WWE ستاره Shad Gaspard می میرد در 39 بعد از گرفتار شدن در جریان اب صدادار در لس آنجلس ساحل

(لس آنجلس) — بدن سابق کشتی سرگرمی جهانی pro Shad Gaspard داشت اوایل روز شنبه در لس آنجلس’ ونیز ساحل جایی که او گرفتار شد و در پاره کنونی آخر هفته گذشته, پلیس گفت:.

افسران گشت بودند پرچم پایین حدود 1:25 صبح توسط یک فرد گزارش که بدن به حال شسته شده یک اداره پلیس در بیانیه ای گفت:.

“مرحوم شناخته شد Shad Gaspard و بعد از قوم و خویش مطلع شد ،

Gaspard رفت از دست رفته روز یکشنبه گذشته پس از او رفت و شنا با او 10 ساله پسر Veronique. پسر را نجات دادند و چند تن دیگر شناگران ساخته شده است آن را از آب بیرون با خیال راحت.

Gaspard, 39, شد در حدود 50 متری (46 متر) از ساحل هنگامی که او در گذشته کشف شده توسط یک نجات غریق, پلیس گفت:. یک موج سقوط کرد و بیش از او و او جاروب کردن به دریا.

همسرش, Siliana Gaspard بیانیه ای روز شنبه ضمن تشکر از مقامات و طرفداران.

“ما می خواهم به بیان قدردانی ما را به اولین پاسخ دهندگان که نجات Veronique و به نجات غریق گارد ساحلی غواصان آتش و ادارات پلیس خود را برای ادامه تلاش ها برای کمک به پیدا کردن عزیزمان شاد” بیانیه ای گفت:.

این بیانیه برگزار شده بود از امید: “Shad یک جنگنده جنگجو و جادویی روح. ما امیدواریم و دعا برای بازگشت امن خود را. به عنوان یک خانواده ما با تشکر از همه شما برای نگرانی شما و آرزوهای خوب. لطفا ادامه برای ارسال نگه دارید خود را مثبت و نماز را محبوب ما شاد.”

Gaspard به دست اورد شهرت در WWE به عنوان یکی از نیمی از تگ-تیم گروه Cryme زمان همراه با شریک زندگی خود را JTG.

پس از بازنشستگی از کشتی کج در سال 2010 Gaspard تا به حال نقش های کوچک در تلویزیون و در فیلم از جمله 2015, Kevin Hart, کمدی Get Hard.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>