جهان باید آماده به صورت بالقوه COVID-19 همه گیر می گوید که

سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که جهان باید از بریس برای یک پتانسیل همه گیر. آن را می گوید شیوع هنوز هم می تواند شامل شود.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom روز دوشنبه گفت: کشورها برای رسیدن به یک “پتانسیل همه گیر” از COVID-19.

اما Adhanom گفت: این ویروس هنوز هم می تواند متوقف شود. “این ویروس می تواند شامل شود. در واقع وجود دارد بسیاری از کشورها که انجام داده اند دقیقا همان است که” او گفت:. وی با تمجید از تلاش های چین که قفل شده است و چندین شهر در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

او گفت که ماموریت مشترک به چین تا به حال به این نتیجه رسیدند که این ویروس وجود دارد “به اوج خود رسید” بین 23 ژانویه و فوریه 2 “و شده است به طور پیوسته در حال کاهش پس از آن.”

تا کنون که اعلام کرده است این ویروس که تاکنون بیش از 2600 زندگی یک اورژانس بهداشت جهانی اما هنوز با توسل به توصیف آن به عنوان یک بیماری همه گیر.

“برای این لحظه ما شاهد uncontained گسترش جهانی این ویروس هستند و ما شاهد مقیاس بزرگ مرگ” Adhanom به خبرنگاران در ژنو است. او گفت که کشورها باید “انجام همه چیز ما می تواند به آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر.

“آنچه ما در حال شیوع در نقاط مختلف جهان مؤثر در کشورها به روش های مختلف و نیاز به یک پاسخ مناسب” او گفت:.

سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ کشور خواست به انجام همه چیز ممکن است حاوی ویروس است.

“همه کشورها – و این است که در حال حاضر یک مشکل است که تاثیر بسیاری از کشورها در جهان — همه کشورها باید همه چیز آماده می شود” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

“این بیماری آن را هنوز هم ممکن است حاوی اما اگر برخی از شکست اگر نیست آیا همه چیز را که مورد نیاز است این هنوز هم می تواند خارج از کنترل تبدیل شده با عواقب دراماتیک در بهداشت جهانی و اقتصاد جهانی” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

ادامه مطلب: Coronavirus اروپایی افزایش می فرستد و وحشت از طریق بازار

onfirmed cases of coronavirus in Europe

صدها نفر از موارد در ایتالیا

ایتالیا گزارش در مجموع شش کشته و بیش از 220 تایید عفونت در روز دوشنبه. این است که در اکثر موارد تایید شده در اروپا و سوم-ترین در جهان پس از چین و کره جنوبی.

دو ویروس خوشه های توسعه یافته در هفته گذشته در مناطق شمالی لومباردی و ونتو اما عفونت در حال حاضر گزارش شده در مناطق همجوار از Emilia-Romagna و ناحیهای در شمال غربی.

برخی از 10 شهر شده اند و مهر و موم کردن, جداسازی بیش از 50 ، 000 مردم است. مدارس و موزه ها و دانشگاه ها نیز در بسته های زیادی از شمال ایتالیا که منجر به وحشت خرید.

اتحادیه اروپا مقامات بهداشت گفت: آنها می توانند پیش بینی یک “متوسط به بالا” خطر بیشتر خوشه در شمال ایتالیا.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: “تاثیر اقتصادی می تواند بسیار قوی است. در این لحظه ما می توانیم محاسبه کنیم که وجود خواهد داشت یک منفی اقتصادی ما هنوز در یک موقعیت برای پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد.”

در تلاش برای جلوگیری از بسته شدن مرزها و jeapordising اتحادیه اروپا حق آزادی حرکت مقامات ایتالیایی اعلام خواهد شد دیدار با وزرای بهداشت کشورهای همسایه را هماهنگ عمل است.

کمیسیون اروپا گفت: آن را نمی بینم اساس reimposing کنترل مرز.

اسلواکی را انکار می کند PM اتحاد COVID-19

اسلواکیایی نخست وزیر پتر پلگرینی در بیمارستان بستری شد روز شنبه با علائم مشکوکی شبیه به COVID-19.

روز دوشنبه این دفتر را تکذیب کرد او قرارداد COVID-19 پس از گمانه زنی های گسترده.

“نخست وزیر خسته است و ذات الریه اما این همه” دولت اسلواکی سخنگوی پاتریشیا Macikova گفت: AFP news agency.

او قبلا ارسال شده یک عکس از خودش را در بیمارستان.

همکار اسلواکیایی سیاستمدار بوریس Kollar بنیانگذار right-wing euroskeptic حزب ما خانواده نیز بستری با علائم مشابه اما آن را نه تایید کرد اگر او تا به حال COVID-19. او همچنین به اشتراک گذاشته کنار تخت عکس از Facebook.

12 کشته در ایران را به عنوان مرزهای مهر و موم شده

ایران وزارت بهداشت تایید کرد روز دوشنبه که 12 نفر کشته و 61 آلوده شده اند با کروناویروس در کشور است.

اما آمار و ارقام رسمی پرتاب شده است به سوال یک نماینده در مجلس گفت: 50 نفر مرده بود فقط در شهر قم 120 متر (75 مایل) جنوب تهران. او گفت: بیشتر از 250 نفر بوده است قرنطینه وجود دارد.

مجلس به نمایندگی از قم احمد Amirabadi فراهانی را متهم به دولتی بودن بیش از حد دیر به اعلام وقوع.

تقریبا تمام کشورهای اطراف ایران اعلام کرده اند مرز تعطیلی و یا حمل و نقل محدودیت.

ایالات متحده دارای 14 موارد بیشتری

آمریکا مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اعلام کرد در روز دوشنبه وجود دارد 14 موارد تایید شده در کشور است. از 14 مورد در علاوه بر این به 39 نفر در حال حاضر گزارش شده در میان کسانی که تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز و شهر ووهان.

مقامات بهداشتی هشدار داده اند که بیشتر موارد انتظار می رود در میان عودت شهروندان است.

aw/bk (AFP, Reuters, AP, dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>