ووهان مدیر بیمارستان می میرد از Coronavirus رسانه های دولتی گزارش

ارشد دکتر در یک بیمارستان چینی شهر ووهان درگذشت از رمان coronavirus آخرین مرگ و میر در میان کارگران پزشکی به عنوان آنها با عجله به نجات دهها هزار نفر از بیماران در کانون شیوع.

Liu Zhiming مدیر ووهان هاربین بیمارستان و متخصص در جراحی مغز و اعصاب, درگذشت, روز, دولت, رسانه های مدار بسته گزارش شده است. این مرگ و میر به دنبال مرگ در اوایل این ماه از لی Wenliang یک زن 34 ساله در ووهان که تحریم شد تلاش برای آوردن این ویروس به نور است.

تلفات برجسته کردن خطرات برای سلامتی کارگران در خط مقدم. بیش از 1700 پزشکی کارگران آلوده شده توسط coronavirus با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت در حالی که حداقل شش فوت کرده اند.

اکثر کارکنان پزشکی آلوده شده اند در ووهان و گسترده تر هوبئی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر. در مجموع بیش از 1800 نفر کشته شده اند از این بیماری همه گیر با برخی از 73,000 آلوده.

چین بسیج پزشکی کارگران از سراسر کشور برای کمک به درمان و مراقبت از بیماران مبتلا به این ویروس گسترش و ضعف بیمارستان های محلی. بیش از 25000 پزشکی کارگران از جمله بالا خط پزشکان و پرستاران از کشور بهترین بیمارستان ها در پکن و شانگهای اعزام شده است برای هوبئی از Feb. 14.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>