(وست پالم بیچ فلوریدا.) — کانکتیکات خواننده اپرا متهم با استفاده از یک SUV به انفجار از طریق موانع خارج از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فلوریدا املاک و نقشه کشی اجرای قانون تیراندازی حاضر به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه, تاخیر در ظاهر اولیه خود را.

پالم بیچ شهرستان قاضی تد Booras گفت: هانا Roemhild اولین جلسه برگزار خواهد شد دوشنبه اگر او می تواند به ارمغان آورد از زندان به دادگاه و بدون به خطر انداختن خود و یا نمایندگان رسانه های محلی گزارش.

Roemhild, 30 متهم به دولتی دو فقره از تشدید حمله به یک افسر اجرای قانون پس از روز جمعه وحشی تعقیب از طریق پالم بیچ و گذشته رئیس جمهور Mar-a-لاگو باشگاه. او در حال برگزار شد در پالم بیچ شهرستان از زندان بدون پیوند. مقامات گفته اند Roemhild بود: “بدیهی است که اختلال” و آنها را باور نمی کند او را هدف رئیس جمهور یا Mar-a-Lago. او حاضر نیست.

جمعه وقایع آغاز شد فقط قبل از ظهر هنگامی که یک فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی کاری خارج از وظیفه امنیت تغییر در قطع هتل در پالم بیچ با نزدیک شدن Roemhild به عنوان او رقصید بر روی سقف اجاره جیپ SUV در پایان توچال پارکینگ. او شروع به پریدن کرد در داخل و حاضر به اذعان خود شیپور خاموشی بر روی شیشه.

او سپس با قرار دادن خودرو در عقب و سوار دور. این سپاهی شکست پنجره و سعی کردم به چنگ زدن به فرمان خود را برای جلوگیری از ترک, اما او به سرعت دور پیشرو او را در یک تعقیب و گریز جنوبی پایین مغرور اقیانوس رانندگی به سمت Mar-a-Lago, 3 مایل (4.8 کیلومتر) مایل دور در سرعت های بیش از 70 مایل در ساعت (113 kph).

مقامات می گویند او منحرف اطراف موانع بتن و از طریق پست های بازرسی به خطر انداختن زندگی از عوامل و پالم بیچ شهرستان و معاونان نیروی انسانی آنها است. آنها آتش گشودند شکستن او را پشت پنجره. در این مرحله سپاهی به پایان رسید خود را پیگیری ترس زندگی در معرض خطر خواهد بود اگر آن را ادامه داد.

در برخی از نقطه Roemheld برداشت یک زن نسبت خودکار پلاک خوان به زودی به دنبال او به یک متل در نزدیکی فرودگاه بین المللی پالم بیچ. یک سپاهی پنجه خود را به عنوان او تلاش برای فرار به اتاق او گفته است.

تلویزیون را نشان می دهد خیره شدن Roemheld نمایش خالی بیان او به عنوان دستبند و قرار داده شده به یک ماشین گشت.

Roemheld به نظر می رسد در چند کانکتیکات اپرا و گفت: در رسانه های اجتماعی به تازگی است که او تا به حال نامشخص عملکرد برنامه ریزی شده در پالم بیچ در هفته های گذشته است.

مرلین Malcarne یک کانکتیکات دوست Roemhild خانواده گفت: South Florida Sun Sentinel که زن را به اتهام رفتار است که به طور کامل از شخصیت و او “نمی خواهد صدمه دیده است یک روح.”

“او فوق العاده با استعداد” Malcarne گفت. “او واقعا مورد مطالعه او opera آواز و او تا به یک صدا.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de