زنان و سیاست امنیتی: نمایندگی, افزایش, اما برابری دور

هر جا جنگ و مبارزه و درگیری مورد بحث زنان معمولا در اقلیت است. همچنین این مورد در کنفرانس امنیتی مونیخ, اما زنان شبکه های در حال کار برای اطمینان از صدای آنها نشان داده شده است.

تیره مناسب و لباس تزئین شده با مدال تسلط بر صحنه دوباره در شروع چیزی است که احتمالا مهم ترین کنفرانس امنیتی در جهان است. اما اگر چه شرکت کنندگان در کنفرانس در مونیخ هنوز هم اکثریت مردان, زنان بیشتر و بیشتر در حال پیوستن به آنها را در جلسه اتاق ها سالن ها و راهروها از Bayrischer هف کنفرانس هتل. ولفگانگ Ischinger رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ (کارشناسی ارشد) است و خوشحال است که در این سال برای اولین بار بیش از 20 درصد از شرکت کنندگان در کنفرانس زنان هستند. “ما تلاش زیادی برای بهبود تعادل جنسیتی و ما موفق,” او گفت:.

MSC Chairman Wolfgang Ischinger (picture-alliance/dpa/R. Ke)

کارشناس صندلی Ischinger خوشحال است در افزایش مشارکت زنان در این مراسم

تغییرات اخیر

اگر یک جنس درجه چهار یا پنج به یک است که جشن گرفته بودن به عنوان یک موفقیت آشکار آن است که از کارشناسی ارشد تا به حال بسیاری از زمین به را تشکیل می دهند. برای مدت زمان طولانی تر از در دیگر زمینه های سیاست و امنیت و سیاست صرفا یک نر دامنه. در 1960s و 70s زمانی که کارشناس بود که هنوز هم به نام “علوم نظامی کنفرانس” اگر زنان حاضر بودند و در همه آن را یا به عنوان همسر و همراه با شوهران خود و یا به عنوان پرسنل خدمات. حتی در اوایل 2000s زنان در سیاست امنیتی بسیار استثنا در آلمان حداقل. این تنها تغییر در طول ده سال گذشته ،

اما برابری جنسیتی در سیاست امنیتی است که هنوز هم بسیار دور از واقعیت است. به خصوص با توجه به واقعی مذاکرات به بحران و حل تعارض مردان معمولا نگه داشتن چیزهای در میان خود. آمار زبان, تنها در نه صندلی در میز مذاکره است اشغال شده توسط یک زن است. و در عین حال پروسه های صلح است که زنان در آن دخیل هستند ثابت شده است برای کار بهتر Agnieska Brugger عضو آلمانی پارلمان برای حزب سبز گفت: DW.

بیشتر بخوانید: آلمان برتر عربستان برای دفاع اتحادیه ظرف 10 سال

یک دیدگاه برای نیمی از بشریت

به عنوان Brugger یک کارشناس در دفاع و سیاست امنیتی می گوید: “این یک سوال از شمارش زنان — این سوال از دیدگاه و بالقوه است.” او می دهد به عنوان مثال: “زمانی که من در درگیری ها از طریق لنز سنتی سیاست من دیدن نیست که خشونت جنسی است که به طور سیستماتیک مورد استفاده به عنوان یک سلاح در بسیاری از بحران ها در سراسر جهان است.” این بدان معناست که شما نمی خواهد پیدا کردن راه حل مناسب یا Brugger انتقاد.

زنان در میز مذاکره هستند بیشتر احتمال دارد به در نظر گرفتن نیازهای زنان در بحران مناطق. برای مثال سازمان ملل متحد در ماموریت های صلح به بحران مناطق در آفریقا امن جاده های اصلی. اما زنان با استفاده از مسیرهای مختلف. به منظور به دست آوردن آب و مواد غذایی آنها اغلب مجبور به عبور untracked زمین استپ و بوته — جایی که آنها در معرض خطر تجاوز به عنف. ما همچنین می دانیم که زنان در بحران مناطق احساس امن تر زمانی که زنان عضو نیروهای امنیتی در اطراف هستند.

ادامه مطلب: گسترده شکنجه و تجاوز و مستند در لیبی اردوگاه های پناهندگان

تغییر ساختاری لازم

این است که چرا Armgard فون Reden است و خواستار آن است که “زنان باید بگویم در تصمیم گیری به طوری که چشم انداز خود را به حساب گرفته شده است.” فون Reden صندلی از بخش آلمانی از سراسر جهان “شبکه زنان” زنان در امنیت بین المللی و یا WIIS. “ما متعهد به تضمین این که مهم بدن هستند که توسط تعداد کافی از زنان و که بسته گروه از مردان که در تصمیم گیری های مهم در سیاست خارجی هستند چیزی از گذشته” فون Reden استدلال می کند با زور و اجبار در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ.

دانشمند علوم سیاسی Constanze Stelzenmüller همچنین با این نسخهها کار با WIIS و قبلا صندلی آلمانی آن بخش است. او به نقل از تجربه او به عنوان یک جوان ویرایشگر تلاش برای به دست آوردن جای پایی در سیاست های امنیتی را به عنوان دلیلی برای دخالت خود را. به عنوان یک زن مشغول به کار در این زمینه در 1990s Stelzenmüller به یاد می آورد او را بیشتر در خود. او تجربه بسیار مدارا و تحقیر است که او به این باور است که “شما باید برای ایجاد سازه های که در آن زنان تبدیل شدن به بیشتر قابل مشاهده است و می توانید به صحبت با یکدیگر تبادل تجارب است.”

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و چالش های جهانی است ‘غیر قابل قبول’ جان کری می گوید DW

Angela Merkel and Ursula von der Leyen (picture-alliance/NurPhoto/E. Contini)

دو نفر از اروپا و رهبران نیز بازیکنان کلیدی در سیاست امنیتی — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen

20 سال از سازمان ملل متحد قطعنامه 1325

با توجه به راه کارهایی استفاده می شود Stelzenmüller نرخ آن به عنوان یک موفقیت است که بسیاری از شرکت کنندگان در کنفرانس امنیتی مونیخ در حال حاضر در بیش از 20٪. “نظامی جامعه شناسان همیشه می گفت که جرم بحرانی برای زنان در نیروهای مسلح است که بین هشت و 14٪. در صورتی که امر همچنین به سیاست امنیتی پس از آن ما در واقع باید دست به چیزی.”

شده است وجود دارد همچنین سیاسی پشتیبان گیری از سازمان ملل متحد. سازمان ملل متحد تا به حال این موضوع را در دستور کار خود پس از سال 2000 زمانی که نامیبیا برگزار شد یکی از کرسی در شورای امنیت سازمان ملل. نامیبیا راه اندازی یک ابتکار عمل برای افزایش مشارکت زنان در بحران و درگیری های مدیریت. این کشور پس از آن وزیر برای امور Netumbo Nandi-Ndaitwah تضمین است که جامعه بین المللی ساخته شده و یکی از آنها رسمی اهداف و مربوط به قطعنامه 1325 بود که بعد از تصویب به اتفاق آرا توسط شورای امنیت سازمان ملل.

Agnieszka Brugger می بیند که به عنوان یک نقطه عطف تاریخی. “این درب برای با توجه به چیزهایی که از دیدگاه” او می گوید. از آن پس Brugger معتقد است موضوع جنسیتی تبدیل شده است بصورتی پایدار و محکم تاسیس در سازمان ملل متحد.

Agnieszka Brugger, member of the German Bundestag (picture-alliance/dpa/C. Gateau)

آلمانی MP Brugger بر حضور زنان در سیاست امنیتی: “شما نمی توانید فقط آن را ترک در کلمات زیبا”

تعادل جنسیتی به عنوان یک اولویت سازمان ملل متحد

آن زمان آلمان کامل 13 سال به ثبت نام به وضوح. آلمان در حال حاضر دارای یکی از دو سال دوار کرسی در شورای امنیت و آن را اعلام کرده است و تعادل جنسیتی در سیاست خارجی به عنوان آن تمرکز بر مسائل است. جانشین قطعنامه 2467 شده است به تصویب رسید, در آلمان ابتکار. این قطعنامه جدید می رود و حتی بیشتر در قرار دادن قربانیان خشونت جنسی در مرکز همه چیز — و نه فقط زنان و دختران بلکه پسران و مردان, بیش از حد.

آلمانی MP Brugger گفت که هنوز هم بیش از حد کوچک. “شما نمی توانید فقط آن را ترک در کلمات خوب یا هیپ Instagram داستان بیرون آمدن از خارجه” او شکایت می کند. “شما باید آماده به استفاده از نفوذ سیاسی خود را به اطمینان حاصل شود که زنان نشان داده شده مربوط به فرآیندهای سیاسی و مسائل خود را نه فقط با لبخند دور اما آیا در واقع دریافت توجه” سیاستمدار می گوید.

زنان در شبکه های مانند WIIS زنان رهبران سیاسی و یا زنان کارشناسان شبکه WoX در حال حاضر اعمال فشار برای ایجاد این اتفاق می افتد. آنها بیش از حد همه نشان داده در این سال کنفرانس امنیتی مونیخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>