زنان جهان مسابقات قهرمانی هاکی لغو شد با توجه به COVID-19: AP منبع

تیاو زنان جهان مسابقات قهرمانی هاکی در کانادا لغو شد شنبه به دلیل جدید کروناویروس.

International Ice Hockey Federation جمهور رنه Fasel گفت: آسوشیتد پرس این تصمیم توسط کنفرانس تماس بگیرید. دو هفته مسابقات قرار گرفت, باز, مارس 31 با سالن در هلیفکس و ترورو, Nova Scotia.

Fasel گفت: از طریق تلفن است که نگرانی های مطرح شده در مورد سلامت بازیکنان و طرفداران حضور در این مسابقات در نور از گسترش جهانی ویروس. هاکی کانادا ورزشی داخلی حاکم bod,y در فرایند اطلاع رسانی آن مقامات و شرکای لغو.

Fasel با اشاره به مشکلات برخی از هشت کشور برخورد خواهد شد در ساخت برنامه های سفر مانند ژاپن که در آن تقریبا تمام رویدادهای ورزشی و اجتماعات بزرگ شده اند لغو شد.

“این ترسناک” Fasel گفت.

زنان و جوانان لغو شد یک بار قبل از سال 2003 مسابقات در پکن به دلیل شیوع سارس در چین است.

Fasel گفت: وضعیت دیگر آینده بین المللی هاکی مسابقات تعیین خواهد شد در ماه آینده شروع با زیر 18 مردان قهرمانی در میشیگان از مارس 16-26. Fasel گفت: تصمیم گیری در آن مسابقات به احتمال زیاد خواهد شد در عرض 10 روز.

این IIHF را در انتظار تا اواسط ماه مارس برای تعیین اینکه آیا به ادامه با این مردان قهرمانی جهان را به باز کردن 8 مارس در سوئیس.

“برای ما نگران هستند و ما در حال نظارت بر این” Fasel گفت.

لغو زنان مسابقات در یک زمان می آید زمانی که هاکی زنان در آمریکای شمالی شده است مختل شود. در ایالات متحده و کانادا ملی اعضای تیم در میان بیش از 200 نفر از بازیکنان برتر جهان به نذر به رقابت حرفه ای در آمریکای شمالی در این فصل بعد از وفات کانادا هاکی زنان لیگ.

سپس آنها را تشکیل زنان حرفه ای بازیکنان هاکی’ انجمن به تقاضای تشکیل یک لیگ با اقتصادی پایدار ،

انجمن شده است برگزاری سفر تورهای سراسر شمال امریکا با آخرین توقف این آخر هفته در شیکاگو است.

این ویروس منجر به NHL و NBA با توجه به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

روز جمعه NHL صادر یادداشت به آن تیم اصرار بازیکنان به محدود کردن تماس با طرفداران. این حرکت به دنبال یک شبیه رهنمود در این ماه توسط NBA که گفته است بازیکنان خود را برای جلوگیری از بالا fiving طرفداران و غریبه ها و جلوگیری از مصرف موارد برای امضا.

NHL کمیسر گری Bettman گفت: در پایان مجمع عمومی سالانه مدیران جلسات در فلوریدا که او دستور توقف برای همه کسب و کار های مربوط به سفر خارج از شمال امریکا برای لیگ کارکنان.

افزایش شیوع ویروس به ویران با متعدد رویدادهای ورزشی در سراسر اروپا و آسیا با بازی لغو شد یا بدون تماشاگر.

تیم ملی فوتبال زنان تیم رو قرنطینه پس از یک بازی در آلمان است. عربستان سعودی اعلام کرد که وجود خواهد داشت بدون تماشاگر برای شروع مسابقات روز شنبه.

آسیای مرکزی کشور قرقیزستان است گزارش هر گونه ویروس موارد است اما لغو رویدادهای ورزشی به عنوان یک اقدام احتیاطی “تا زمانی که وضعیت تثبیت” آژانس دولتی برای جوانان, تناسب اندام و ورزش در بیانیه ای گفت.

آسیای مرکزی دولت شده اند با احتیاط از این ویروس در حال گسترش است. آسیایی وزنه برداری قهرمانی یک کلید مقدماتی المپیک شد به نام جمعه. آنها شده اند به میزبانی ازبکستان در ماه آینده.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>