نوروز می گویند که هدف عربستان فرودگاه ها و تاسیسات نفتی آرامکو در عربستان از

حوثی های نظامی سخنگو گفت: چهار گروه در حال راه اندازی 26 حملات در هفته گذشته در برابر فرودگاه در جنوب عربستان سعودی و امکانات متعلق به غول نفتی آرامکو عربستان و “دو حساس اهداف عمیق در” پادشاهی.

سخنگوی ایران-تراز وسط قرار دارد گروه یحیی Sarea گفت: این حملات که برای اولین بار اعلام کرد روز پنج شنبه در پاسخ به حملات هوایی انجام شده در داخل یمن توسط عربستان سعودی رهبری ائتلاف مبارزه با حوثی ها برای پنج سال گذشته.

عربستان مقامات تایید نشده اعتصابات و ائتلاف است و نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در صورت تایید این حملات خواهد بود که برای اولین بار توسط حوثی در عربستان سعودی از اواخر ماه سپتامبر هنگامی که این گروه که کنترل اکثر مراکز شهری در یمن گفت: این امر توقف موشک و حملات هواپیماهای بدون سرنشین اگر ائتلاف به پایان حملات هوایی در یمن.

آن را ارائه می آمد بعد از ظهر مسئولیت سپتامبر. 14 حمله عربستان تاسیسات نفتی که در ابتدا نصف پادشاهی خروجی. ریاض را رد کرد حوثی ها ادعا می کنند و مقصر ایران است که آن را تکذیب کرد.

پس از سکون در درگیری ها در ماه های اخیر در بسیاری از جبهه ها خشونت را تشدید کرده در Nehm خط مقدم شرق حوثی برگزار شد حکایت از یک Jan. 19 حمله موشکی در یک دولت نظامی اردوگاه کشته شدن بیش از 100 نفر است.

Sarea گفت: های اخیر حوثی ها در حملات رخ داده بود بین Jan. 25 و 30 و هدفمند فرودگاه بودند در Jizan, ابها, Najran و خمیس مشیط.

جنگ یمن که در آن ایالات متحده و بریتانیا به ائتلاف به رهبری عربستان سعودی به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر تحت فشار قرار دادند و میلیون ها نفر را در آستانه قحطی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر