یمن حوثی ادعای حملات سعودی آرامکو

حوثیها گفت: “آنها تا به حال آمار اهداف خود را با دقت بالا” اما عربستان سعودی در مقابله با ادعا. در سپتامبر گذشته حملات مشابه در تاسیسات نفتی آنها را به آتش کشیده و باعث شد قیمت نفت به سنبله.

یمن را به ایران مرتبط شورشیان روز جمعه گفت: آنها تا به حال حمله “حساس اهداف” و “آنها برخورد کرده بود اهداف خود را با دقت بالا.” اهداف بودند آرامکو نفت امکانات در کشور همسایه عربستان سعودی است.

با این حال عربستان سعودی در گفت و گو با ره موشک های بالستیک.

حوثی های یمن با ایران حمایت قفل شده در یک ویرانگر قدرت مبارزه برای چندین سال با این کشور در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت حمایت عربستان سعودی است که منجر به یک عملیات نظامی علیه شورشیان.

در سپتامبر گذشته حوثی ها در یمن ادعا کرد حملات عمده نفت عربستان تسهیلات است که مجموعه آنها را به آتش کشیده ناشی از قیمت نفت به سنبله و کاهش تولید ملی در نیمه.

حوثی شورشی سخنگوی یحیی Sarea گفت: آخرین هواپیماهای بدون سرنشین و حملات موشکی را هدف قرار داده بود امکانات از دولت غول نفتی آرامکو عربستان و “دیگر حساس اهداف” در پادشاهی غربی استان ینبع.

“آنها تا به حال آمار اهداف خود را با دقت بالا,” او اضافه شده در یک بیانیه مطبوعاتی بدون دادن اطلاعات اضافی در.

نظرات خود آمد و تنها چند ساعت پس از یک سخنگوی عربستان داد گفت: دفاع هوایی بود ره موشک های بالستیک شلیک شده توسط حوثی ها در یمن به سوی عربستان شهرستانها. هیچ تلفات و یا آسیب گزارش شده است.

عربستان سعودی و ایالات متحده سرزنش سپتامبر حمله به ایران یک رقیب منطقه ای عربستان سعودی است. ایران را رد کرده بودیم.

jsi/aw (“رویترز” dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>