به عنوان گونه جدیدی از کروناویروس حرکت از استان ووهان چین به سایر نقاط جهان از جمله ایالات متحده بهداشت عمومی رهبران مشاوره مقامات دولتی را در آغوش عمدی اندازه گیری پاسخ.

اما با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در راس اغلب غیر قابل پیش بینی اداره بیماری های عفونی و بیماری همه گیر کارشناسان می گویند که زمان آنها نگران است که مقامات خواهد شد که رئیس جمهور گوش و چگونه Commander-in-Chief را مدیریت توییتر خود از حضور در یک پتانسیل همه گیر.

در روز جمعه, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعلام کرد که برابر توصیه سازمان بهداشت جهانی آمریکا اعلام شد coronavirus بهداشت عمومی اورژانس و انکار ورود به هر کشور خارجی که “خطری” از انتقال این ویروس است. که در روز پنج شنبه تا به حال توصیه می شود در برابر محدود کردن تجارت و جنبش; انجام این کار به طور بالقوه می تواند مشکل را تشدید کند با تشویق کسانی که در نهفته مناطق به حرکت را از طریق کانال های زیرزمینی و stigmatizing بیمار.

کارشناسان می گویند coronavirus ممکن است در آینده زمانی که دولت آماده نشده است. چندین بالا-سطح مقامات بهداشت را ترک کرده اند دولت در چند سال گذشته و قابل توجهی جای خالی باقی می ماند.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آغاز کرد دولت با دریادار تیموتی mary smith یک زمان رسمی که تا به حال در خدمت تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و باراک اوباما منجر بهداشت جهانی تیم امنیتی در کاخ سفید شورای امنیت ملی. اما mary smith چپ در سال 2018 است و نه جایگزین شده است. کاخ سفید میهن مشاور امنیت تام Bossert که تا به حال به نام برای قوی biodefense استراتژی برای مقابله با بیماری های همه گیر و حملات دیگر نیز در سمت چپ در سال 2018 است.

تلاش آمادگی نیز مانع. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بودجه برای همه-خطرات آمادگی و پیشرفت نوآوری عمل می کنند که اجازه اجرای برنامه در HHS است که توسعه پاسخ به تهدیدات مانند بیماری های همه گیر و یا bioterrorist حملات اجازه داده شد به گذشت نه ماه. آن را تمام شده در سپتامبر 2018 و نبود reauthorized تا ژوئن 2019.

روز چهارشنبه کاخ سفید اعلام ویژه coronavirus نیروی کار و کارشناسان گفت زمان آنها heartened به آن را ببینید که شامل جدی فکر رهبران از جمله آذر CDC مدیر دکتر رابرت Redfield و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci که رهبری کشور را بیماری های عفونی پاسخ سال 1984.

اما جنبه های دیگر مطرح پرچم قرمز. ربکا کاتز مدیر جورج تاون مرکز جهانی علوم سلامت و امنیت اشاره کرد که نیروی کار بود “از دست رفته برخی از بازیکنان بزرگ در دنیای جهانی بهداشت در ایران”: هیچ یک از وزارت دفاع و آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی و یا وزارت جهاد کشاورزی. آن صداها می تواند بسیار مهم اگر دولت باید در پاسخ به یک بیماری مسری است که گسترش بین انسان و حیوانات است و در حال حرکت در سراسر جهان است.

برخی از کارشناسان نیز گفت: آنها نگران است که آذر است که عنوان نیروی کار ممکن است در تلاش برای ایجاد خود را شنیده و در درون یک دولت شناخته شده برای آن پرسنل دعوا گردش سریع و fiefdoms. در حالی که وزیر است به طور گسترده مورد احترام در میان کارشناسان بهداشت و او نیز خودش را ادغام در دولت درام در هفته های اخیر.

“هنگامی که شما چندین سازمان و ادارات درگیر, شما باید کسی در کاخ سفید چه کسی است که آگاه است که تا به حال برخی از تجربه و درک آنچه در همه این گروه ها و سازمان ها قرار است انجام دهید و می توانید آنها را با هم و انجام کار نیروی انسانی و به نمایندگی از رئیس جمهور” گفت: آشا جورج مدیر اجرایی کمیسیون دو حزبی در Biodefense.

بدون mary smith تیم در محل در کاخ سفید با جرج اشاره کرد که ملی biodefense استراتژی دولت بود و در حال توسعه در سال 2018 اجرا نشده است.

کاخ سفید هنوز رتبهدهی نشده است گفت: آیا آن را تعیین “تزار” را به نظارت بر تمام coronavirus پاسخ تلاش به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما را در طول سال 2014 شیوع زمانی که او به نام Ron Klain به عنوان “ابولا تزار.”

“منطقه ای که در آن مردم در حال شاید نگران است که در سطح می گوید:” جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “خوب وجود دارد مردم در کاخ سفید که در حال کار سخت بر روی این مسائل است. آنها فقط نمی باید همان ارشد که شاید وجود داشته قبلا. داشتن ارشد مهم است اگر و وقتی نیاز به حرکت در اطراف و یا مستقیم سازمان به انجام کارهای خاص.”

قبل از اینکه او رئیس جمهور تهمت پاسخ به شیوع بیماری ابولا کمتر از اندازه گیری. او از کار اخراج کردن همه کلاه جنجال آفرینی توییتهایی به نام برای فرودگاه ها به طور یک جانبه و سوال اطلاعات را توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“این همه این چیزهای کوچک است که می تواند فقط ترساندن مردم بی ارزش می گوید:” تارا C. Smith, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی کنت که مطالعات عفونت است که در حال انتقال بین انسان و حیوانات مانند ووهان coronavirus. وحشت زودرس نیز می تواند منجر به stigmatizing گروه است که مردم فکر می کنم در ارتباط با یک ویروس اسمیت گفت. در این مورد مردم چین در حال حاضر گزارش شده است که اهداف نژادپرستانه و موشکافی به عنوان دروغ و ترس در مورد این ویروس گسترش یافته است.

ویژه داستان
“شما رو به هدف.’ جو بایدن 2020 کمپین است که آخرین آزمایش در یک عمر از دست دادن
چیزهایی که او از دست داده است هرگز دور از بایدن ذهن.

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن را پاسخ داد و اندازه گیری, اما کاملا مطلع است. ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد coronavirus یک اورژانس جهانی در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “همکاری نزدیک با چین و دیگران در شیوع کروناویروس. تنها 5 نفر در ایالات متحده همه در بازیابی خوب.”

اما در آن نقطه یک ششم موردی از این ویروس در حال حاضر تایید شده است و کارشناسان بهداشت عمومی گفت: آن هنوز روشن نشده است که کسانی که آلوده بودند “همه در بازیابی خوب.”

آن می تواند مشکل ساز تحت هر شرایطی که مقامات منتخب اظهارات که در تضاد و یا شک و تردید در نهادهای عمومی اما این سهام هستند و حتی بالاتر در شیوع کارشناسان هشدار داده است. “آن را تضعیف می کند اعتماد نه تنها در این نوع از شرایط بحرانی که در آن بالقوه وجود دارد اپیدمی بلندی بلکه روز به روز” اسمیت می گوید. “ما می بینیم بسیاری از مردم که نمی اعتماد CDC با واکسن اطلاعات و یا محلی بهداشت عمومی با اطلاعات خود را.”

همه کارشناسان که صحبت به زمان تاکید کرد که آنها با اعتماد به نفس در رهبری در CDC موسسه ملی بهداشت و سلامت دیگر سازمان. نگرانی این است که آیا اطلاعاتی از کسانی که در سازمان های کارآمد و با آرامش رله به مردم آمریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و هنوز هم رو به استیضاح محاکمه و به تازگی به برخورد با ایران, کره شمالی و تا به حال مملو رابطه با چین است. دولت پاسخ است و نه ناشی از مشکلات و در عین حال کارشناسان می گویند اما به عنوان اطلاعات جدید در مورد coronavirus را نگه می دارد در آینده بیشتر از این مکانیسم در محل قرار داده خواهد شد برای تست.

نوشتن به ابیگیل آبرامز در abigail.abrams@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im