با نیوهمپشایر پیروز برنی ساندرز است که دموکراتها 2020 پیشتاز

در ابتدا سلامتی برای برنی ساندرز آنقدر پر سر و صدا او به سختی می تواند شروع سخنرانی. “این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ورمونت سناتور و تازه ضرب دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز اعلام کرد. “مهم نیست که چه کسی برنده است و ما قطعا امیدواریم که آن را برای رفتن به ما—ما در حال رفتن به اتحاد با هم و شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن این کشور است.”

با 85 درصد آرا شمارش اواخر سه شنبه ساندرز تا به حال برنده مقدماتی نیوهمپشایر با 26 درصد آرا ضرب و شتم دوم-محل پیت Buttigieg که در زمان 24 درصد. دولت زمانی دیده می شود به عنوان یک ساندرز دژ اما در کمتر از 5,000 رای, حاشیه بود به طور غیر منتظره ای بلند و باریک. مینه سوتا سناتور ctq شد تعجب از شب صعودی قوی را به یک مکان سوم با 20 درصد آرا.

پس از یک bungled آیووا نتیجه انداخت اولیه مسابقه به سردرگمی, New Hampshire در نهایت به ارمغان آورد برخی از وضوح چند مسابقه راه است که پارتیزان در آستانه وحشت. Buttigieg قوی پایان مستحکم خود را ایستاده در ردیف بالا در حالی که Klobuchar را افزایش تاسیس خود را به عنوان یک پتانسیل مدعی. ماساچوست سناتور الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به پایان رسید دور چهارم و پنجم هر کدام با کمتر از 10 درصد و بعید است برای به دست آوردن هر گونه نمایندگان. در حالی که وارن و بایدن قول داد برای مبارزه با, بر, خود, دوم راست, فقیر نمایش آن را دشوار برای به دست آوردن شتاب رفتن به جلو.

شب نیز آورده خروج از دو کم رای گیری نامزدهای کارآفرین اندرو یانگ و سناتور مایکل بنت کلرادو. اما در حالی که زمینه منقبض شده است تا حدودی آن باقی مانده است چندپاره و فاقد تأثیرگذاری به عنوان بعدی مسابقات, فوریه. 22 نوادا قفقاز و جنوب کارولینای اولیه در فوریه. 29. Buttigieg و Klobuchar باقی می ماند و کمتر شناخته شده در کشورهایی که دموکراتیک رای دهندگان متنوع تر و کار کلاس. و میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ در حالی که رقابت وجود دارد این است که در آستانه راهیابی به مرحله بعدی بحث در فوریه. 19.

ساندرز موفقیت در این مسابقات باعث می شود او غیر قابل انکار دونده جلو اما او به سختی در یک مسیر سر خوردن به نامزدی. باریک خود را کثرت بیش از یک چهارم آراء شد گریه به دور از پیروزی قاطع چهار سال پیش زمانی که او و هیلاری کلینتون تنها دو نامزد جدی. برای ساندرز طرفداران این پیروزی بود vindication برای نامزد یک بار دیده می شود به عنوان تنها تو رفتگی در دیوار تجدید نظر شود.

او پرشور در زیر تنها رشد بیشتر اختصاص داده شده است. دوشنبه شب در Whittemore مرکز آرنا در پردیس دانشگاه نیوهمپشایر در دورهام بیش از 7,500 فشار می آوردند برای دیدن همه بازیگران مترقی مشهور در آستانه اولیه. آنها هو وقتی بازیگر Cynthia Nixon ذکر هیلاری کلینتون—یک سیگنال از روی خشم به سمت دموکراتیک ایجاد اجرا می شود. آنها با قرار دادن دست خود را در هوا به صورت سابق ایالت اوهایو سناتور نینا ترنر—نشانه ای از خود گذشتگی خود را به علت. آنها فریاد زد برای Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز نصیحت به “را انتخاب کنید به حرکت به جلو” و تشویق و مهر پای خود را برای ساندرز—بی تردید نشانه ای از چگونه حرارت میل به “انقلاب سیاسی” باقی مانده است.

ساندرز’ استراتژی بوده که برای ایجاد یک ائتلاف از طبقه کارگر و اقلیت و رای دهندگان جوان—افرادی که اغلب بخشی از روند سیاسی است. آن او را برنده رای مردمی در آیووا اما ساندرز بستری پایین مردم در انتخابات وجود دارد و مشکل او را. نیوهمپشایر دوم آزمون که آیا او می تواند در قرعه کشی کردن رای دهندگان به او گفت که او باید نه تنها به نفع نامزدی اما برای دموکرات ها به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. مردم در انتخابات پیشی گرفته 2016, اما به نظر می رسد در دوره به سقوط کوتاه از سطح 2008.

ساندرز, نتیجه اولیه سازگار بود با رای گیری در هفته از این, آیووا, قفقاز, در حالی که Buttigieg و Klobuchar رشد آنها به طرز چشمگیری نشان می دهد ممکن است سقف برای ساندرز حتی اگر او باقی می ماند در بالای صفحه. با وجود ساندرز را تلاش هماهنگ برای رسیدن به جوان مردم مشارکت برای اولین بار رای دهندگان کاهش یافته است کمی پس از سال 2016 با توجه به NBC نظرسنجی های خروج.

“من فکر می کنم او کمی مانند پت بوچانان” گفت: Debby ساقی دیرین و فعال جمع آوری کمک در کنکورد که پشتیبانی Klobuchar. جناح راست فعال او اشاره کرد برنده, New Hampshire جمهوری خواه اولیه با 27 درصد آرا در سال 1996 بود اما قادر به افزایش حمایت خود را به عنوان زمینه تنگ شده. “این است که احتمالا بالا برای ساندرز” او پیش بینی کرد.

Buttigieg آمد به نیوهمپشایر با باد در پشت خود را. تازه کردن یک تیغ نازک نماینده پیروزی در آیوا او barnstormed نیوهمپشایر با یک مهاجم حمله رعد اسا از حوادث و مصاحبه های رسانه ای. او دو برابر کردن پیام وحدت و متعلق شعار توانایی های خود را به درخواست تجدید نظر به آنچه که او به نام “آینده سابق جمهوری خواهان” که ممکن است بیمار از مغلوب ساختن پیشی جستن ایران—صحبت کردن در یک نقطه داده شده تازه اعتبار توسط آیووا نتایج. او به طور معمول به خود جلب کرد جمعیت زیادی—نزدیک به 1000 در لندندرری و تقریبا 1,250 در سالم هر دو مناطق که رای دادند جمهوری خواه در سه انتخابات ریاست جمهوری. جمعیت خود بودند سنگین در نوع میانسال حومه رای دهندگان که تمایل به نشان می دهد تا در روز انتخابات بسیاری از تازه آگاه نامزدی خود را.

این Buttigieg کمپین است که با تکیه بر چنین جوامع در حال کار برای جذب رای دهندگان که ممکن است با احتیاط از ساندرز خواستار “انقلاب” و نگران بایدن سن و ناهموار اجرای برنامه. Buttigieg گرفته شده برای متهم هر دو آنها را از با استفاده از “استدلال از گذشته” و موقعیت خود را به عنوان نامزدی که می تواند فراتر از مجادله 2016. از آمدن در عرض فقط یک زن و شوهر نقاط ساندرز اجازه خواهد داد که او را به استدلال می کنند او را مناسب ترین نرخ متوسط نامزد رفتن به جلو.

رای دهندگان در نیوهمپشایر گفت: آنها تحت تاثیر قرار گرفته بودند با Buttigieg تن پیام و شخصیت. “من مانند پیت سبک کمی بهتر از برنی می گوید:” رجینا لوکاس یک زن 50 ساله که با این نسخهها کار در یک مطب دندانپزشکی به عنوان او کاهش یافته است در Buttigieg رویداد در Keene در روز شنبه. “من او را دوست داشت رفتار است.” در نوسان نهایی از طریق دولت Buttigieg مبارزه با نیوهمپشایر در کنگره آنی Kuster که در مقایسه با خود را “عالی خلق و خوی” به “هیچ درام اوباما.”

اما Klobuchar تاریخ و زمان آخرین دقیقه افزایش می دهد Buttigieg جدید رقابت در میانه خط. در آیووا او مدیر کمپین جاستین Buoen گفت: رسانه میزگرد اسپانسر شده از طرف خبری بلومبرگ که استراتژی بود “هرگز ساخته شده نیاز به یک ویروسی حاضر به منظور حمل ما است.” به جای آن بر این مبنا بود که شما “سازماندهی, سازماندهی و داغ در پایان.” در نیوهمپشایر او انجام داد. هر چند او هرگز در عرض دو رقم اول در یک واحد قبل از انتخابات نظرسنجی های پرقدرت عملکرد اخیر بحث برگزار شد در نزدیکی منچستر در فوریه. 7 نقل مکان کرد تا در برآورد بسیاری از رتبه بندی-و-فایل پارتیزان مشکل بایدن را دست و پا زدن و وارن عدم کشش. قبلا بسیاری از رای دهندگان انتخاب دوم او به طور ناگهانی احساس ساخته شده به عنوان یک نوع از گلدیلاک نامزد: نه خیلی قدیمی و نه خیلی جوان بیش از حد چپ و حد راست بیش از حد روشن فکر و نه بیش از حد پوپولیست.

ویژه داستان
توسط انگل بهترین عکس پیروزی آغاز یک عصر جدید در فیلم ؟
آسیایی, فیلمسازان در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود که انگل نیست فقط یک لحظه لب از شکوه و عظمت.

“او خوب به نظر می رسد به دانستن آنچه که او صحبت کردن در مورد, و او به نظر می رسد به نمایندگی از شخص مشترک می گوید:” پت مورفی, جمهور سابق, New Hampshire فصل از سازمان ملی زنان که با حضور Klobuchar انتخابات-جشن شب در کنکورد. “به علاوه او یک پیرمرد سفید—که به علاوه قطعی است. و او دارای تجربه است.” مانند بسیاری از اینجا مورفی معتقد است ساندرز است که بیش از حد به سمت چپ برای پیروزی در ماه نوامبر در حالی که وارن حملات او به عنوان بیش از حد به استادی, Buttigieg به عنوان بیش از حد سبز و بایدن به عنوان بیش از تپه.

وارن چهارم-پایان محل بود یک ضربه ویرانگر برای سناتور ماساچوست بود که در شمارش عمیق سازمان و همسایه رسانه ها بازار برای کمک به دوباره بجای اول برگشتن از آیووا. او به نظر می رسد برای پایان دادن به کمتر از 10 درصد آرا و نه تنها ملی نماینده. مبارزات انتخاباتی خود را منتشر یادداشت این استدلال که 98 درصد از نمایندگان باقی می ماند تا برای grabs پس از نیوهمپشایر و جزئیات یک طرح به ادامه جمع نمایندگان بدون اینکه لزوما racking تا برنده بزرگ.

از مرحله سه شنبه شب Warren, هشدار دموکرات ها که آنها می تواند به عنوان برای مشکل اگر آنها اجازه می دهد که به شکستگی راه آن را چهار سال پیش. “مبارزه میان جناح در حزب ما گرفته شده به نوبه خود تیز در هفته های اخیر با تبلیغات مسخره دیگر نامزدها و طرفداران برخی از نامزدهای فریاد لعنت مورد دیگر نامزدهای دموکرات” او گفت:. “این سخت تاکتیک ممکن است کار اگر شما مایل به رایت کردن بقیه در سفارش به آخرین مرد ایستاده است. آنها ممکن است کار اگر شما نگران نباشید در مورد ترک حزب ما و سیاست ما بدتر از چگونه شما آن را در بر داشت. و آنها ممکن است کار اگر شما فکر می کنم که تنها شما همه پاسخ و فقط شما راه حل برای تمام مشکلات ما است.”

به عنوان بایدن زمانی frontrunner بخت و اقبال آنقدر ناپاک در دولت که او jetted از نیوهمپشایر قبل از انتخابات بسته شده روز شنبه. او را لمس کردن در کارولینای جنوبی به طور فزاینده ای یک یا دولت برای او. دستیاران باقی می ماند صعودی در جنوبی اولیه که حدود دو سوم از رای دهندگان انتظار می رود که آمریکایی های آفریقایی تبار. بایدن بزرگ مخازن پشتیبانی که با بلوک. برای اولین بار دو کشور یمن و متحدان استدلال می کنند نیست منعکس کننده متنوع حزب دموکرات زیرا آنها اکثریت سفید.

اما آن را سخت برای جلوگیری از این احساس که بایدن آور است. او را تکان داد تا مبارزات انتخاباتی خود پس از آیووا و مبارزه کرد و به شدت در نیوهمشایر, تبدیل حجم به عنوان او تلاش برای متقاعد کردن رای دهندگان از عشق و شور و همدلی است. او در چرخش سخت در رقبای خود تماس ساندرز با نام و انتشار یک کاهش تصویری برابر Buttigieg. در عین حال کمپین احساس فقط به عنوان بی توجه به عنوان قبل از اینکه چیزی نیوهمپشایر رای دهندگان را برداشت ، نهایی کالج امرسون ردیابی نظرسنجی قبل از رای گیری فقط 14 درصد از دموکرات نیوهمپشایر انتظار می رود بایدن خواهد بود نامزد در روز یکشنبه از 39 درصد در هفته پیش از آن.

همانطور که برای Sanders, متحدان او خیلی خوشحال شد. “بدیهی است که در برخی از نقطه ما نمی دانیم که زمانی که مسابقه شروع خواهد شد به تحکیم گفت:” ساندرز مشاور جف ویور. “و او به خوبی آماده برای قرار دادن با هم نوع ائتلاف است که یکی از نیاز به نه تنها نامزدی برنده اما برای برنده شدن در این انتخابات به عنوان به خوبی.”

با گزارش توسط ابی Vesoulis/Des Moines

نوشتن به شارلوت تغییر در charlotte.alter@time.com مالی توپ در molly.ball@time.com فیلیپ الیوت در philip.elliott@time.com و Lissandra ویلا در lissandra.villa@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followersGebze escorthtml nullednulled themes1xbetGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme