن را به عنوان معنی دار بودن در حضور یکدیگر به دلیل وجود یک پیوند و شما در هر خم و شما به دنبال آرامش را از هر یک از دیگر می گوید:” جان Nugent, 78, یک کهنه سرباز جنگ ویتنام و N. J. ویتنام جانبازان بنیاد یادبود امانت. “تنهایی از بودن با خودمان است که سخت است.”

Nugent می گوید در شرایط فعلی ممکن است در برخی از راه کمک به مردم درک آنچه جانبازان و خانواده های خود را از طریق رفته. “امیدوارم که آنها قادر به گرفتن یک کمی بیشتر معنی از گوش دادن به جانبازان از آنجا که ما می تواند مربوط به آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق, از آنجا که آنها تا به حال هرگز به رفتن را از طریق چیزی شبیه به این, ترس از دشمن, که می تواند زندگی خود را,” او می گوید. “برای شهروندان این می توانست یک معنی بیشتر روز یادبود از در گذشته است.”

Taggart می گوید: خدمات میزبانی وب در طول یک بیماری همه گیر ممکن است به ارائه برخی از دروس برای سال آینده. “من می گویم که یکی از لنت نقره ای نیاز به آنلاین است که آن را به مخاطبان بیشتری از آن را به طور معمول می گوید:” Taggart. “امروز به خصوص بیشتر مردم متوجه می شوند چه روز یادبود است.”

Nugent برنامه ریزی شده بود در حضور رسمی مجازی جمع جانبازان ویتنام او می داند و تماس گرفتن با دوستان است که او خدمت کرده است ، اما او می گوید آن را هنوز هم سخت به جای فرد کرده است. “شما هرگز واقعا به چیزهایی که تا زمانی که آنها رفته بود,” او می گوید. “من فکر می کنم ما ممکن است لذت بیشتر برای سادگی گرفتن با هم سادگی از بودن با عزیزان چرا که ما شده اند قادر به انجام این کار است.”

نوشتن به Alejandro de la Garza در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>