سازمان بهداشت جهانی می گوید: آن زمان برای سیاست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقادات

رئیس سازمان بهداشت جهانی به یک گوش خراش دفاع از خود آژانس را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس روز چهارشنبه در پاسخ به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد و پیشنهاد است که واشنگتن می تواند نقد و بررسی کمک های مالی خود را برای آژانس.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus بارها و بارها خواستار وحدت و توقف “سیاسی” از بهداشت جهانی بحران.

ایالات متحده بالا کمک کننده به ژنو مستقر در بدن است که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تا به حال صادر مشاوره بد در طول جدید شیوع کروناویروس.

آمریکا کمک به کسانی که در سال 2019 بیش از 400 میلیون دلار آمریکا حدود 15 درصد از بودجه و تقریبا دو برابر دومین عضو دولت سهم. چین در مقابل کمک $44 میلیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هر دو در رسانه های اجتماعی و در جلسه روز سه شنبه که دولت او خواهد بود دوباره سطح آن از بودجه برای که.

Ghebreyesus تشکر ایالات متحده خود را برای حمایت سخاوتمندانه و نشان داد او انتظار می رود آن را ادامه خواهد داد.

“ما نگه داشته اند جهان مطلع در مورد آخرین اطلاعات و شواهد” Tedros گفت و اشاره کرد که پنج علامت خواهد بود 100 روز پس از چین اول به اطلاع این سازمان از موارد از “ذات الریه با علت ناشناخته” در دسامبر. 31.

Tedros سابق وزیر امور خارجه اتیوپی نیز رد تهمت پیشنهاد که بود که “چین محور” گفت: “ما به هر ملت ما کور رنگی.”

تماشا کنید: صحنه هایی از ووهان نزدیک به 3 ماه پس از تصویب مستند

وسایل نقلیه عبور عوارض دروازه و قطار شروع به توقف در ایستگاه پس از محدودیت های شدید تصویب شد در ماه ژانویه است. 1:15

این آژانس سازمان ملل متحد خواهد رفتار معمول خود را ارزیابی عملکرد خود را بعد از اورژانس و رسم درس در مورد نقاط قوت و ضعف Tedros گفت: “ما اشتباهات را مانند دیگر افراد بشر است.”

“بنابراین توصیه من سه چیز” Tedros گفت. “لطفا وحدت در سطح ملی بدون استفاده از COVID برای امتیاز سیاسی است. دوم صادق همبستگی در سطح جهانی است. و صادق رهبری از آمریکا و چین است.”

“قدرتمند ترین باید منجر راه و لطفا قرنطینه COVID سیاست” گفت: با اشاره به COVID-19 بسیار مسری گاهی اوقات مرگبار بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

کانادا Aylward دفاع که

دکتر بروس Aylward کانادا متولد مشاور ارشد که مدیر کل نیز در دفاع از این آژانس سازمان ملل متحد را در ارتباط با چین گفت: کار خود را با پکن مقامات مهم بود به درک شیوع آغاز شد که در ووهان.

“این کاملا بحرانی در اوایل این شیوع به دسترسی کامل به همه چیز ممکن است برای دریافت بر روی زمین و کار با چینی ها برای درک این,” او گفت.

“این چیزی است که ما با هر سخت-آمار کشوری مانند اسپانیا و هیچ ربطی به چین به طور خاص است.”

دکتر بروس Aylward نیوفاندلند بومی در حال حاضر با سازمان بهداشت جهانی گفت: این گروه رویکرد به مطالعه همه گیر و کاهش در برابر آن متفاوت است با توجه به کشور است. (Salvatore Di Nolfi/Keystone از طریق AP)

او همچنین در دفاع از کسانی که توصیه به نگه داشتن مرزهای باز کرد و گفت که چین در حال کار بسیار سخت به شناسایی و تشخیص زود هنگام موارد و اطلاعات تماس خود را و اطمینان حاصل شود آنها نیست سفر به منظور برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

در حالی که بخشی از تهمت و انتقاد در روز سه شنبه شده است که مورد سوال با توجه به خروج خود را از تایوان به دلیل فشار های دیپلماتیک از چین که نمی داند آن یک دولت مستقل.

وزارت امور خارجه ایالات متحده قبلا لابی برای تایوان مشارکت بیشتر بین المللی در مبارزه با COVID-19 آن را به عنوان به نظر می رسد به دست آورد برخی از موفقیت در محدود کردن گسترش ویروس.

در ضمن کسی که هانس Kluge توصیف شیوع کروناویروس در اروپا به عنوان “بسیار مورد” و خواست دولت را “بسیار مراقب باشید در نظر گرفتن” آرامش قبل از اقدامات برای کنترل گسترش آن.

“افزایش چشمگیر در موارد در سراسر اقیانوس اطلس کج آنچه باقی می ماند بسیار مورد تصویر در اروپا,” او گفت:. “ما هنوز راه طولانی برای رفتن در مسابقه دو ماراتون.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>