مرکز تجارت جهانی نقشه در فروش پس از در یافت زباله

تقریبا 20 سال پس از برج های دوقلو نابود شدند در 11 سپتامبر حملات تروریستی اصلی نقشه مجتمع بازیافت شده است — از یک سطل زباله می تواند. انتظار می رود آنها را به فروش به مدت حداقل 1 میلیون دلار است.

نقشه اصلی مرکز تجارت جهانی رفته اند فروش در نیویورک بین المللی باستانی نمایشگاه کتاب در روز جمعه پس از یک مرد کلرادو کشیده و آنها را از سطل زباله.

مجموعه ای از برنامه های برای فروش نشان دهنده بزرگترین طرح طبقه از برج های پیچیده تا کنون ارائه شده برای فروش با توجه به نیویورک-بر اساس Janes کامینز کتاب فروش. کامینز آسوشیتدپرس گفت که او انتظار می رود فروش در شش رقمی است.

برنامه روز از دهه 1960 است. در زمان افتتاح آن در سال 1973 مرکز تجارت جهانی در منهتن شد بلندترین ساختمان جهان.

ادامه مطلب: نظر: 11 سپتامبر یک نقطه عطف تاریخی

Plan of the World Trade Center complex (YAMASAKI, EMERY ROTH, SONS, Minoru)

طرح مرکز تجارت جهانی پیچیده

تقریبا از دست داده و به تاریخ

نقشه سمت چپ نیویورک در دهه 1970 زمانی که معمار یوسف جزایر در زمان آنها را به دنور کلرادو با او هنگامی که او نقل مکان کرد و دور از نیویورک است.

دخترش انداخت و آنها را در سال 2018 تحقق ارزش خود را. دنور اقامت در بر داشت آنها را در سطل زباله و به رسمیت شناخته شده آنها با توجه به منابع به برج و برج ب

نیویورک مرکز تجارت جهانی مجتمع به عنوان برج های دوقلو بود یاد بخشی از شهر افق تا آن نابود شد در 11 سپتامبر 2001 در یک حمله تروریستی توسط القاعده.

9/11 یادبود و موزه گفت: آن را ندارد یک مجموعه کامل از نقشه ها و پورت مقامات نیویورک و نیوجرسی گفت:
آن مطمئن نیستید اگر آن یکی است.

L’antiquaire نمایشگاه کتاب اجرا می شود تا روز یکشنبه در نیویورک است.

Front page of the World Trade Center blueprints (YAMASAKI, EMERY ROTH, SONS, Minoru)

صفحه اول مرکز تجارت جهانی نقشه

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>