ووهان طبیب: ‘همه coronavirus موارد می تواند تشخیص داده شد’

در ووهان بیماران منتقل شده به یک جدید 1,000-تخت بیمارستان است که مقامات امیدوارم که کمک خواهد کرد که برای جداسازی این ویروس گسترش یافته است. اما یکی از تکنسین های پزشکی می گوید که آنها ضعف دارد و نمی تواند رسیدگی به تمام موارد.

دویچه وله: آیا شما اعتماد رسمی شماره از عفونت و مرگ و میر ؟

Jiesi لو*: من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از عفونت ها و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس تر شده اند به طور رسمی گزارش شده است. زمانی که آزمون های اولیه مشخص است که یک بیمار ریوی بیماری های نوکلئیک اسید تست (NAT) که تشخیص ویروس ها نمی توانند همیشه انجام شود چرا که در لیست انتظار بیش از حد طولانی است. بیمار است بنابراین تشخیص داده نمی شد.

اگر کسی می میرد از ریه بیماری است و نه گرفته NAT آزمون مرگ و میر است و نه آماری ثبت شده ناشی از کوروناویروس.

فعلی است خطر ابتلا به عفونت در ووهان?

بیماران مبتلا به نشان دادن علائم اغلب باید منتظر ساعت قبل از آنها دریافت درمان. آنها داروی تجویز شده و فرستاده شده به خانه خود جدا. انتظار اتاق پر از مردم سرفه. افراد سالم که باید صبر کنید در این شرایط در معرض خطر عفونت است.

آن طول می کشد زمان طولانی برای رسیدن به بیمارستان دیگری. اگر کسی خود را یک ماشین آنها بستگی تاکسی اما تنها دو تاکسی ها رسما اختصاص یافته به مسکن هر بلوک.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: نمایشی فرار از ووهان را مستند

تنها چند داوطلبان را مردم به بیمارستان. شماره اورژانس 120 کاملا غرق شده و دیگر کار می کند. مردم مجبور به رفتن به بیمارستان.

China Coronavirus l Notfall-Krankenhaus in Wuhan - erste Patienten werden verlegt (picture alliance/Xinhua/X. Yijiu)

پزشکی کارگران کمک به این دسته از بیماران مبتلا به رمان coronavirus حرکت به بیمارستان جدید

وجود دارد به اندازه کافی لباس های حفاظتی مانند ماسک?

ماسک محافظ و ضد عفونی کننده به فروش می رسد. بیمارستان ها نیز بسیار محدود عرضه است. در این میان بسیاری از کمک های مالی رسیده اند و در ووهان. این مقررات برای پزشکان به تغییر ماسک و لباس محافظ در هر چهار تا شش ساعت نمی تواند حفظ شود.

برای اولین بار از دو بيمارستان باز شده است در ووهان است که خبر خوب ؟

2000 تخت اضافی در تازه ساخته شده و بیمارستان ها کافی نیست چرا که به اندازه کافی وجود ندارد پرسنل پزشکی. پزشکان و پرستاران به طور کامل غرق و سیستم سازماندهی شیفت در حال فروپاشی. درمان طولانی مدت لازم است برای بهبود یافتن از یک ریه بیماری است. مقامات در حال حاضر بسیج ظرفیت های کوچکتر درمانگاه.

*Jiesi لو (نام مستعار) یک کارشناس پزشکی در یک بیمارستان در ووهان. او کاهش یافته است به نام خود را به دلیل نگرانی های امنیتی.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر