وودی آلن ناشر لغو خاطرات خود را چهار روز پس از اعلام آن

یکfter شدید واکنش هر دو آنلاین و در شرکت Hachette Book Group, دیگر انتشار وودی آلن خاطرات.

“Hachette Book Group, تصمیم گرفته است که آن را منتشر نمی وودی آلن خاطرات بجا از هیچ چیزدر اصل برنامه ریزی شده برای فروش در ماه آوریل سال 2020 خواهد شد و بازگشت همه حقوق برای نویسنده” یک نماینده برای Hachette نوشت: در بیانیه به زمان در روز جمعه.

“این تصمیم به انصراف از آقای آلن کتاب دشوار است. در فر ما را به روابط ما با نویسندگان بسیار جدی و نه لغو کتاب به آرامی. ما منتشر شده و ادامه خواهد داد به انتشار بسیاری از چالش کتاب. به عنوان ناشران ما مطمئن شوید که هر روز در کار ما که صدای متفاوت و متضاد امتیاز از نمایش شنیده می شود.”

این بیانیه همچنین در پاسخ به داخلی واکنش بیش از کتاب در انتشارات خانه: “همچنین به عنوان یک شرکت ما متعهد به ارائه یک محرک حمایتی و باز کردن محیط کار برای تمام کارکنان ما. بیش از چند روز گذشته رهبری فر گسترده گفتگو با کارکنان ما و دیگران است. پس از گوش دادن ما به این نتیجه رسید که حرکت رو به جلو با انتشار نمی خواهد عملی برای HBG.”

روز دوشنبه Hachette اعلام کرد که انتشار آلن, زندگینامه در 7 آوریل تحت Grand Central مشخصات ناشر. اما این خبر به سرعت مورد انتقاد قرار با توجه به اتهاماتی که آلن تعرض خود را اتخاذ دختر دیلن فارو زمانی که او یک کودک بود. آلن این اتهامات را رد کرده است.

“Hachette انتشار وودی آلن خاطرات عمیقا ناراحت کننده برای من شخصا” دیلن فارو در توییتر نوشت و اضافه کرد که او هرگز در تماس با واقعیت چکرز به منظور بررسی هر گونه اطلاعات در این کتاب است. “این را فراهم می کند نمونه دیگری از عمیق امتیازی که قدرت و پول و معروفیت affords.”

رونان فارو, Dylan برادر و یک روزنامه نگار است که به طور گسترده تحت پوشش اتهامات سوء استفاده جنسی توسط Harvey Weinstein اعلام کرد در اوایل این هفته که او دیگر نمی خواهد کار با Hachette به عنوان یک نتیجه از خاطرات. (Weinstein رد اتهامات بود اما به جرم تجاوز به عنف و تجاوز جنسی.) Farrow کتاب گرفتن و کشتنمی کشد که چگونه مردان قدرتمند خوب بکار بردن نفوذ خود را به سکوت شاکیان منتشر شد تحت Hachette اثر کمی قهوه ای است. “Hachette نیست واقعیت بررسی وودی آلن, کتاب,” او در توییتر نوشت. “این طور افراطی غیر حرفه ای در چند واضح جهت Hachette به این ترتیب رفتار می کنند.”

روز پنج شنبه ده ها تن از Hachette کارکنان برگزار اعتصاب خود ساختمان اداری در میدتاون منهتن. یک ایمیل از زمان به ونسا Mobley اجرایی سردبیر کمی قهوه ای شد بازگشت با زیر پاسخ خودکار: “این بعد از ظهر کارکنان کمی قهوه ای و شرکت باید راه می رفت از Hachette نیویورک دفاتر در اعتراض به این شرکت تصمیم به انتشار وودی آلن آینده خاطرات. ما ایستاده با Ronan و دیلن فارو و بازماندگان تجاوز جنسی.”

تصمیم می آید را در یک زمان پر سر و صدا در جهان انتشار است که در آن آنلاین outcries منجر به به حاشیه راندن و یا لغو برانگیز کار می کند. امروز اپرا منتشر شد قسمت جدید از اپرا باشگاه کتاب آن دست و پنجه نرم کردن با خشم او مواجه در انتخاب جانین کامینز’ خاک آمریکایک کتاب تا پلاریزه که کامینز ” ناشر لغو تور خود را. این هفته کیت الیزابت راسل من تیره ونسا کاهش یافته بود از اپرا باشگاه کتاب پس از درد و رنج خود را اختلاف است. در سال گذشته نویسنده آملی ون ژائو کشیده او جوان بالغ رمان وارث خون پس از انتقاد برای او توصیفاتی از مسابقه و برده داری.

یک نماینده برای بزرگ مرکزی انتشارات کاهش یافته است به نظر. رونان فارو نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>