تیم زنان می خواهد ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون برای لغو ممنوعیت زانو زدن برای سرود ملی

(شیکاگو) — ایالات متحده زنان تیم ملی می خواهد ایالات متحده در فدراسیون فوتبال به لغو سرود سیاست این نهاد پس ا

توسط PATRIS-FUN در 20 خرداد 1399

(شیکاگو) — ایالات متحده زنان تیم ملی می خواهد ایالات متحده در فدراسیون فوتبال به لغو سرود سیاست این نهاد پس از مگان Rapinoe شروع به زانو در "The Star-Spangled Banner."

آمریکا تیم زنان نیز می خواهد فدراسیون به دولت علنا است که این سیاست اشتباه بود و موضوع معذرت خواهی به این تیم را بازیکنان و هواداران است.

"ما بر این باورند که فدراسیون باید غیر روحانی کردن برنامه های خود را در چگونه آن را در حال حاضر پشتیبانی از پیام و حرکت است که در آن سعی کردم به سکوت چهار سال پیش" ایالات متحده در تیم زنان گفت: در بیانیه ای که در توییتر تغذیه از بازیکنان خود را association دوشنبه شب.

Rapinoe در زمان زانو طول سرود در یک جفت از تیم ملی مسابقات در سال 2016. او گفت که او می خواست برای ابراز همبستگی با سان فرانسیسکو 49ers کارفرمایی khezri که سکوت در زمان زانو طول سرود ملی قبل از بازی های NFL برای بالا بردن آگاهی از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

ایالات متحده در فدراسیون فوتبال و سپس تصویب سیاست در مه سال 2017 اعلام کرد که بازیکنان "باید ایستاده با احترام" در سرودهای ملی. سیاست در محل باقی می ماند هر چند این اتحادیه برای مردان و زنان تیم آن را باور نمی کند درخواست خود را به بازیکنان خود را به دلیل قراردادهای معامله.

Kaepernick و Rapinoe هر رو تیز انتقاد به اعتراض برای سال. اما احساسات عمومی تغییر کرده است از جورج فلوید مرگ در ماه گذشته.

فلوید یک مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن در حالی که فلوید بود و دستبند و گفت که او نمی تواند نفس بکشد. مرگ او موجب تظاهرات در مینیاپولیس و در سراسر کشور که برخی از آنها تبدیل به خشونت.

یک وکیل برای تیم مردان اتحادیه همچنین خواستار لغو سیاست و عذرخواهی در یک بیانیه ارائه شده به BuzzFeed بود که اولین گزارش در ایالات متحده زنان ،

یک پیام باقی مانده بود توسط AP به دنبال نظر از فدراسیون.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب