با توقف اخراج و بیکاری چک بعدی به خروج کنگره است که هیچ جا در نزدیکی یک معامله

Tدر اینجا بوی بد تریک در واشنگتن در حال حاضر به عنوان مقامات کاخ سفید ها و متحدان آنها در سراسر دولت و شخص جم

توسط PATRIS-FUN در 6 مرداد 1399

Tدر اینجا بوی بد تریک در واشنگتن در حال حاضر به عنوان مقامات کاخ سفید ها و متحدان آنها در سراسر دولت و شخص جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا به نظر می رسد vamping راه خود را به یک تریلیون دلار بسته است که آزادی مطبوعات از واقعی برای کمک به یک بیماری همه گیر زده ملت است. پس از چند روز تاخیر ساعت از کنفرانس تلفنی و مقدار زیادی از تنش های آخر هفته در جلسات مزین سوئیت در کنگره به نظر می رسد که در مجلس سنا اکثریت جمهوری خواه آماده به خدمت خود را باز پیشنهاد به جای coronavirus بسته امداد است که منقضی می شود در پایان این هفته است.

لحظه ای نشان دهنده یکی از بدترین الگوهای معاصر در واشنگتن به عنوان ملت در برابر نه تنها یک بیماری همه گیر و یک بحران اقتصادی اما همچنین یک حساب و نژادی و بی عدالتی است. جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال هدر دادن وقت با ارزش استدلال. گروه های منافع خاص گذاشته اند نشانگر خود را. انتخابات سال واقعیت در حال نشسته بر روی شانه ها به طور معمول متعلق به خدمتگزاران مردم بهتر فرشتگان. در ضمن تقریبا یک پنجم آمریکایی ها دریافت مزایای بیکاری در حال حاضر می توانید ببینید کسانی که چک برش به واشنگتن مناقشات سیاسی بر سر اینکه آیا بیمه خود را پرداخت تلقی یک عامل بازدارنده برای آنها را به بازگشت به شغل خود. برای بسیاری از آمریکایی ها بزرگتر حس ترس نیز اقامت در: نیمی از مردم در این کشور می گویند آنها انتظار نداریم که شغل خود را به عقب می آیند.

ایجاد حس از آنچه در واشنگتن است. ثبت نام به صورت روزانه سی مختصر عضویت در خبرنامه.

در هسته سنای آمریکا پیشنهاد کاهش فدرال $600 هفتگی add-on برای دولت اجرای بیمه بیکاری به میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار با توجه به کوروناویروس. این رقم کاهش خواهد یافت به $200 — کاهش شدید است که برخی به رسم انتقاد از حزب دموکرات کنترل می شود که به دنبال حفظ $600 در محل از طریق آغاز سال آینده.

ساده کاهش, اما, خیانت پیچیده تر رقص سنا مذاکرات در حال انجام با آن اسمی متحدان در دولت. به عنوان اواخر به عنوان یکشنبه, بالا, مقامات دولت را رد کرد و یک تخت برش در حمایت از یک فرمول که تضمین بیکار آمریکایی ها سود معادل 70 درصد از معمولی خود را چک. معلوم واشنگتن نمی تواند کشف کردن که چگونه به جلو است که به سرعت به اندازه کافی و حالت بیکاری سیستم های بیش از حد کهنه به انجام محاسبات ریاضی است.

بیشتر بر روی تپه انتظار نداریم که جمهوری خواهان مجلس سنا' آخرین بسته امداد به تصویب. بالا جمهوریخواهان از جمله سناتور. لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی انتظار می رود نیمی از جلسه به رد چارچوب را از دست. دولت و دولت های محلی در حال تلاش برای درهم و برهم کردن از طریق لحظه با مالیات بر درآمد پایین و تقاضا برای خدمات اضافی. خواه ارائه هیچ کاری نمی کند برای کمک به آن دسته از اشخاص در حالی که دموکرات ها تحت فشار بوده اند برای $1 تریلیون برای رفتن به کمک آنها. جمهوری خواهان در حال ارائه حدود 25 سنت در روز دموکراتها دلار برای کمک به مدارس تنظیم به این بیماری همه گیر. جمهوری خواه پیشنهاد که کارفرمایان مدارس و بیمارستان ها و لذت بردن از پنج سال از مسئولیت ایمنی برای گسترش این ویروس است که به احتمال زیاد در صورت مخالفت شدید از گروه های کارگری و فعالان است. و حقوق و دستمزد-کاهش مالیات است که رئیس جمهور خواستار? این M. I. A. برای لحظه ای.

که ما به ارمغان می آورد به یک تاکتیک مذاکره است که به عنوان آشنا به عنوان آن ارزان است. هر دو طرف می گویند که همه آنها برای شکستن این logjam برای کمک به آمریکایی ها و از آن طرف دیگر است که حفر شده در حک کردن ناشران در لایحه. از حاشیه وجود خواهد داشت ارائه می دهد یک stand-alone تدریجی قانون ارائه می شود که در مهم ترین تیتر پسند عناصر. بدون قدرت برای انجام این کار مقامات کاخ سفید هستند, برای مثال, گفته, محبوب مهلت قانونی برای اخراج خواهد شد طولانی برای آمریکایی ها رو اجاره دلیل-خرما بدون فدرال بازگشت به بالا.

که ممکن است به نظر می رسد که یک پاسخ مناسب به مهلت فوری کار است تا از طریق این چالش های پیچیده ای به عنوان یک منوی جداجدا سفارش داده شده. اما که ممکن است با بسیاری از تجارت آف و سازش مورد نیاز برای پیدا کردن به اندازه کافی رای. برای دریافت خاص و اندک اندک خوردن آنها می خواهند مجلس را به کل بوفه. و در حال حاضر واشنگتن حتی تصمیم گرفت که آیا به نشستن در اتاق ناهار خوری و یا در پاسیو.

یک نسخه از این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در DC, کوتاه, زمان, سیاست عضویت در خبرنامه. ثبت نام در اینجا به داستان شبیه به این فرستاده شده به صندوق پستی خود را هر روز هفته.

نوشتن به فیلیپ الیوت در philip.elliott@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب