با بلیط هزینه $580,600 هر زن و شوهر مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه جمع آوری کمک های او خواهد بود گران ترین و در عین حال

اگر شما می خواهید به حضور رئیس جمهور تهمت شنبه شب جمع آوری کمک در پالم بیچ شما بهتر است فروش که رنوار بر روی دیوار به سرعت ازدواج یک میلیاردر, فروش کلیه به یک مستبد که واقعا به آن نیاز دارد یا از مایک بلومبرگ برای یک وام.

دلار 580,600-هر زن و شوهر رویداد برگزار خواهد شد در بيشماري از سرمایه گذار میلیاردر نلسون Peltz و آن را تهمت گران قیمت ترین رویداد جمع آوری کمک مالی از او در زمان دفتری واشنگتن پست گزارش. دعوت وعده شام و یک عکس با مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال گزارش و یک جمهوری خواه کمیته ملی رسمی گفت: 30 یا بیشتر مهمانان انتظار می رود. این رویداد را در بیش از 10 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات تلاش.

از اکتبر سال 2017 تهمت با حضور حداقل 48 شام و میزگرد با بالا جمهوریخواه اهدا کنندگان به ارسال گزارش. بلیط به تمام کسانی که وقایع شروع در $50,000. کمپین از مقامات گفت: پست است که در حالی که سرویس مخفی را انجام چک های پس زمینه کاخ سفید نمی دامپزشک مهمانان.

در این پست اشاره می کند که در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن به نام همکار خود نامزدها برای آشنائی ثروتمند اهدا کنندگان گفت: “کسی به آنها پول — نه هر چیزی اشتباه است — فقط از نظر روانی و هنگامی که آنها به آن شخص آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد. آنها به آنها مدیون است.” RNC سخنگوی مایک رید گفت: پست که مغلوب ساختن پیشی جستن است “در دسترس ترین رئیس جمهور تاریخ” و “این میزگردها که روسای جمهور قبلی حضور داشتند و همچنین فرصت را برای حامیان ما برای دریافت به روز رسانی در مبارزات انتخاباتی و رکورد خود به عنوان رئیس جمهور همه چیز به رئیس جمهور مورد بحث علنی در همه زمان ها است.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>