یازدهم در اوایل دخالت در coronavirus شیوع پرسش

سخنرانی توسط رئیس جمهور چین که منتشر شده توسط رسانه های دولتی نشان می دهد برای اولین بار است که او بود که منجر به واکنش به شیوع یک ویروس جدید از اوایل در بحران است.

انتشار Feb. 3 گفتار آشکار بود تلاش برای نشان می دهد که حزب کمونیست رهبری عمل کرده و قاطعانه از آغاز, اما همچنین باز یازدهم به نقد و ایمان مردم بود نه هشدار داده هر چه زودتر.

در گفتار یازدهم گفت: او به دستورالعمل در مبارزه با این ویروس در Jan. 7 و دستور shutdown آغاز شد که در ژانویه. 23 از شهرستانها در کانون شیوع. گفته های وی منتشر شده توسط رسانه های دولتی در اواخر روز شنبه.

“در ژانویه. 22 از این بیماری همه گیر را گسترش سریع و چالش های پیشگیری و کنترل من ساخته شده روشن است که درخواست هوبئی استان پیاده سازی جامع و دقیق کنترل بر خروج مردم,” او گفت: یک جلسه از کمیته دائمی آن بالا بدن.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز یکشنبه گزارش داد یک قطره در ویروس جدید موارد برای سومین مستقیم بعد. وجود دارد 2,009 موارد جدید در سرزمین اصلی چین آوردن مجموع به 68,500.

میزان مرگ و میر پایدار باقی مانده با 142 جدید مرگ و میر در این کمیسیون گفت: افزایش مرگ و میر از COVID-19 یک بیماری ناشی از کروناویروس جدید به 1,665. یکی دیگر از 9,419 مردم بهبود یافته اند و از بيمارستان مرخص شده از بيمارستان ،

چهار نفر کشته شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین با جدید ترین مرگ و میر در ژاپن و فرانسه در هفته گذشته.

دولت کانادا روز شنبه گفت ارسال یک هواپیمای چارتر برای بازگرداندن این کانادایی ها گیر در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز که قرنطینه شده در یوکوهاما ژاپن پس از Feb. 3 با توجه به کوروناویروس.

بازدید کنندگان پیاده روی گذشته قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز یکشنبه در یوکوهاما. دولت کانادا روز شنبه گفت آن را اجاره یک هواپیما به پرواز خانه کانادایی در هیئت مدیره. آمریکایی ها از علائم که مایل به ترک این کشتی قبل از قرنطینه به پایان می رسد در روز چهارشنبه شد برای شروع حرکت خود را یکشنبه شب به منظور گرفتن دولت سازمان یافته پروازهای صفحه اصلی. (Jae C. هنگ/آسوشیتد پرس)

پانزده کانادا از مسافران, از 255 در ابتدا محدود به کابین خود را منقبض ویروس و حداقل سه بیمارستان بستری شده است. کسانی که حمل و نقل بازگشت به کانادا را تحت یک دوره 14 روزه قرنطینه.

حدود 400 آمریکایی ها در قرنطینه کشتی نیز در انتظار پرواز چارتر خانه به ژاپن اعلام کرد یکی دیگر از 70 عفونت تاييد شده بود در رگ افزایش تعداد آلوده به 355.

سازمان دیده بان | کانادا در کشتی می گوید: ترابری است ‘بیش از حد, بیش از حد در اواخر’:

پل مارکو از Richmond, B. C., می گوید او و همسرش در حال حاضر آزمایش منفی برای coronavirus در الماس شاهزاده خانم. 0:37

یازدهم نقش شد خاموش در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر است که رشد کرده است به یکی از بزرگترین چالش های سیاسی از هفت سال تصدی.

افشای سخنان خود را نشان می دهد رهبران دانست و در مورد شیوع بالقوه شدت هفته قبل از این خطرات ساخته شد شناخته شده است. آن را تا اواخر ماه ژانویه که به گفته مقامات این ویروس گسترش می تواند بین انسان و زنگ شروع به افزایش است.

اعتماد به دولت رویکرد به شیوع بیماری باقی می ماند شکسته پس از شیوع بیماری سارس در سال 2002 و 2003 بود که تحت پوشش برای ماه.

این COVID-19 شیوع شروع در ماه دسامبر در ووهان در استان هوبئی است که بخش عمده ای از عفونت و مرگ و میر. در Jan. 23 ووهان شد برای اولین بار در شهرستان به اعمال بی سابقه توقف در خروجی حمل و نقل پس از گسترش به شهرهای دیگر با یک ترکیب جمعیت بیش از 60 میلیون نفر است.

مقامات در هوبئی و ووهان مواجه عمومی خشم بیش اولیه خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر. خشم اوج رسید در اوایل این ماه پس از مرگ Li Wenliang یک دکتر جوان که تنبیه شد توسط پلیس محلی برای تلاش برای گسترش هشدار در مورد ویروس. او به پایان رسید تا در حال مرگ از بیماری خود.

در آشکار پاسخ حزب کمونیست مقامات بالا در هوبئی و ووهان اخراج شد و جاي خود را به هفته گذشته است.

حتی به عنوان مقامات متعهد شفافیت از طریق زمان شیوع شهروند روزنامه نگاران که به چالش کشیده رسمی روایت با گزارش تصویری از ووهان ناپدید شده اند و بر این باور هستند که بازداشت شده است.

کاهش موارد جدید به شرح زیر افزایش بیش از 15000 در روز پنج شنبه زمانی که هوبئی شروع به شامل مواردی است که تشخیص داده شده توسط پزشک اما هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط آزمایشگاه ،

درمان پس از تصویربرداری پزشکان مشاهدات

غرق شده توسط تعدادی از موارد مشکوک در این استان شده است و قادر به تست هر فرد برگزاری نمایشگاه علائم. این تشخیص بالینی است که بر اساس پزشکان تجزیه و تحلیل و ریه تصویربرداری در نظر گرفته شده است اجازه می دهد احتمالی موارد به عنوان درمان تایید آنهایی که بدون نیاز به صبر کردن برای یک آزمایشگاه نتیجه.

این ویروس به بیش از دو دوجین از کشورها و باعث شد بسیاری به جای ورود به محدودیت در مردم از چین و بازدید کنندگان به کشور است.

آمریکایی ها روی الماس شاهزاده گفته شد به تصمیم می گیرید که آیا به ماندن و یا اجاره هواپیما مرتب توسط دولت ایالات متحده به پرواز آنها را جایی که آنها را یکی دیگر از 14 روز در قرنطینه. کسانی که رفتن بودند شروع به ترک کشتی یکشنبه شب. مردم با علائم بود ممنوع از پرواز.

آمریکایی مسافر Matthew Smith گفت که او و همسرش نمی شد در نظر گرفتن پرواز به این دلیل که 14 روز در قرنطینه برای کشتی مجموعه به پایان روز چهارشنبه. Evacuees گرفته خواهد شد و به تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا با برخی از ادامه لککلند ایر فورس بس در تگزاس که در آن آنها را مجبور به انجام یکی دیگر از قرنطینه.

مالزی به پایان می رسد حمل و نقل مسافران کشتی کروز

مالزی گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد هر بیشتر مسافران از دیگر کروز کشتی برای حمل و نقل این کشور پس از 83 ساله زن آمریکایی از MS Westerdam آزمایش مثبت برای ویروس.

او در میان 145 مسافر که با هواپیما از کامبوج به مالزی در روز جمعه. شوهر او نیز تا به حال علائم اما تست منفی برای ویروس. این Westerdam تبدیل شده بود به دور از چهار پورت در سراسر آسیا قبل از کامبوج اجازه آن را به حوض در سیهانوکویل اواخر هفته گذشته است.

مالزی معاون نخست وزیر Wan Azizah Wan اسماعیل گفت که او کشور را بار کشتی های کروز است که از آمد و یا حمل و نقل هر گونه بنادر چین از docking.

کامبوج گفت که همه 1,455 مسافران در هلند و امریکا و اداره کشتی به حال آزمایش منفی برای ویروس.

تایوان گزارش داد که اولین مرگ ناشی از این ویروس پنجم مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین است. تایوان نیز تایید دو مورد جدید, بالا بردن آن در مجموع به 20.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>