کارگران در چین با پوشیدن ماسک با احتیاط بازگشت به دفاتر خود

(پکن) — سوار مترو برای اولین بار پس از هفته از کار از راه دور از خانه, چوانگ Xue احساس آرامش مجهز در فولاد ماسک و عینک محافظ او به عنوان رهبری برای دفتر.

29 ساله عامل خرید پیوست و دیگر کارگران دفتر در نهایت اجازه بازگشت به خود cubicles روز دوشنبه در پکن که در آن عملا هیچ جدید COVID-19 موارد گزارش شده در روزهای اخیر.

مقامات تمدید قمری تعطیلات سال جدید آغاز شد که در اواخر ماه ژانویه, سفارش بیشتر کارگران در این شهرستان به ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس است که آلوده بیش از 110,000 نفر در سراسر جهان بسیاری از آنها در چین است.

چوانگ او عینک fogged صبح از سرما به عنوان او را ترک ایستگاه مترو گفت: او آماده شده بود برای این لحظه برای هفته ورزش در خانه و تلاش برای غذا خوردن به عنوان سالم به عنوان ممکن است به تقویت سیستم ایمنی بدن خود را. او حامل مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و شخصی بطری آب.

“هر کس بسیار با وجدان” چوانگ گفت.

این دقیقا زندگی به طور معمول ، ترس یک تجدید حیات در موارد دولت با یک رویکرد تدریجی.

پکن شهر دولت است و نیاز است که تعداد افراد در هر اتاق محدود می شود به بیش از 50 درصد از حد معمول سطح نیروی انسانی. محافظ و ماسک صورت مورد نیاز هستند و کارمندان باید نشسته حداقل 1 متر (3.3 فوت) از هم جدا. کارگران قرار نیست به هر یک از دیگر در هنگام غذا خوردن.

مشابه اقدامات اجرا شده اند به درجات مختلف در سراسر کشور به عنوان تعداد موارد جدید کاهش یافته است.

چین گزارش داد فقط 19 مورد جدید از این ویروس در روز سه شنبه. در ماه گذشته تعداد روزانه موارد در هزار است. حداقل 59,000 مردم در سرزمین اصلی چین بهبود از این بیماری با توجه به ملی کمیسیون بهداشت در حالی که بیش از 3000 فوت کرده اند.

در حالی که چینی شهرستانها آزمایش با به آرامی احیای فعالیت دیگر کشورهای در حال لغو اجتماعات, تشویق, کار از راه دور و در مورد ایتالیا — زیر چین منجر با یک مستند در مناطق آسیب دیده.

“این ممکن است جدی تر در حال حاضر در خارج از کشور گفت:” یانگ Tianxiao یک سرمایه گذاری کارگر است که در دفتر خود را برای چند هفته.

“من فکر می کنم در چین آن را OK” یانگ گفت. “همه چیز به آرامی به حالت عادی بازگشت.”

کارخانه های چینی است که در جهان گوشی های هوشمند و دیگر کالاهای مصرفی به تدریج بازگشایی اما انتظار نمی رود که برای رسیدن به تولید طبیعی حداقل تا آوریل است. سفر محدودیت هنوز هم در بسیاری از مناطق ساخت آن را دشوار برای کارکنان برای بازگشت به کار.

که اخلال در واردات قطعات و مواد اولیه از چین, آسیایی با همسایگان و همچنین حمل و نقل از چین است. روز شنبه, دولت گزارش داد که صادرات کاهش یافت 17 درصد و واردات شد و 4% از سال قبل در ژانویه و فوریه.

بهبود ممکن است خیلی دیر شده برای برخی از صاحبان کسب و کار در تلاش برای شناور ماندن بعد از رستوران ها و اماکن تفریحی و دستور داده شد تا از نزدیک و مصرف کنندگان تصمیم گرفتند برای جلوگیری از خطر ابتلا به این ویروس با ماندن در خانه.

غذا خیابان ایستاده اجرا شده توسط Cheng شنگ و برادر خود را در یک تقاطع در پکن معمولا شلوغ منطقه مرکزی کسب و کار استفاده می شود برای باز بماند از ساعت 5 تا 9 بعد از ظهر هر روز فروش خود را خوش طعم پنکیک سرخ شده پر شده با تخم مرغ و کاهو و سوسیس و پوشش داده شده با یک شیرین-و-سس تند. در حال حاضر آنها در ساعت 10 صبح او گفت: از آنجا که این منطقه خالی از صبح مسافران باید به تصویب از طریق.

آنها نیاز به حداقل 1 ، 000 یوان ($143) یک روز به شکستن حتی اما مبارزه در حال حاضر به فروش بیش از 500 یوان ($71) ارزش غذایی حتی در شلوغ ترین روز.

“کسب و کار ما این است که یک پنجم از آنچه در آن بود و قبل از” چنگ گفت: halfheartedly کوه در می رم صورتی سوسیس در یک کوره. “ما در حال از دست دادن پول است.”

“نکته اصلی این است که وجود دارد بسیار کمتر ترافیک پا” او گفت:. “هیچ مردم وجود دارد.”

___

خبر مربوط به کسب و کار نویسنده جو مک دونالد و محقق یو بینگ در پکن کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>