‘شما نیاز به رفتن به خانه’ فرماندار مینه سوتا می گوید که خشونت همچنان بیش از جورج فلوید مرگ

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اولیه روز شنبه به خواست معترضان برای رفتن به خانه پس از آنها در زمان به خیابان های, مینیاپولیس, برای چهارمین روز و به مبارزه طلبیده 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد اعمال شده توسط شهردار این شهرستان یعقوب فری پس از مرگ گزارشی ،

“این است که در مورد جورج مرگ است. این است که در مورد بی عدالتی که واقعی هستند. این است که در مورد هرج و مرج ناشی بودن,” Walz گفت.

گرافیک فیلم گرفته شده توسط یک ناظر تلفن همراه و به طور گسترده ای منتشر شده در اینترنت نشان داد که 46 ساله جورج Floyd — با افسر پلیس درک چوین زانو فشرده خود را به گردن نفس نفس زدن برای هوا و بارها و بارها خوراکی, “لطفا, من نمی توانم نفس بکشم” در حالی که یک جمعیت از تماشاگران فریاد زد پلیس به او اجازه دهید تا.

پس از چند دقیقه فلوید به تدریج رشد بی توجه و متوقف به حرکت می کند. او مرده در یک بیمارستان محلی در یک زمان کوتاه بعد.

چوین بود که اخراج از اداره پلیس با سه همکار ماموران روز بعد از کشنده برخورد دستگیر شد در روز جمعه سوم-قتل درجه و طرح اتهامات برای نقش خود در روز دوشنبه مرگ فلوید.

سازمان دیده بان | جدید زاویه جورج فلوید دستگیری:

ویدیو جدید ضرب گلوله توسط یک تماشاچی نشان می دهد, دو, دیگر, مینیاپولیس, افسران پلیس زانو در جورج فلوید بدن همراه با همکار خود که در حال حاضر به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در مرگ او. 0:24

این ویدئو را دوباره مشتعل ابراز خشم است که مدنی گفت به مدت طولانی پختند در مینیاپولیس و شهرستانها در سراسر کشور بیش مداوم تعصب نژادی در ایالات متحده سیستم عدالت کیفری.

از اتهامات عنوان شده توسط Hennepin County دادستان پس از سومین شب از آتش سوزی غارت و خرابکاری است که در آن معترضان آتش به یک ایستگاه پلیس و گارد ملی مستقر شد برای کمک به برقراری نظم در مینه سوتا بزرگترین شهرستان.

مردم ترک تخریب هدف فروشگاه در اوکلند کالیفرنیا در روز شنبه. حادثه رخ داده در جریان تظاهرات علیه مرگ جورج فلوید یک دستبند مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. (نوح برگر/آسوشیتد پرس)

فری اعلام مقررات منع رفت و آمد از 8 بعد از ظهر تا 6 صبح به وقت محلی در روز جمعه و شنبه. این سفارش می گوید: هیچ کس را می توان در به جز پاسخ اضطراری و افرادی که به دنبال مراقبت های پزشکی در حال فرار از خطر و یا کسانی که بی خانمان هستند.

مقامات امیدوار بود چوین بازداشت خواهد کاستن از خشم عمومی و جلوگیری از ادامه ناآرامی. اما هجوم مقررات منع رفت و آمد اعمال شده حدود 500 تظاهرکنندگان درگیر شدند دوباره شب جمعه با پلیس ضد شورش در خارج از کتک سوم حوزه ساختمان است.

تظاهرکنندگان در مینیاپولیس دوباره در روز جمعه در اعتراض به کشتار جورج فلوید. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین متهم شده است با سوم-قتل عمد و غيرعمد در Floyd مرگ است. (اسکات اولسون/گتی ایماژ)

خشم بیش از کشتن گسترش یافته است از مینیاپولیس به دیگر شهرستانها بزرگ در سراسر ایالات متحده از جمله آتلانتا, Ga., شهر نیویورک و واشنگتن دی سی در لس آنجلس و پورتلند.

در آتلانتا معترضان یک پلیس ماشین آتش زده ماموران با بطری تخریب مقر سی ان ان و بی خانمان به یک رستوران در مرکز شهر آتلانتا به عنوان یک تظاهرات آغاز شده است که مسالمت آمیز به سرعت تغییر تن شب جمعه است.

سازمان دیده بان | معترضان حمله CNN آتلانتا ستاد:

معترضان پرتاب سنگ و بمب های دود در پلیس ضد شورش در شب جمعه داخل سی ان ان مرکز در آتلانتا. تظاهرات های متعددی فوران در چندین شهرهای ایالات متحده در روز جمعه پس از اخراج مینیاپولیس افسر پلیس بود به اتهام قتل به مرگ جورج فلوید, گزارشی ، 0:45

در دیترویت 19 ساله کشته شد و اواخر روز شنبه هنگامی که یک فرد باز آتش به جمعیت تظاهر کنندگان. تیرانداز فرار از صحنه در یک وسیله نقلیه.

به عنوان اعتراضات خروشان در سراسر ایالات متحده وجود داشته است, تصاویر و گزارش های در حال ظهور در رسانه های اجتماعی نشان فیزیکی درگیری بین تظاهرکنندگان و پلیس.

در یک ویدئو از نیویورک Dounya Zayer, 20 نشان داده شده است که به زمین پرتاب می شود توسط یک افسر پلیس پیشرفته در جمعیت معترضان در خیابان های بروکلین. صحبت های بعد از آن از بیمارستان Zayer گفت خشونت آمیز حذف شد بی دلیل.

پلیس در ابتدا گفت: آنها دستگیر فلوید چرا که او همسان شرح یک مرد مظنون به عبور تقلبی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی و این که او در برابر بازداشت.

پلیس در تلاش بودند برای قرار دادن فلوید در یک تیم ماشین زمانی که او سفت کردن و به زمین افتاد و گفت او ترس با توجه به شکایت کیفری جزئیات اتهامات علیه چوین.

در علاوه بر این به اشتعال آشفتگی در مینیاپولیس فلوید مرگ خوست و آن را درو مقایسه به صورت اریک گارنر سیاه و سفید مردی که در سال 2014 در نیویورک و پس از او قرار داده شده در سبد توسط پلیس و همچنین گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

تاخیر در چوین بازداشت ممکن است کمک به درایو تظاهرات. سه تن دیگر از افسران درگیر نشده اند متهم شده اند اما تحقیقات ادامه دارد. هر چهار نفر از کار اخراج شدند سهشنبه در مدت کوتاهی پس از این ویدئو شروع به گردش.

برخی از فعالان و رهبران جامعه گفت: آنها انتظار می رود اعتراضات به ادامه فشار برای دستگیری و اتهامات عنوان شده برای سه نفر دیگر از افسران.

فلوید مرگ “فقط لمس مردم در راه است که آنها انتظار نداشتند” گفت: Nekima لوی آرمسترانگ, یک, حقوق مدنی, وکیل و رئیس جمهور سابق از مینیاپولیس NAACP.

سی ان ان خبرنگار بازداشت شده در برنامه های زنده تلویزیونی

در طول تظاهرات گشت ایالتی مینه سوتا بازداشت یک خبرنگار سی ان ان گزارش زنده در تلویزیون در اوایل صبح روز جمعه بدون هیچ دلیل پیشرو او و دیگران از خدمه خود را به دور در دستبند.

عمر Jimenez تا به حال فقط نشان داده شده است یک معترض دستگیر زمانی که حدود نیم دوجین افسران پلیس او را احاطه کرده.

“ما می توانیم حرکت را به جایی که دوست دارید,” او گفت: ماموران با پوشیدن ماسک های ضد گاز و سپر چهره های قبل توضیح داد که او و خدمه اش کردند و مطبوعات است. “ما در حال خارج شدن از راه خود را.”

سازمان دیده بان l عمر Jimenez بازداشت در حالی که انجام زندگی می کنند آمار:

عمر Jimenez شد, دست به دستبند, زندگی می کنند, در هوا, به عنوان خدمه خود را تلاش برای نزدیک شدن به کمربند پلیس. همه آنها بعد از آن منتشر شد. 1:46

سی ان ان به نام این یک تخلف آشکار از اول خود را اصلاح حقوق و خواستار آزادی آن سه تن از کارمندان که در نهایت رخ داده است.

“آنچه به من یک بیت از آرامش بود که این اتفاق افتاد در تلویزیون زنده” Jimenez گفت: بینندگان پس از او منتشر شد. “شما لازم نیست به شک داستان من. این فیلتر نیست در هر راه. شما آن را دیدم با چشمان خود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>