اقتصاد جهان متزلزل به عنوان coronavirus مرگ و میر رویکرد 3,000

نگرانی در مورد که در آن بعد از شیوع سریع گسترش ویروس جدید به نظر می رسد عفونت و مرگ و میر در ادامه به افزایش در سراسر جهان پنج شنبه, تخلیه خیابانها از گردشگران و کارگران تکان دادن اقتصاد و بازنویسی واقعیت های زندگی روزمره.

وحشت-خرید نیازهای روزانه پدید آمده در ژاپن, سایت های گردشگری در سراسر آسیا و اروپا و خاورمیانه متروک و دولت های مدارس بسته و ممنوع تالار اجتماعات. پارک های تفریحی شده اند توقیف و کنسرت لغو شد. در پاریس کشیش متوقف و قرار دادن مراسم مذهبی نان در نمازگزاران’ دهان.

در حالی که جدید کروناویروس تمدید رسیدن به آن در سراسر جهان قطعی جغرافیایی خوشه از عفونت در حال ظهور بودند, با, ایران, ایتالیا و کره جنوبی شاهد افزایش موارد است. ایالات متحده در ضمن ثبت اولین مرگ یک مرد در 50s خود را در ایالت واشنگتن بود که شرایط بهداشتی اساسی اما چه کسی تا به حال سفر به هر یک از مناطق آسیب دیده.

“موارد اضافی در ایالات متحده به احتمال زیاد اما افراد سالم باید به طور کامل قادر به بازیابی” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک شنبه جلسه توجیهی که در آن مقامات اعلام کرد افزایش, هشدار در مورد سفر به برخی مناطق ایتالیا و کره جنوبی و همچنین ممنوعیت سفر به ایران است.

چین روز یکشنبه گزارش داد یک کمی چشم انداز مثبت در موارد جدید طی 24 ساعت به 573 اولین بار در پنج روز است که تعداد بیش از 500. آنها باقی می ماند تقریبا به طور کامل محدود به سخت ترین ضربه استان هوبئی و پایتخت آن, کانون ووهان.

فهرست کشورهای لمس توسط ویروس صعود به تقریبا 60 با ایرلند و اکوادور گزارش اولین موارد شنبه. بیش از 86,000 مردم در سراسر جهان قرارداد بسته اند این ویروس با مرگ و میر شکوه از 2900.

اسلام مقدس ترین سایت بسته شد به زائران خارجی در حالی که حرفه ای تیم بیس بال بازی در ترک ورزشگاه در ژاپن و مقامات در فرانسه توصیه ساکنان به چشم پوشیدن مرسوم پستال بوسه.

دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ توصیه می شود که یک جلسه 9 مارس که در آن حدود 10000 نفر به مناسبت سالگرد 25 از کنفرانس سازمان ملل متحد در مورد حقوق زنان بود به شدت کوچک شده و به دلیل گسترش COVID-19.

بسیاری از موارد این ویروس شده اند نسبتا خفیف و برخی از کسانی که آلوده ظاهرا نشان می دهد هیچ نشانه در همه. که می تواند اجازه می دهد تا برای آسان تر گسترش و نگرانی در حال نصب است که طولانی مدت قرنطينه زنجیره تامین اختلال و کاهش شدید, گردشگری و سفر کسب و کار می تواند تضعیف اقتصاد جهانی و یا حتی باعث رکود است.

کره جنوبی دوم سخت ترین آمار کشور پس از چین دارای بیش از 3500 موارد است.

ایتالیایی, مقامات می گویند که این کشور در حال حاضر بیش از 1100 coronavirus موارد با 29 و میر تا کنون.

ایران در حال آماده سازی برای امکان “دهها هزار نفر” از مردم گرفتن تست شده برای این ویروس به عنوان تعدادی از تأييد موارد مشخصی دوباره شنبه یک مقام گفت. تا کنون ویروس و COVID-19 بیماری باعث کشته شدن بیش از 40 نفر از نزدیک به 600 موارد تایید شده در ایران است.

یک زائر از بازگشت از ایران و از طریق ایران و پاکستان مرز شهر تافتون است و درجه حرارت خود را چک در روز شنبه. (خبرگزاری گتی ایماژ)

به عنوان دولت درهم برای کنترل گسترش و کسب و کار کشتی با وقفه محققان در حال کار برای درک بهتر این بیماری گزارش شده است که میزان مرگ و میر ممکن است پایین تر از ابتدا می ترسید که بیشتر موارد خفیف هستند محسوب می شود.

یک مطالعه توسط محققان چینی جمعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند تجزیه و تحلیل 1,099 بیماران در بیش از 500 بیمارستان ها در سراسر چین محاسبه مرگ و میر از 1.4 درصد قابل ملاحظه ای پایین تر از مطالعات قبلی است که با تمرکز بر بیماران در ووهان که در آن آغاز شده است و شدید ترین.

با فرض وجود دارد بسیاری از موارد با هیچ و یا بسیار خفیف علائم “مورد مرگ و میر ممکن است بطور قابل توجهی کمتر از 1%” آمریکا مقامات بهداشت نوشت: در یک تحریریه در مجله.

که ویروس جدید بیشتر شبیه شدید آنفلوآنزای فصلی از یک بیماری شبیه به آن ژنتیکی عموزاده سارس, سندرم حاد تنفسی شدید و یا MERS Middle East respiratory syndrome.

وجود دارد در حال رشد شواهد گسترده هزینه های اقتصادی و آشفتگی ناشی از این بیماری است که ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر. یک گزارش جدید نشان می دهد کاهش شدید تولید چین در ماه فوریه پس از تلاش ها برای مهار ویروس تعطیل بسیاری از نقاط جهان به دومین اقتصاد است. این نظرسنجی می آید به عنوان بازارهای جهانی سهام سقوط به شدت در ترس است که این ویروس گسترش در خارج از کشور.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد, اعلام $3.35 میلیارد Cdn اضطراری بسته اقتصادی برای کمک به مبارزه با ویروس. آبه گفت: در یک کنفرانس خبری که ژاپن در مقطع بحرانی برای تعیین اینکه آیا این کشور می تواند در حفظ و شیوع بیماری تحت کنترل جلوتر از توکیو بازی های المپیک تابستانی.

آبه که اعلام این هفته از یک برنامه به تمام مدارس برای بیش از یک ماه انتقاد شده است گفت: اورژانس بسته شامل حمایت مالی برای پدر و مادر و کارفرمایان خود را تحت تاثیر تعطیلی.

“رک و پوست کنده صحبت کردن در این نبرد نمی توان به دست آورد تنها با تلاش های دولت” آبه گفت. “ما نمی توانیم این کار را بدون درک و همکاری هر یک از شما از جمله موسسات پزشکی و خانواده ها و شرکت ها و دولت های محلی است.”

در مساله کره شمالی ” کیم جونگ سازمان ملل متحد به نام برای قوی تر anti-virus تلاش برای محافظت در برابر COVID-19 گفت: وجود خواهد داشت “عواقب جدی” اگر این بیماری به کشور است.

چین شاهد یک رکود در عفونت های جدید و حزب حاکم در تلاش برای بازگرداندن عمومی و کسب و کار, اعتماد به نفس و جلوگیری از عمیق تر شدن رکود اقتصادی و به لحاظ سیاسی خطرناک زیان کار پس از دو هفته وقفه به دلیل شیوع ویروسی.

یک بهبود بیمار, 98, تخلیه شده است از Leishenshan بیمارستان موقت بیمارستان برای COVID-19 coronavirus بیماران در ووهان در چین هوبئی استان مرکزی در روز یکشنبه. (خبرگزاری گتی ایماژ)

در مناطق دیگر در شیوع وهم آور صحنه ملاقات کسانی که جرأت خارج است.

خیابان های متروک در شهر ساپورو در ژاپن شمالی اصلی جزیره هوکایدو که در آن یک وضعیت اضطراری صادر شد تا اواسط ماه مارس. توکیو دیزنی لند و استودیو یونیورسال ژاپن اعلام کرد که آنها را خواهد دید و حوادث بزرگ لغو شد از جمله یک سری کنسرت توسط K-pop گروه BTS.

در فرانسه و اسقف اعظم پاریس توصیه کشیش اهل محله به اداره صمیمیت و همدلی با قرار دادن مراسم مذهبی نان در نمازگزاران’ دهان. به جای کشیش گفته شد به جای نان را در دست خود. دولت فرانسه لغو شد بزرگ داخلی حوادث.

عربستان سعودی بسته کردن اسلام مقدس ترین سایت در مکه و مدینه به زائران خارجی اخلال در سفر برای هزاران نفر از مسلمانان در حال حاضر رهبری به پادشاهی و به طور بالقوه مؤثر بر قصد دارد بعد از این سال برای میلیون ها نفر بیشتر جلوتر از روزه ماه رمضان و مراسم حج.

ورود توریست در تایلند در حال پایین 50 درصد در مقایسه با یک سال پیش و در ایتالیا — که بیشترین موارد گزارش شده از هر کشور در خارج از آسیا — رزرو هتل در حال سقوط و برتر جوزپه کونته مطرح شبح رکود است.

رئیس سازمان بهداشت جهانی گفته است که خطر ابتلا به این ویروس گسترش در سراسر جهان بود “بسیار بالا” در حالی که اشاره به این حادثه تلخ گفت: “پنجره فرصت” برای حاوی ویروس بود باریک.

از جوراب زنانه ساقه بلند در منابع به تغییر برنامه سفر ملی به نظر می رسد در چگونه کانادایی می تواند آماده شدن برای یک coronavirus شیوع و آنچه ممکن است غیر ضروری. 1:52

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>