یمن و بدبختی در حال حاضر شامل صدها COVID-19 مرگ و میر به گفته مقامات بهداشت

صدها نفر از مردم در عدن در جنوب یمن را اصلی شهر فوت کرده اند در هفته گذشته با علائم آنچه به نظر می رسد coronavirus محلی مقامات بهداشت گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس.

مقامات نگران این وضعیت تنها به بدتر: باید از ظرفیت کمی برای تست کسانی که مشکوک به داشتن ویروس و پنج سال جنگ داخلی اتحاد چپ نظام سلامت در قتلگاه.

یک قبرکن در عدن گفت: AP او هرگز دیده می شود یک جریان ثابت از مرده — حتی در یک شهر که شاهد چندین حملات خونین جنگ های خیابانی در طول جنگ داخلی.

رسما تعداد coronavirus موارد در ایران کم است — 106 در منطقه جنوب با 15 مرگ و میر. مقامات در این کشور تحت کنترل شورشیان در شمال خود را اعلام کرد اولین مورد در تاریخ 5 مه و گفت: تنها دو نفر تا به حال عفونت یکی از آنها — یک مهاجر سومالیایی — درگذشت.

اما پزشکان می گویند که حوثی ها در حال پوشش تعداد بیشتری از موارد برای محافظت از خود را در اقتصاد و نیروهای نظامی است. و افزایش مرگ و میر در عدن — بیش از 500 فقط در هفته گذشته با توجه به شهرستان ثبت — مطرح است این سناریو کابوس که این ویروس در حال گسترش است به سرعت در یک کشور تقریبا با ظرفیت برای مقاومت در برابر آن است.

یک داروساز مذاکرات به یک دختر از طریق پلاستیکی مانع نگرانی برای گسترش COVID-19 در صنعا, یمن در روز شنبه. (خالد عبدالله/بی بی سی)

شکوفایی در موارد مشکوک از COVID-19 گاهی اوقات کشنده تنفسی بیماری های مرتبط با رمان coronavirus است صدایی هشدار دهنده در طول بهداشت جهانی جامعه نگران است که این ویروس گسترش مانند آتش سوزی در سراسر جهان ترین جمعیت های آسیب پذیر مانند پناهندگان و یا کسانی که تحت تاثیر جنگ.

“اگر شما تمام عیار جامعه انتقال در یمن به دلیل شکنندگی به دلیل آسیب پذیری به دلیل حساسیت آن فاجعه بار خواهد بود” گفت: الطاف Musani سازمان بهداشت جهانی القاعده در یمن.

چه کسی می گوید که مدل های آن نشان می دهد که در زیر به برخی از حالات نیمی از یمن جمعیت 30 میلیون می تواند آلوده و بیش از 40 ، 000 می میرند.

عرضه محدود از PPE, پنکه,

نیمی از یمن امکانات بهداشتی ناکارآمد هستند و 18 درصد از این کشور 333 مناطق بدون پزشک است. آب و فاضلاب سیستم های سقوط کرده اند. بسیاری از خانواده ها به سختی می تواند به پرداخت هزینه یک وعده غذایی در روز است.

یمن دارای بیش از 500 هواکش و 700 تخت ICU در سراسر کشور. وجود اکسیژن سیلندر در هر ماه برای هر 2.5 میلیون نفر است. که ارائه برخی از 6,700 کیت های آزمایش به یمن شکاف بین شمال و جنوب و دیگری گفت: 32,000 می آیند. سلامت آژانس گفته است که در تلاش برای تهیه محافظ لوازم و تجهیزات برای مبارزه با ویروس. اما چه کسی گفت که تلاش ها مانع شده است به دلیل محدودیت های مسافرتی و رقابت با کشورهای دیگر است.

ادامه جنگ داخلی در چاله داعش که با اشغال شمال در برابر آمریکا و عربستان-حمایت ائتلاف تشکیل شده است که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت در جنوب. در حال حاضر که ائتلاف در جنوب اتحاد تکه تکه: جدایی طلبان با حمایت امارات متحده عربی افزایش یافت و اخراج دولت از پایتخت جنوبی عدن در تابستان گذشته و اعلام حکومت خودگردان در ماه گذشته.

یمن پزشکی کارگران با پوشیدن ماسک و دنده محافظ در ورودی ایستاده از یک بیمارستان در یمن هفته گذشته است. (ناله al-Qubaty/آسوشیتد پرس)

دو جناح در حال مبارزه در Abyan, استان های مجاور به عدن در یک جنگ است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 100 ، 000 و میلیون ها نفر آواره.

دو طرف متخاصم در یمن جنگ داخلی گرفته اند بسیار روش های مختلف برای مقابله با این بیماری همه گیر هر کدام در راه خود سوخت و پرکن-امکان گسترش ویروس.

جنوب یک تصویر از فروپاشی کامل: جناح های رقیب در آمریکا-حمایت ائتلاف در حال مبارزه برای کنترل. هیچ یک به نظر می رسد در اتهام به عنوان در حال حاضر غرق نظام سلامت به نظر می رسد به طور کامل تعطیل.

سلامت پرسنل با تجهیزات حفاظتی هستند وحشت زده از درمان هر کسی که مشکوک به داشتن coronavirus.

مقامات بهداشت ترس به صحبت می کنند در رکورد

بسیاری از تجهیزات پزشکی در عدن بسته اند به عنوان کارکنان فرار و یا به سادگی به نوبه خود بیماران دور. هیچ کس پاسخ دادن به یک خط تلفن راه اندازی شده توسط سازمان ملل متحد روت واکنش سریع تیم به تست موارد مشکوک در خانه.

“اگر شما مشکوک به داشتن تاج و شما در عدن احتمالا شما صبر کنید در خانه خود را برای مرگ” محمد گفت: Roubaid معاون عدن بهداشت ،

عدن ساکن Assem صبری گفت: دوست خود را Nabil Abdel-باری یک جوان تاجر بود که مبتلا به تنگی نفس و تب رد شد ورود در چهار بيمارستان.

“پزشکان در زمان یک نگاه در او و فریاد زد: “شما باید coronavirus'” صبری گفت. “پزشکان در عدن از دست داده اند و همه بشریت و رحمت است. ما در حال رفتن در یک مسیر خطرناک.”

از مه 7 تا پنج شنبه در شهرستان مدنی ثبت و ضبط شده 527, مرگ و میر, رئیس, اتاق کار, سند Gamel گفت: AP.

علل مرگ نیست, ذکر شده است, اما نرخ چند بار بالاتر از حد معمول متوسط نرخ مرگ و حدود 10 نفر در روز یک شهر سلامت رسمی گفت. چند پزشکان گفت: آنها معتقد بودند مرگ COVID-19 مربوط.

شورشیان را متهم به سرکوب شیوع اطلاعات

در شمال و در عین حال شورشیان در قدرت وجود دارد با راه انداختن یک کمپین به شدت سرکوب هر گونه اطلاعات در مورد مقیاس شیوع حتی به پزشکان گفت: AP افزایش عفونت و مرگ و میر.

حوثی ها حاضر به آزادی مثبت نتایج آزمون و ارعاب کارکنان پزشکی, روزنامه نگاران و خانواده های کسانی که سعی می کنید به صحبت کردن در مورد موارد پزشکان و دیگر مقامات می گویند. پزشکان محلی و مقامات بهداشت گفت: آنها معتقد بودند بسیاری از مردم در حال مرگ هستند از COVID-19 در خانه های خود را مستند نشده.

پزشکان در سه استان های شمالی از جمله صنعا گفت: AP آنها دیده می شود افزایش تعداد مشکوک coronavirus موارد و مرگ و میر. تمام صحبت خواست نامش فاش نشود از ترس اقدامات تلافی جویانه از شورشیان.

شبه نظامیان حوثی را تعطیل چندین بازار در صنعا و قفل شده پایین خیابان در 10 محله محرومیت خانواده ها از ترک خانه های خود پس از موارد مشکوک به وجود آمد.

پزشکی کارکنان گفت: آنها تحت نظارت و نمی تواند صحبت در مورد آنچه آنها را در داخل مراکز بهداشتی و درمانی.

هر دو محلی و وزارت بهداشت و کمک های بین المللی به مقامات هشدار داده شده است به بحث در مورد موارد و یا ممکن است محلی انتقال این ویروس پس از شورشیان اصرار شمال را در چند مورد در آمد از خارج از کشور با توجه به دو مقام با آگاهی از این بحث.

در حوثی کنترل اب استان های محلی و رسمی گفت: حداقل 17 نفر کشته شده بود.

“وضعیت بسیار خطرناک و خارج از کنترل” او گفت:. دکتر رشاد گفت: آزمون در حال ارسال به یمن است اما نتایج نشان داد هرگز اضافه کرد: “مواردی وجود دارد, اما من اجازه صحبت می کنند.”

مقامات سازمان ملل متحد گفت: حوثی ها کنترل اطلاعات در مورد گسترش مشکوک COVID-19 نفر را مختل کرده است پاسخ خود را به شیوع.

تا زمانی که حوثی ها در یمن نمی رسما اذعان موارد سازمان ملل متحد نمی تواند رالی جهانی اهدا کنندگان به ارسال تجهیزات برای مقابله با شیوع, مقامات گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>