زنان را در خط مقدم جبهه از ایتالیا به جنگ در coronavirus اما خاموش کردن از نیروی کار منجر پاسخ

برای تقریبا سه سال در حال حاضر, ایتالیایی, خانواده, دکتر, Alessia Bellan است به اشک پشت سر هم هر روز.

“کار تبدیل شده است بسیار استرس زا باشد اما من می توانید آن. من شش ساله, دختر, گریه, ‘مادر من هرگز شما نمی’ است که می شود به من گفت:” Bellan, 42, اجرا می شود که یک عمل پزشکی در پادوا شهر سخت ترین ضربه coronavirus در شمال ایتالیا منطقه ونتو.

بازدیدکننده داشته است خانه با بیماران گفت: در حال حاضر دو بار به عنوان طولانی به دلیل نیاز به تغییر در داخل و خارج از دنده محافظ همراه با ده ها تن از تماس های او می شود و در همه ساعت از بیماران نگران آنها ممکن است قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

او همچنین تاکید کرد آنچه که او خواستار “ترس شما را به خانه آورد”: عبور در سرایت به دخترش و شوهر با وجود وسواسی end-of-تغییر آیین شستشو خودش از سر تا پا.

“من شده است به شنیدن از تمام همکاران مرد من برای سه ماه گذشته در مورد چگونه آنها در حال خواب به طور جداگانه از همسر خود و مراقب باشید به نگه داشتن فاصله از کودکان خود را,” او گفت:. “اما به عنوان یک مادر که دختر جوان به طور مداوم درخواست من چگونه می توانم انجام دهم ؟ آن را فقط ممکن نیست.”

Bellan یکی از ایتالیا را ضروری زن در خط مقدم کارگران — 56 درصد از پزشکان ایتالیایی و سه چهارم از پرستاران زن هستند — که خود را در معرض خطر بهداشت و سلامت خانواده خود را برای مراقبت از دیگران در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

او نیز یکی از هزاران نفر از زنانی که خشمگین هستند با دولت آنها می گویند clueless است وقتی که می آید به ملاقات نیازهای خود را — همه چیز از آن عدم ارائه دنده محافظ برای مراقبت های بهداشتی کارگران (Bellan را عمل کرده بود به منبع خود) به یک مدرسه بسته شدن برنامه است که برگ های خانواده بالا و خشک است.

در حالی که زن-چراغ کشورها مانند آلمان و تایوان و نیوزیلند ایستاده اند برای پاسخ موثر به این بیماری همه گیر ایتالیا همه اما حذف شدند زن دانش.

یک ویژگی های علمی نیروی کار از 20 کارشناسان به توصیه دولت در همه چیز از پروتکل های ایمنی در کارخانه ها به هنگام بازگشایی مدارس و پارک ها است نه یک زن بر روی آن. یکی دیگر از کلیدی نیروی کار مسئول بازسازی ایتالیا پس از همه گیر تنها چهار نفر از زنان در آن 17 نفر از هیئت مدیره.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر در رم. برخی از 80 زن و پزشکان و زیست شناسان امضا نامه ای سرگشاده به دولت خواستار عدم حضور زنان در ایتالیا COVID-19 پاسخ و خواستار زن کارشناسان بخشی از آن است. یک change.org طومار در حمایت از نامه به دست آورد 21,000 امضا در هفته اول. (مگان ویلیامز/CBC)

هیچ صورتی سهمیه’

زیست شناس مولکولی والریا Poli از تورین است که در میان 80 یا پس زن پزشکان و زیست شناسان که به امضا نامه ای سرگشاده به دولت حق هیچ کشوری برای زنان خواستار عدم حضور زنان در ایتالیا COVID-19 پاسخ و خواستار زن کارشناسان بخشی از آن است. یک change.org طومار در حمایت از نامه به دست آورد 21,000 امضا در هفته اول.

یکی دیگر از کمپین رهبری سناتور به نام اجازه دهید صدای ما شنیده شود — معوج اشاره به این واقعیت است که تنها حضور زنان در روزانه COVID-19-به روز رسانی کنفرانس خبری در اینجا مترجم زبان اشاره.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته در پاسخ گفت: مشورتی کمیسیون باید در نظر داشت جنسیت, نمایندگی, هر چند اقدامات نسبت به آن پایان.

Poli و دیگران گفت: آنها نمی خواهند عادلانه تر نمایندگی تحویل داده شده در شکل از آنچه شناخته شده در ایتالیا عنوان “سهمیه بندی” که در آن درصد معینی از نقاط در دولت و شرکت تخته ها و کمیسیون ها متعلق به زنان است.

ما نسبت به آن است. ما فکر می کنیم که باید آن را نمی شود لازم است. ما نمی خواهیم به عنوان یک نوع از پاندا است که باید حفظ شود.– والریا Poli با اشاره به اصطلاح صورتی سهمیه

“ما نسبت به آن است. ما فکر می کنیم که باید آن را نمی شود لازم است. ما نمی خواهیم به عنوان یک نوع از پاندا است که نیاز به حفظ شود,” او گفت:.

این گروه می خواهد معیار است که کارشناسان در حال استخدام نیروهای وظیفه عمومی ساخته شده از قبل طوری که مردم می توانند قضاوت انتخاب و به نیاز تمام نیروهای وظیفه و کمیسیون شامل هر دو جنس.

Alessandra Casano یک مشاور مستقل با سازمان ملل متحد در رم و مادر دو فرزند کوچک گفت: او را نیز نا امید با عدم توجه دولت به مادران شاغل در ایتالیا. (Fabio Fammini)

“چرا ما باید فشار بیشتری در خانه’

Alessandra Casano, 37, یک مشاور مستقل با سازمان ملل متحد در رم و مادر دو فرزند کوچک گفت: او را نیز نا امید با عدم توجه دولت به مادران شاغل در ایتالیا که یکی از پایین ترین نرخ در اروپا با بیش از نیمی از زنان در نیروی کار پرداخت می شود.

در حالی که او و همسرش به اشتراک گذاری مراقبت از کودک, او گفت که او هنوز هم خرس فشار آن است.

“آنها تکیه خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای اولین بار و پس از آن پدر خود گفت:” Casano. او گفت: هنوز هم وجود دارد فشار قوی فرهنگی در ایتالیا برای مادران به انجام همه چیز را.

“این است که چرا ما باید فشار بیشتر در خانه است. من شوهرم درخواست برای چیزی که پس از آن بچه ها ” ماما!’ سپس سرپرست من تماس است.”

سازمان دیده بان | چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد کوروناویروس:

اگر شما یک پدر و مادر تعجب کنید که چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد coronavirus در اینجا یک ویدیو است که به شما کمک کند شروع گفتگو. 1:27

کمک از مادربزرگ ها ؟

تقریبا پنج میلیون نفر از کارگران بازگشت به شغل خود را در مارس 4, به عنوان بخشی از گام اول در ایتالیا مستند, کاهش, اما سه چهارم از آنها در ساخت و ساز و بخش های تولید.

دولت است و ترویج از راه دور کار یک گزینه در دسترس تر برای کارگران زن. اما در همان زمان آن را نگهداری مدارس بسته تا سپتامبر با حمایت تنها تا کنون نگهداری از کودکان کوپن به ارزش حدود 900 دلار. است که به افزایش به 1800 دلار در هر چند نه همه واجد شرایط و تا کنون تنها 40,000 خانواده های ایتالیایی باید اعمال می شود.

ضمنی دولت انتظار گفت: بسیاری از زنان این است که مادربزرگ گام خواهد به کمک بازتاب کهنه درک در ایتالیایی.

“پدر و مادر من هنوز جوان هستند و باید یک میلیون منافع … در نهایت آنها باید برخی از زمان برای خود و در حال حاضر آنها را به مراقبت از نوه های خود را? نه” او گفت:. “من نمی خواهد آنها را بپرسید.”

Casano بزرگترین نگرانی این است که زمانی که مدارس در نهایت بازگشایی دولت را معرفی مبهوت روز برای کاهش تراکم دانش آموزان چیزی به او گفت: یک هماهنگی کابوس برای والدین با بیش از یک فرزند.

اقتصاددان Azzurra Rinaldi بزرگترین نگرانی با رکود اقتصادی در حال حاضر نزولی بر ایتالیا است که بیشتر مخاطره آمیز کارگران — کسانی که در مشاغل پاره وقت با قراردادهای موقت و کسی که تحمل فشار مراقبت از کودکان — زنان هستند. (Luca Agliocchi)

‘عمیقا نگران’

اقتصاددان Azzurra Rinaldi یک استاد در دانشگاه رم Unitelma ساپلنزا و مادر سه فرزند جوان سهام که نگرانی.

و او را بزرگترین نگرانی با رکود اقتصادی در حال حاضر نزولی بر ایتالیا است که بیشتر مخاطره آمیز کارگران — کسانی که در مشاغل پاره وقت با قراردادهای موقت و کسی که تحمل فشار مراقبت از کودکان — زنان هستند.

“من عمیقا نگران است زیرا بسیاری از این زنان در حال رفتن به از دست دادن شغل خود و آنها در حال رفتن به آنها پشت کنید” اگر دولت نمی تواند نگه داشتن زنان در نیروی کار صریح و روشن در اولویت طرح خود گفت: Rinaldi.

او گفت: چنین سناریویی را نه تنها تضعیف کوچک اما سخت برنده دستاوردهای زنان ایتالیایی ساخته شده اند در سال های اخیر اما این امر باید عواقب فاجعه بار برای ایتالیا تولید ناخالص داخلی و اقتصادی آینده کشور است.

“در تصور آینده کشور اگر شما علاقه مند در چگونه سیاست خود را در حال رفتن به متنوع بر مردان و زنان, این چیزی است که شما دریافت کنید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>