“شما هرگز پیدا کردن آرام به جز تحت ظلم و ستم است.’ کنگره همواره حزبی و این یک چیز خوب است.

در تلاطم بدترین بحران در تاریخ آمریکا جنگ داخلی دموکرات ها در کنگره بارها و بارها مورد حمله قرار آبراهام لینکلن به عنوان یک “مستبد” و حتی خود شخص خواهان سوال شایستگی خود را و خود را مورد بررسی قرار ژنرال. محاصره اگرچه او اغلب احساس لینکلن هرگز ادعا کرد که کنگره فاقد قدرت برای به چالش کشیدن اقدامات خود را و یا کاهش یافته است به پاسخ قانونگذاران درخواست برای اطلاعات. حتی در میان جنگ تمام لینکلن به رسمیت شناخته کنگره به عنوان اولیه مخزن از مردم خواهد شد و او می دانست که بنیانگذاران در نظر گرفته شده هرگز رئیس جمهور به فراتر از رسیدن به قدرت خود.

ما رئیس جمهور فعلی ارائه می دهد starkest از تضاد. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به این باور است که قدرت اجرایی و اساسا وجود دارد برای خدمت به منافع شخصی از رئیس جمهور و هر که در کنگره چالش برای قدرت است که نه فقط توهین اما خلاف قانون اساسی است. اگر نگرش خود را به نظر می رسد که می تواند پادشاه او ممکن است بیشتر خطرناکی در هماهنگی با احساسات عمومی نسبت به بسیاری از آمریکایی ها تصور کنید. پس از سه سال و یک جریان بی پایان از مغرور رفتار نشان داده است که تحقیر برای پایه هنجارهای دموکراتیک و نهادهای حمایت از رئیس جمهور افزایش یافته است. 43 درصد از آمریکایی ها بیان یک “معامله بزرگ” و یا “بسیار زیادی” از اعتماد به نفس در مرد در کاخ سفید است. برای اضافه کردن آماری به آسیب توهین به سختی 25 درصد احساس قابل مقایسه احترام به کنگره (برخی از نظر سنجی قرار داده اند این رقم در تک رقمی) و بیش از نیمی احساس تقریبا هیچ احترامی برای آن در همه. حتی بیشتر نگران کننده, نظرسنجی های اخیر نشان می دهد قابل توجه اهانت جمهوریخواه دولت خود را در میان جوان های آمریکایی برخی از 30 درصد از آنها بر این باور نیست که این مهم است که به زندگی در یک دموکراسی است.

تحقیر برای کنگره شکوفا در کنار فزاینده یک باور رایج در میان هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات که در انتخابات ریاست جمهوری است که موتور اصلی دولت به جای یک دفتر که در قدرت بود به عمد محدود با قانون اساسی است. تا نسبتا به تازگی اکثر آمریکایی ها درک شد که در آن کنگره بود که ملت مهم ترین صندلی قدرت. نگرش ها شروع به تغییر در طول فرانکلین روزولت در انتخابات ریاست جمهوری و جمع حرکت پس از جنگ جهانی دوم است.

فعلی اهانت به کنگره است که اغلب مورد سرزنش امروز قرار است بیش از حد تعصب. چیزی برای آن وجود دارد. اما امریکا شده است در اینجا بسیاری از بار قبل. وحشی تعصب همچنین مشخص انتخابات از 1800 اجرا شوند تا به جنگ داخلی در 1850s این دوران مک کارتی و ایدئولوژیک مبارزات در طول جنگ ویتنام در دهه های 1960 و 1970.

پایین بودن اعتماد به نفس است که در آن کنگره برگزار می شود امروز ممکن است بیشتر ریشه در یک گسترده اما ایده نادرست که دولت قرار است به صاف و کارآمد و همکاری و سازش بسیار آسان است. هیچ یک از این درست است. بنیانگذاران از ابتدا می دانست که جمهوری خواه سیاست خواهد بود کثیف و پر از جنگ است. در واقع آنها به آن افتخار می کنم چرا که آنها به رسمیت شناخته شده و آن را به عنوان دموکراسی در عمل است. هر حزب وفاداری آمریکایی ها در زمان های بسیار زیاد پراید در چه پاتریک هنری به نام “ماشین دیوانه” از دولت است. کنگره سیاست آنها می دانستند این بود که جیمز مدیسون وضوح قرار داده و آن را یک “گرداب تند و شدید.” پس از همه آمریکایی ها تا به حال فقط جنگیدند انقلاب به اهلی سیاست اما برای آن قرار داده است با تمام آن اغلب خسته کننده تلاطم به دولت است.

کنگره تنها گاهی اوقات عمل مانند یک ماشین خوب روغن. یکی از آن موارد بود اولین کنگره بین که 1789 و 1791 تولید شگرف قایق از قانون قرار داده است که نهادی گوشت بر استخوان بندی دولت به عنوان مشخص شده در قانون اساسی ایجاد بخش های اجرایی دیوان عالی کشور و دادگاه فدرال سیستم, تصویب اولین اصلاحیه قانون اساسی برای ایجاد یک جریان درآمد برای دولت فدرال تاسیس اولین بانک ملی, راه اندازی اولین سرشماری و خیلی بیشتر. در یکی دیگر از مثال دو جنگ داخلی کنگره های استخدام شمالی ارتش مطرح شده پول برای پرداخت هزینه برای آنها را آزاد و مسلح بردگان باز آفرینی ملت در سیستم مالی و هنوز هم در بر داشت زمان برای تولید فعال کردن قانون برای راه آهن سراسری شمال homesteading است که تبدیل این کشور به یک کشاورزی ابرقدرت و زمین-اعطای کالج که دموکراتیک آموزش عالی است. بعد فرانکلین روزولت قرارداد جدید کنگره تصویب یک سیل از اقدامات است که خطاب نابسامانی از رکود بزرگ از جمله سیستم امنیت اجتماعی است. در نهایت این جامعه بزرگ کنگره از دهه 1960 نوتبوک اجتماعی و قوانین حقوق مدنی مانند قسمت در یک آسیاب. تمام چهار نفر از این نمونه ها در یک چیز مشترک بودند و آن است که بسیار نادر: بزرگ حق وتو-اثبات خبرگزاری مهر به نقل از یک حزب بود که به ندرت مجبور به عملکرد زمین به اقلیت.

ما تمایل به سرزنش gridlock در feckless قانونگذاران. اما زمانی که ایدئولوژیک اختلافات عمیق و قابل توجه و احزاب نسبتا متعادل به عنوان آنها امروز از آن آسان است به سازش. برای بسیاری از سال قبل از جنگ داخلی آن تقریبا غیر ممکن بود به سادگی هر نوع پایدار سازش منجر موضوع روز: برده داری. و از آن زمان نسل برای یک اجماع به تکامل در حمایت از حفاظت از حقوق مدنی آفریقایی-آمریکایی است. خوشبختانه تنها یک بار چنین سیاسی ایستادگی کردن منجر به یک جنگ داخلی.

ویژه داستان
مارتین لوتر کینگ جونیور میراث و مبارزه برای برابری در حال حاضر
نویسندگان رهبران و فعالان در معنای مارس در واشنگتن و دولت برابری امروز.

Gridlock خسته کننده است اما از آن است که به مراتب کمتر خطرناک برای جمهوری از فروپاشی ایمان در دولت آمریکا که ما شاهد در ثبت شماره امروز است. اهانت به کنگره در خصوص عمیقا و unforgivingly سازمان ملل-آمریکایی است. آن را خیانت ناخالص عدم درک ما از ساختار دولت و چگونه آن را طراحی شده به کار گیرند. آمریکایی ها بی حوصلگی برای یک رئیس جمهور به عمل قاطعانه توسط فیات و یا “فرمان اجرایی” – یک تاکتیک حمایت اعضای هر دو حزب عمده – نادیده قانون اساسی نقش کنگره و پرورش تحریف انتظارات از دولت است. سوء تفاهم در نوبت نژاد راجعه چرخه غیر واقعی امید و ناامیدی. غرق در بدبینی و سرخوردگی شهروندان شاید جای تعجب نیست که نگاه به یک قدرتمند برای حل مسائل و مشکلات خود را – و یا حداقل آنها را سرگرم نگه دارید.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عبور از صحنه دیر یا زود. خیلی اگر نه همه از این سیاست آسیب هایی که او ساخته در نهایت می تواند رفع; کشور شهرت بین المللی می تواند بازسازی شود. اما آن را بیش از یک چهره جدید در غرب بال برای بازسازی ایمان ما در عتیقه اما با این وجود قابل ملاحظه ای انعطاف پذیر سیستم است که ما به ارث برده اند.

بنیانگذاران تجویز یک درمان ساده برای فلج سیاسی: انتخابات. اما همه ما می دانیم که انتخابات ممکن است کمتر قطعی از رای دهندگان ممکن است آرزو می کنم. عمیق درگیری های سیاسی – بیش از تغییر آب و هوا و بهداشت و جنگ – ممکن است بسیاری دیگر به حل و فصل از ما بی تاب و تکنولوژی-محور جامعه و ایدئولوژی محور رای دهندگان می خواهید. خود عدالت است نه یک جایگزین برای آرام و پر زحمت تهیه قانون قابل قبول است که به اندازه کافی اعضای کنگره و به اندازه کافی از مردم – به واقع موثر باشد.

در طول جنگ داخلی سناتور William P. Fessenden یک ترد جدید انگلند و یکی از خردمندترین اعضای کنگره اظهار داشت: “من نمی خواهد که, کامل, محیطی ساکت و همیشه در یک جمهوری ، شما هرگز پیدا کردن آرام به جز تحت ظلم و ستم.” Fessenden که رنج می برد با کمال میل نه احمق نه به تأخیر انداختن تاکتیک با این وجود قابل درک آنچه مدیسون تا به حال 75 سال قبل از آن که کنگره بود و پر سر و صدا خورش از منافع شخصی با چاشنی احساسات و که برای به انجام رساندن هر چیزی مورد نیاز, خلاق, مهارت, اما همچنین بسیار زیاد صبر و تحمل. کار کنگره ممکن است به نظر می رسد دلیلی ستیزه جو و یخبندان اما از آن است که فقط صدای ناهنجار و خشن از خود ما صدای آمریکا مقطر به یک کادر از 435 عضو مجلس نمایندگان و 100 سناتور. بنیانگذاران هرگز صحبت از بهره وری و یا سرعت در دولت است. اگر ما برای زنده ماندن به عنوان یک دموکراسی ما باید relearn تحمل برای جنگ و پذیرش سیاسی نا امیدی است که آنها وقف به ما همراه با عظمت اساسی و سیری ناپذیر ما طعم آزادی.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>