آخرین:

سازمان بهداشت جهانی کشور خواست روز دوشنبه به مطبوعات با تلاش برای جلوگیری از رمان coronavirus با توجه به همه گیر شد و بدتر شدن در سطح جهان بود و هنوز به اوج خود رسید و در آمریکای لاتین است.

بیش از 136,000 موارد گزارش شده در سراسر جهان در روز یکشنبه “ترین در یک روز تا کنون” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“بیش از شش ماه به این بیماری همه گیر که این زمان برای هر کشور به آن پا کردن پدال گفت:” یک آنلاین جلسه.

در پاسخ به یک سوال در چین که بالا اضطراری متخصص دکتر مایک رایان گفت: مطالعات گذشته نگر از چگونگی شیوع بیماری قرار گرفته است می تواند صبر کنید: “ما نیاز به تمرکز در حال حاضر بر روی آنچه که ما انجام می دهند امروز برای جلوگیری از دومین قله.”

نگرانی در آمریکای لاتین

رایان همچنین گفت: عفونت در آمریکای لاتین شد و هنوز هم در حال افزایش است و آنها که “پیچیده” بوده است ،

“من فکر می کنم این یک نگرانی بزرگ,” او گفت: برای دولت قوی رهبری و حمایت بین المللی برای منطقه است.

دولت مکزیک گزارش 2,999 جدید کروناویروس موارد در روز دوشنبه در حالی که تایید کل عفونت های ایستاده در 120,102 با توجه به داده ها از وزارت بهداشت. رسمی این کشور coronavirus مرگ و میر افزایش به 14,053.

مکزیک آغاز گذار به سمت بازگشایی تدریجی از اقتصاد و جامعه — که رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador دوبله جدید “عادی” — با وجود تمام 31 متحده و پایتخت ماندن در بالاترین سطح “قرمز” سطح هشدار به دولت در تلاش برای همه گیر تحت کنترل است.

مردم با پوشیدن ماسک صورت دیده می شود در شهر مکزیک در روز دوشنبه. (کارلوس Jasso/فردا نیوز)

برزیل در حال حاضر یکی از نقاط مهم از همه گیر با دوم بیشترین تعداد تایید موارد پس از ایالات متحده امریکا و مرگ و میر که در هفته گذشته ایتالیا پیشی گرفته است.

پس از از بین بردن مجموع اعداد برای coronavirus مرگ و میر در برزیل از یک ملی, وب سایت, کشور, وزارت بهداشت پاشیدند بیشتر سردرگمی و جنجال با انتشار دو متناقض مجموعه ای از آمار و ارقام برای آخرین شمارش از موارد عفونت و مرگ و میر.

رایان گفت: برزیل داده شده بود “بسیار دقیق” تا کنون اما تاکید کرد این مهم برای برزیل به درک که در آن ویروس است و چگونه برای مدیریت ریسک و که که امیدوار ارتباطات خواهد بود “منسجم و شفاف است.”

یک فرد مبتلا به COVID-19 علائم دیده می شود در یک هلیکوپتر آمبولانس برای حمل و نقل در بروس برزیل در روز دوشنبه. (Tarso صراف/خبرگزاری گتی ایماژ)

ماریا ون Kerkhove, یک, که, اپیدمیولوژی گفت: این جلسه یک “رویکرد جامع” بود ضروری است در آمریکای جنوبی.

بیش از هفت میلیون نفر گزارش شده مبتلا به کروناویروس در سطح جهان و بیش از 400 ، 000 فوت کرده اند.

“این به مراتب بیش از” ون Kerkhove گفت.

سازمان دیده بان | نمی فرضیات در مورد coronavirus اپیدمیولوژی می گوید:

ما نمی دانیم که اگر آنتی بادی در نهایت محافظت از مردم از coronavirus پس از آن هنوز هم ممکن است به reinfected می گوید: اپیدمیولوژی دکتر کریستوفر Labos. 7:15

ایالات متحده دارای بیشترین موارد گزارش شده از هر کشور در جهان و در بیش از 1.9 میلیون نفر و بیش از 110,000 مرگ و میر با توجه به یک مورد ابزار ردیابی که توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

همانطور که از 6:30 p. m. ET در دوشنبه کانادا تا به حال 96,244 تایید و presumptive coronavirus موارد با 54,833 در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 7,893.

اکثریت قریب به اتفاق موارد در کانادا گزارش شده در کبک و انتاریو است. انتاریو است که انتظار می رود به پرده چگونه آن را برنامه ای برای حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی گزارش 243 موارد جدید در روز دوشنبه. کبک گزارش 198 موارد جدید در روز دوشنبه به پایین ترین تنها-روز رقم از مارس 22.


در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

کارگران دیده می شود در یک مرکز است که باعث می شود COVID-19 تست سواب کیت در Oakville, Ont., در روز دوشنبه. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان با COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

در ایالات متحده آمریکا کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی co-ordinator دکتر دبورا Birx گفت که او نگران تاثیر بالقوه اعتراضات گسترده — موجب مرگ جورج Floyd — ممکن است در مهار بیماری همه گیر.

Birx گفت که او نگران فریاد معترضان ممکن است گسترش بیماری که در معرض خطر افراد با حضور برخی از تظاهرات. او همچنین اشاره کرد بسیاری از نمی پوشیدن ماسک و برخی از تست های سایت ها نابود شدند در تظاهرات.

گوش دادن | بیش از 1000 کارشناسان بهداشت و حمایت از تظاهرات با وجود COVID-19 خطرات:

بیش از 1000 بهداشت عمومی آمریکا کارشناسان می گویند این امر می تواند یک اشتباه را تعطیل تظاهرات علیه خشونت پلیس و ضد سیاه نژادپرستی پس از قتل جورج فلوید به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus. 6:26

انگلستان ثبت کرده است کمترین روزانه افزایش تعداد coronavirus مرگ و میر پس از ماه مارس زمانی که کشور تحمیل مستند اقدامات است. از بعد از ظهر یکشنبه و ارقام رسمی نشان داد که بیشتر از 55 نفر کشته شدند پس از آزمایش مثبت با ویروس. کل مرگ و میر افزایش به 40,597.

اسکاتلند و ایرلند شمالی ثبت شده است مرگ و میر برای دومین روز در یک ردیف. روزهای دوشنبه به طور معمول پایین تر مرگ رقم به دلیل تاخیر در گزارش بیش از آخر هفته.

یک کارگر پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی پاک نرده پلکان با مواد ضد عفونی کننده داخل یک فروشگاه در لندن در روز دوشنبه. (Tolga Akmen/خبرگزاری گتی ایماژ)

سازمان ملل متحد مجمع عمومی رئیس جمهور Tijjani محمد-Bande گفت: رهبران جهان نمی خواهد از آمدن به شهر نیویورک به صورت سالانه خود را جمع آوری و در اواخر ماه سپتامبر برای اولین بار در تاریخ 75 ساله از سازمان ملل متحد به دلیل بیماری همه گیر.

در آفریقای جنوبی, کودکان شروع به بازگشت به کلاس های درس در روز دوشنبه. کلاس های محدود شد به 20 دانش آموزان و مدرسه گفت: آن را به آنها ماسک و دستکش.

این کشور ثبت کرده است که نزدیک به 50000 موارد بسیاری در این قاره همراه با تقریبا 1000 مرگ و میر.

یک دانشجو با پوشیدن یک ماسک صورت sanitizes دست خود را قبل از ورود به کلاس درس در Ekurhuleni آفریقای جنوبی در روز دوشنبه. (میشل Spatari/خبرگزاری گتی ایماژ)

در روسیه مسکو پایان دادن به یک مستند است که در محل برای بیش از دو ماه است. شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت: آرایشگری و سالن زیبایی خواهد بود و مجاز به بازگشایی سه شنبه ها و کافه ها و رستوران ها خواهد بود قادر به باز کردن فضای باز تراس شروع ژوئن 16.

تعداد روزانه عفونت در مسکو کاهش یافته است از یک اوج در مورد 6,700 به حدود 2000 شده است. به طور کلی روسیه است ثبت نام بیش از 476,000 عفونت های جهان سوم کمترین caseload پس از ایالات متحده و برزیل از جمله 5,971 مرگ و میر. مسکو اختصاص نزدیک به نیمی از ملت عفونت کروناویروس مرگ و میر.

مردم با پوشیدن ماسک صورت نشسته بر روی نیمکت در مرکز شهر مسکو در روز دوشنبه. (یوری Kadobnov/خبرگزاری گتی ایماژ)

هند بازگشایی مراکز خرید و رستوران های دوشنبه و مردم trickled به معابد و مساجد با پوشیدن ماسک حتی به عنوان کشور گزارش شده تعداد بی سابقه ای از عفونت در یک روز.

هند تعداد کل coronavirus موارد رسیده 256,611 وزارت بهداشت گفت: پس از ثبت یک روز پرش از 9,983 عفونت. کارشناسان بهداشت می گویند هند اوج هنوز هم می تواند هفته دور اگر نه ماه. مرگ و میر ناشی از COVID-19 بود در 7,135.

کارگران disinfects یک نمایشگاه در یک بازگشایی مرکز خرید در دهلی نو در روز دوشنبه. (Shonal Ganguly/آسوشیتد پرس)

در ایتالیا برگامو در شمال استان بیش از نیمی از ساکنان تست شده اند COVID-19 آنتی بادی مقامات بهداشت و درمان روز دوشنبه گفت:. از 9,965 ساکنان که تا به حال آزمایش خون بین مارس 23 ژوئن 3, 57 درصد دارای آنتی بادی نشان می دهد آنها تا به حال در تماس با کروناویروس یک نظرسنجی نشان داد.

ایتالیا گزارش کرده است تقریبا 34000 مرگ و میر با برخی از 235,000 موارد تایید شده. سخت ضربه لمباردی منطقه که شامل برگامو, ثبت نام بیش از 16 ، 000 مرگ و میر.

مدرسه کودکان جشن آخرین روز مدرسه در حالی که حفظ فاصله فیزیکی در رم در روز دوشنبه. (Alessandra تارانتینو/آسوشیتد پرس)

مولداوی می گوید آن ثبت شده 1,449 موارد در طول هفته اول ژوئن — شماره ثبت — به عنوان یک سابق وزیر بهداشت با تشریح وضعیت همه گیر در این کشور به عنوان “خارج از کنترل است.”

پس از آن اولین مورد تایید شده در مارس 7, مولداوی — جمعیت 3.5 میلیون نفر — ثبت نام 9,700 موارد و 346 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر