زنان بودند ساخت تاریخی گام در نیروی کار است. سپس همه گیر ضربه

Yasmine Parrish شد در بالای بازی خود را. بازاریابی مشاور از لس آنجلس که با این نسخهها کار با مد و مارک های زی

توسط PATRIS-FUN در 22 خرداد 1399

Yasmine Parrish شد در بالای بازی خود را. بازاریابی مشاور از لس آنجلس که با این نسخهها کار با مد و مارک های زیبایی بود با موفقیت قرار دادن مشتریان خود را در کنفرانس ها صحبت درگیری و مصرف کننده محور حوادث در سراسر کشور است.

"من بیشتر پول در ماه فوریه بیش از هر ماه دیگر در کل من حرفه ای می گوید:" Parrish, 32. "من در یک جایی من همیشه می خواستم به در نظر کالیبر مشتریان است."

سپس همه گیر رسید. حوادث در سراسر کشور لغو شد, کاهش Parrish درآمد حدود دو سوم. او در زمینه بیکاری و پرداخت وام مسکن تقریبا تهی خود 6000 دلار در پس انداز. در حال حاضر او در تلاش برای محوری کسب و کار خود را به دیگر کانال های بازاریابی است که آیا تکیه بر انواع شلوغ حوادث شده اند که لغو و یا به تعویق افتاد به دلیل coronavirus.

Parrish وضعیت آشنا به میلیون ها نفر از زنان در سراسر آمریکا اشتغال آمار و ارقام منتشر شد ژوئن 5 نشان می دهد که رکود اقتصادی باعث COVID-19 بوده است ویرانگر برای زنان به طور خاص است. زمانی که این کشور برای اولین بار قفل کردن زنان کاهش یافته و از نیروی کار در یک نرخ بالاتر از مردان است. در حال حاضر به عنوان کشور شروع به باز کردن مجدد زنان هستند که دوباره شاغل در نرخ آهسته تر از مردان—نشانه های اولیه که اقتصادی درد بسیار طولانی تر خواهد شد برای زنان است.

زنان اختصاص 55 درصد از 22 میلیون شغل از دست رفته در ماه مارس و آوریل بر اساس اطلاعات اداره آمار کار (BLS). اما آنها اختصاص تنها 45 درصد از 2.5 میلیون شغل که آمد پشت در است. تنها چند ماه قبل از این ویروس به نظر می رسد در ایالات متحده زنان علامت گذشته 50 درصد از نیروی کار برای اولین بار در طول یک غیر دوره رکود در تاریخ آمریکا است. (زنان به طور خلاصه برگزار شد اکثریت در طول رکود بزرگ عمدتا به دلیل نر-صنایع سنگین مانند تولید و ساخت و ساز بودند به خصوص کوبیده.) در حال حاضر این تعداد کاهش یافته است به 49.2%—کمترین میزان از سال 2008.

"ما در نهایت به این نقطه و یک اکثریت و در حال حاضر ما در حال لغزش می گوید:" یاس تاکر مدیر تحقیقات در زنان ملی مرکز قانون. "ما از بین برود همه سود از دهه گذشته در ماه است."

از لحاظ تاریخی رکود باعث شده آمریکایی ها برای قرار دادن ترمز در هزینه های اختیاری و در نتیجه کمتر تولید کالا. که به طور معمول تحت تاثیر قرار مردسالار صنایع مانند تولید بیشتر از زمینه های که در آن زنان به طور سنتی حضور بیشتر مانند آموزش و پرورش و خدمات غذایی. "پس از جنگ در تمام دوره رکود شده ضربه سخت تر از زنان می گوید:" تیتان Alon استادیار اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو. "این وضعیت غیر معمولی." که تا حد زیادی به دلیل این رکود باعث شد با خاموش شدن ناگهانی از انواع خاصی از کسب و کار به نام سلامت عمومی است. در بسیاری از این زمینه ها مانند آموزش و پرورش و بهداشت و اوقات فراغت و مهمان نوازی—زنان در مقایسه با نسبت جمعیتی با توجه به BLS. و نه تنها این بخش شده اند که بیشتر تحت تاثیر اجتماعی فاصله اقدامات آنها هستند که ممکن است به طولانی ترین به بهبود می یابند.

بیشتر در یک مقاله تحقیقی منتشر شده در اوایل ماه آوریل Alon پیش بینی شده است که ماندن در خانه و اقدامات خواهد در نتیجه افزایش نرخ بیکاری برای زنان, بر اساس یافته های خود را که 28 درصد از کارگران مرد در ایالات متحده دارای شغل هستند که به راحتی انجام می شود از خانه در مقایسه با تنها 22 درصد از زنان کارگر.

"زنان مشغول به کار بودند در مشاغل هستند که فقط رفته می گوید:" تاکر. "مردم نمی خواهد رفتن به تعطیلات برای یک زمان طولانی. رستوران ها باز هستند اما وجود خواهد داشت کمتر از ظرفیت است. شما در حال استخدام نه پشت خود را به کل نیروی کار است."

هنوز این عوامل تنها توضیح بخشی از اختلاف. زنان آسیب دیده اند و در سراسر هیئت مدیره از دست دادن شغل در نامتناسب نرخ در اکثر صنایع و بازگشت به نیروی کار آهسته تر از همکاران مرد خود—حتی در بخش های که در آن سطح اشتغال شده اند اساسا جنسیت خنثی است. در خرده فروشی به عنوان مثال زنان برگزار شد و 50 درصد از پیش COVID شغل. اما آنها دچار 60 درصد از صنایع زیان از طریق آوریل و اختصاص تنها 49 درصد از سود است. به طور مشابه در حرفه و کسب و کار خدمات که در آن زنان به نمایندگی از 46 درصد از صنعت آنها را تحمل بیش از نیمی از تلفات را از طریق مه و اختصاص تنها یک سوم از سود است.

سیاست کارشناسان می گویند این است که تا حد زیادی در نتیجه زنان نیاز به حقه بازی اشتغال و مراقبت از خانواده در یک کشور با ناکافی سیستم حمایت اجتماعی. صرف نظر از صنعت است که در آن کار می کنند, زنان شده توسط نهفته تعطیلی مدارس و مهد کودک—که یک مسئله عمده در قبل از رکود.

"چه چیزی شما را بکنید هنگامی که ماندن در خانه و سفارشات در حال برداشته اما هیچ مدرسه و یا کمپ?" می پرسد نیکول میسون رییس موسسه زنان تحقیقات سیاست. "اگر شما در بخش خدمات که در آن اگر شما نمی نشان می دهد شما نمی توانید پرداخت می شود—کسانی که محاسبات زنان در حال ساخت است."

Parrish, the L. A. مبتنی بر بازاریابی, مشاور, احساس این فشارها دست اول. به عنوان یک مادر تنها او مانده بود با زمان کمی به دنبال کار جدید فرصت های زمانی که پسرش پیش دبستانی بسته شده است. "این سخت است برای انجام در اوج سطح با مشتریان است که من را نگه داشته است," او می گوید. بازسازی کسب و کار خود را ادامه خواهد داد به یک چالش اگر مدرسه نمی بازگشایی تمام وقت در پاییز. Parrish همچنین می داند که به عنوان یک فرد او را به صورت چالش های اضافی. در ماه مه پس از یک و نیم دوجین مصاحبه او با گذشت بیش از یک موقعیت در یک شرکت که مبادرت به فروش زیبایی و محصولات کودک. او امیدوار بود او دهه تجربه و وسعت صنعت مخاطبین کمک خواهد کرد که زمین او اما یک شرکت به او گفت که این موقعیت در نهایت رفت و به یک زن است.

در بازگشت به نیروی کار زنان از رنگ چهره یک چالش است. آنها را تشکیل می دهند بخش قابل توجهی از خدمات بخش است که به احتمال زیاد به کمترین دوباره به استخدام کارگران. علاوه بر این, آنها, چهره نژادپرستانه و تبعیض جنسیتی است که باعث می شود آن را مشکل تر به زمین کار حتی در قوی اقتصادی بار.

داده بررسی کنید که زنان از رنگ در برخورد با بیشتر مشکلات اقتصادی خود را سفید همسالان. به طور کلی کمتر از 14 درصد از زنان بالای سن 20 سال در حال حاضر بیکار. اما در میان زنان اسپانیایی نرخ 19 درصد و در میان زنان آن را 16.5 درصد—یک چشم انداز مثبت از 16.4% در ماه آوریل با وجود پیشرفت های برای تقریبا هر جمعیتی است.

"وجود خواهد داشت و نابرابری در استخدام برگشت می گوید:" تاکر. "فقط فکر می کنم در مورد فرصت هایی که مردان سفید در مقابل سیاه و سفید زنان."

Parrish امیدوار است که تظاهرات علیه نژادپرستی نهادی که جاروب کشور در هفته های اخیر را شرکت بود و آگاه تر از فراگیر شیوه های استخدام. اما در نهایت او می گوید: "بهترین تنوع استراتژی در جهان برنده این معنی نیست که هر چیزی اگر کارفرمایان نمی توانید چک کنید تعصبات. این جنبش برای تغییر ذهن مردم است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب