مجمع جهانی اقتصاد: آیا کنگو نمایندگان آیا یک دونده?

دو سوئیس هتلداران را متهم به WEF نمایندگان از جمهوری دموکراتیک کنگو از پرداخت صورتحساب خود را در داووس. کینشاسا صادر کرده است نه یک مقام نظر و نه انکار.

فلیکس Tshisekedi مراجعه به مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس هفته گذشته به معنای مثبت تولید اخبار در مورد جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC).

پس از یک سال در دفتر رئیس جمهور می خواست به گزارش موفقیت کمپین واکسیناسیون در برابر ابولا برجسته داخلی خود را اصلاح طرح و درخواست حمایت بین المللی از دولت او. زمان گزارش گردش در سوئیس رسانه ها در مورد کنگو WEF هیئت احتمالا آنچه که او پیش بینی کرده بود.

برخی از اعضای کنگو هیئت متهم شدند از پرش این لایحه در دو هتل در شهرداری Arosa یک و نیم ساعت رانندگی از دست دادیم. آنها گفته bilked مدیران هتل ها از حدود €10,000 (12000 دلار) برای رزرو اتاق. این حداقل چیزی است که اپراتورها از این دو هتل — مارکو Bühler هتل Chamanna و Hansjörg اولیویرا دا کروز هتل Bellevue — ادعا می کنند.

با توجه به هتلداران آنها دریافت اتصال درخواست رزرو برای چند اتاق از نمایندگان سفارت کنگو در برن از طریق رزرو آنلاین سایت چند روز قبل از شروع نشست اقتصادی. حق دور وجود دارد مشکل با اجباری سپرده است. “طبق معمول من سعی کردم به شارژ بخشی از کل هزینه های کارت اعتباری” اولیویرا دا کروز گفت: DW. “سپس متوجه شدم که اعتبار کارت نامعتبر بود به این معنی که اطلاعات نادرست داده شد.”

‘هیچ سایه یک شک’

مدیران هتل ها و سپس سعی کردم اما موفق به تماس با عالی رتبه کنگو هیئت از طریق پلت فرم آنلاین و DRC سفارت در برن. “این زمانی است که من فکر می کردم این تمام چیزی بود که برای کار کردن” مارکو Bühler گفت. اما در یکشنبه قبل از شروع مجمع جهانی اقتصاد دو کنگو آقایان به طور غیر منتظره تبدیل شده تا در Arosa به بازرسی اتاق های هتل رزرو برای هیئت.

آنها با معرفی خود به عنوان کارمندان کنگو کنسولگری در ژنو و تایید رزرو, اما هنوز نمی را پایین پرداخت به علت است. با این وجود Bühler هرگز شک جدی بودن نیت خود را. “ما در حال صحبت کردن در مورد یک دولت در مورد هر گونه خصوصی افراد است.” اما فقط به در سمت امن است, او ساخته شده یک کپی از یکی از کنگو ID کارت.

ادامه مطلب: آفریقا در تلاش برای شنیده می شود در داووس

هیچ پولی برای پرداخت هزینه برای اتاق

زمانی که بخش هایی از کنگو WEF هیئت در نهایت وارد Arosa روز یکشنبه برخی از سردرگمی وجود دارد. “این آقایی که تا به حال رزرو اتاق گفت که نمایندگان باید برای آنها پرداخت خود را دارند. من قبول این شرط که او می تواند در قبال پرداخت نشده اتاق” Bühler گفت. اما روز بعد بوکر به او گفت که او نمی خواهد پرداخت چرا که او به سادگی به حال هیچ پول.

DRC Presodent Felix Tshisekedi stands before a sign of the World Economic Forum (Imago Images/Belga/E. Lalmand)

رئیس جمهور فلیکس Tshisekedi امیدوار بودم برای تبلیغات مثبت برای RDC در داووس

چیزی مشابه اتفاق افتاده در هتل Bellevue با توجه به اولیویرا دا کروز. بسیار به نمایندگان, تعجب, پس از ورود در سه شنبه شب به آنها گفته شد که آنها را مجبور به حل و فصل صورتحساب خود را خود را. “سپس آنها را جمع آوری تمام پول آنها بود و در نتیجه قادر به پرداخت هزینه برای یک شب” گفت: da Cruz. دومین گروه از نمایندگان که وارد در اواخر شب تا به حال هیچ پول با آنها. آنها به سمت چپ هتل پس از مدیریت به نام پلیس.

با توجه به هتلداران برجسته فاکتورها مقدار به حدود €3,300 در هتل Chamanna و €5,700 در Bellevue. مارکو Bühler معتقد است که او می داند که در گسل: “مجرمان کسانی هستند که سازمان این. این دو نفر که کار برای سفارت و چه کسی پرداخت نمی کند. نمایندگان نمی دانم اولین چیزی که در مورد آن است.”

Both modern and traditional buildings of a hotel in Davos (picture-alliance/dpa/P. Koller)

قیمت اتاق های هتل در داووس طی نشست هستند نه برای ضعف قلب

واکنش از RDC

اولیویرا دا کروز گفت که او تقریبا احساس متاسفم برای کنگو نمایندگان. “تصور کنید که در آینده به سوئیس که در آن مردم بودند قرار است به سازماندهی همه چیز اما پس از آن شما می رسند در یک هتل در 9 p. m. و به شما گفته است که شما مجبور به پرداخت برای اتاق خودتان است.”

رسمی کنگو واکنش به نظر می رسد که این هتل تنها باید خود را سرزنش می کنند. رئیس جمهور سخنگوی کسنگو Mwema Yamba Y’amba مشترک یک صدای جیر جیر با معاون تینا سلامه که به عنوان خوانده شده: “چه هتل های معتبر در اروپا را قبول یک بازدید کننده اگر چک در هزینه به حال پرداخت شده است؟” او نمی ارائه رسمی انکار اتهامات اما شک و تردید در اعتبار سوئیس گزارش رسانه ها در حوادث.

درس های آموخته شده

در مواجهه با این اتهام که کنگو نمایندگان آیا یک دونده پیتر Kazadi یک عضو پارلمان برای حزب حاکم کنگو UDPS رد ادعای سوئیس هتلداران: “این کاملا اشتباه است. نه یک عضو از هیئت نمی پرداخت صورتحساب خود را,” او گفت: DW. آنچه اتفاق افتاد این بود که برخی از رزرو اتاق گرفته تا Kazadi نگهداری می شود.

می تواند تمام آن را یک سوء تفاهم بزرگ? “در مورد هیچ-را نشان می دهد و یا دیر رسیدن مقدار کل است که با توجه با توجه به هتل دستورالعمل” اولیویرا دا کروز توضیح داد. دو هتلداران هنوز هم برخی از امید است. آنها در تماس با نمایندگان مجمع جهانی اقتصاد و کنگو سفارت در برن. “ما آموخته اند از این گفت:” مارکو Bühler. با وجود همه چیز را گفت: “هنوز در مهمانان از RDC دفعه بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر