یمن نظام سلامت ‘است در اثر سقوط’ به عنوان coronavirus گسترش سازمان ملل متحد می گوید

جدید کروناویروس اعتقاد بر این است به گسترش در سراسر یمن که در آن سیستم مراقبت های بهداشتی “در اثر سقوط” سازمان ملل متحد روز جمعه گفت جذاب به صورت فوری کمک های مالی.

“حوثی ها در یمن هستند و بر اساس آن جامعه انتقال در حال وقوع در سراسر کشور” ینس Laerke سخنگوی دفتر سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور انسان دوستانه (OCHA) گفت: ژنو جلسه.

“ما از بسیاری از آنها که به یمن این است که واقعا در آستانه در حال حاضر. وضعیت بسیار نگران کننده آنها در حال صحبت کردن در مورد که سلامت سیستم در اثر سقوط,” او گفت:.

کمک به کارگران گزارش داشتن به نوبه خود مردم را دور کنند چرا که به اندازه کافی اکسیژن پزشکی یا کافی لوازم حفاظت فردی, تجهیزات Laerke گفت.

پرواز حامل کمک های بین المللی کارگران فرود در عدن پایتخت در روز پنج شنبه به عنوان حریم هوایی باز برای چرخش اما یمن اتباع انجام شده است بیشتر در محل کار, او گفت:.

‘گسترده تر و فاجعه اتفاق می افتند’

اصلی coronavirus مرکز درمان در جنوب یمن را ثبت کرده حداقل 68 مرگ و میر در بیش از دو هفته پزشکان بدون مرز (پزشکان بدون مرز) پزشکی خیریه در حال اجرا در این سایت گفت: در روز پنج شنبه.

این رقم بیش از دو برابر تلفات اعلام شده توسط مقامات یمنی تا کنون — پیشنهاد “یک فاجعه گسترده تر اتفاق می افتند در شهر” MSF گفت.

جنگ زدگان یمن که دچار سوء تغذیه جمعیت اتحاد میان جهان پایین ترین سطح ایمنی به بیماری تقسیم شده است بین ایران مستقر در عدن و آن دشمن ایران تراز گروه حوثی در شمال.

وزیر دکتر, مذاکرات برای یک بیمار تحت درمان در یک بیمارستان در عدن, یمن, on May 12. (ناله al-Qubaty/آسوشیتد پرس)

مقامات یمنی گزارش داده اند 184 coronavirus عفونت از جمله 30 مرگ و میر به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در آخرین آمار و ارقام نشان داد یک شبه. “بروز واقعی است که تقریبا قطعا بسیار بالاتر” Laerke گفت.

سازمان ملل متحد تخمین می زند که آن را به دنبال خواهد شد $2 میلیارد دلار برای یمن برای حفظ برنامه های کمک از طریق پایان سال او اضافه شده است.

و اشاره کرد که جهان بدن و عربستان سعودی خواهد شد شرکت میزبان مجازی حمایت کنفرانس در 10 روز Laerke گفت: “این بسیار مهم است که جامعه بین المللی را در حال حاضر و در حمایت کنفرانس در تاریخ 2 ژوئن, از آنجا که ما می رویم به سوی یک پرتگاه مالی.”

“اگر ما از پول در آینده برنامه هایی که در حال نگه داشتن مردم زنده [که] بسیار ضروری به مبارزه علیه COVID خواهد شد که نزدیک به,” او گفت:.

“و سپس جهان را به شاهد در یک کشور چه اتفاقی می افتد بدون عملکرد سیستم بهداشت و مبارزه با COVID. من فکر نمی کنم جهان می خواهد که برای دیدن.”

tinyurlis.gdclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>