با موارد هنوز هم در حال افزایش, به همین دلیل است که ولادیمیر پوتین فشار روسیه از آن COVID مستند?

ولادیمیر پوتین آزاد ملت خود را از آن شش هفته coronavirus مستند اما بسیاری از روس ها به نظر می رسد مطمئن نیستید که این چه معنی و یا اگر آن را حتی محتاطانه به ورزش تازه کشف شده خود را آزادی داده است که این کشور به احتمال زیاد نه ضربه اوج در عفونت.

“من نمی دانم به چه فکر می کنم” Christa ایوانوف گفت: CBC در راه خود را به فروشگاه مواد غذایی در مسکو او یک سال در دو.

“اگر بقیه جهان است که تحت سخت انزوا … آن را حس می کند ما باید [ادامه] بیش از حد.” از فراوانی احتیاط ایوانوف قصد دارد برای حفظ خود انزوای رژیم Muscovites شده اند زندگی می کنند و برای ماه و نیم گذشته.

“من انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در هفته آینده.”

با روسیه اقتصاد خرد توسط ترکیبی از COVID-19 خاموش شدن ناگهانی و رکورد قیمت نفت پایین پوتین صبر با مستند به نظر می رسد به اجرا در هفته گذشته.

او به طور غیر منتظره اعلام کرد برای پایان دادن به ملی روسیه “روز کاری” و گفت: کارگران در ساخت و ساز و تولید و صنایع دیگر باید سر بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

هزینه های قرنطینه

در حالی که در نظریه پوتین در سمت چپ آن به مقامات منطقه ای برای نهایی را در پایان دادن به مستندات پایان این هفته از بازگشت سنگین ترافیک به مسکو نشان داد رئیس جمهور بخشنامه شد داشتن یک اثر.

Aeroflot و Rossiya شرکت های هواپیمایی هواپیما بیکار نشستن در فرودگاه بین المللی Sheremetyevo خارج از مسکو نشانه ای از هزینه های اقتصادی از COVID-19 مستندات. (تاتیانا Makeyeva/فردا نیوز)

روسیه top-tier لیگ فوتبال اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی مجدد در زمان یک ماه البته با طرفداران در حضور. این کشور بزرگترین بودجه هواپیمایی Pobeda گفت: این امر به زودی شروع دوباره پرواز و ملی حمل و نقل آژانس می گوید ورود بین المللی می تواند شروع به فرود در فرودگاه توسط ژوئیه.

“اگر این به اصطلاح قرنطینه ادامه داد: نیاز به حمایت مالی خواهد به سرعت افزایش یابد چرا که این یک زمان بسیار طولانی برای مردم به کار می شود” گفت: مسکو دانشمند علوم سیاسی گلب Pavlovsky و از راه توضیح برای پوتین تفکر است. “اما در این راه او حل مشکلات متعددی است.”

متاسفانه یک تعداد تایید COVID-19 نفر در روسیه در حال حاضر بیش از 280,000 — دوم در جهان تنها به ایالات متحده است. در حالی که تعدادی از عفونت های جدید به نظر می رسد به وارد کردن موارد جدید تاکنون افزایش 9000-10,000 هر روز برای دو هفته گذشته.

عفونت های پخش كردن

این ویروس نیز زده در قلب کرملین.

شش اعضای ارشد دولت پوتین — از جمله دبیر مطبوعاتی نخست وزیر و اخیرا روسیه وزیر آموزش و پرورش — همه تایید آنها آزمایش مثبت برای ویروس.

رسمی کشور تعداد مرگ از 2600 نفر کم است با استانداردهای جهانی به همین دلیل است که کارشناسان غربی را مورد سوال روش که توسط آن پزشکان روسی کسانی که تعداد مرگ و میر نشان می دهد تعداد واقعی ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مطبوعاتی وزیر دیمیتری Peskov راست به تازگی آزمایش مثبت برای کوروناویروس. (الکساندر Zemlianichenko/آسوشیتد پرس)

فراتر از تعداد کل مسکو تایمز گزارش داد بیش از 1500 روسی مراقبت های بهداشتی کارگران زده شده با عفونت خود را با کل یک بیمارستان در سن پترزبورگ کنار گذاشته برای مقابله با موارد.

علاوه بر این پنج نفر کشته در آتش سوزی در یک سنت پترزبورگ بیمارستان که مقامات بر این باورند آغاز شده توسط معیوب هواکش.

مستند ناکامی

در حالی که بلند کردن این مستند بیش از حد به زودی حمل خطر دیگری سنبله در عفونت های, چند نفر در نزدیکی مسکو ایستگاه مترو گفت: CBC آنها احساس خطر شد ارزش مصرف است.

“ما فقط خسته از آن در حال حاضر” گفت: تاتیانا Petrova. “ما واقعا می خواهید برای رفتن به آرایشگاه و سپس به ما ویلایی.”

هنوز هم شنیده برخی از داستان های ترسناک, او هشدار داد که دولت نباید عجله بیش از حد به سرعت.

“شما ببینید تمام کابوس های آنها نشان می دهد [تلویزیون],” Petrova گفت.

ساکنان مسکو نیاز به ویژه عبور می کند به ترک خانه های خود به عنوان بخشی از یکی از محدود ترین COVID-19 مستند دستورالعمل در جهان است. (Alexey Sergeev/CBC)

تناقضات در روسیه در پاسخ به COVID بنیادی در بخشی از پوتین فراگیر نقش مهمی در این کشور نظام سیاسی گفت: ساموئل گرین مدیر روسیه موسسه در کالج کینگ در لندن است.

“[دولت] می خواستم برای پروژه ای است که او در کنترل اما از آنجا که آنها نمی دانند که چه راه حل های موثر برای رفتن به آنها نمی خواهید به او کراوات و کرملین بیش از حد نزدیک به کسانی که راه حل های” گرین گفت: در یک پادکست که توسط وودرو ویلسون مرکز بین المللی محققان است.

در نتیجه یک سری از پیام های گیج کننده گرین گفت.

به این ویروس آلوده مردم در اروپا توسط دهها هزار نفر پوتین گفت: روسیه تا به حال COVID اپیدمی “تحت کنترل است.” سپس او کم رنگ به پس زمینه به کشور مستندات تحمیل شده بود.

گرین معتقد است نتیجه این است که بسیاری از روس ها از دست داده اند اعتماد به پوتین دولت.

“در یک وضعیت مانند COVID-19 ایمنی نیاز دارد نه فقط شما اطاعت از قوانین آن نیاز به افراد دیگر اطاعت از قوانین” گرین گفت. “وجود دارد یک سوال از شما چقدر اعتماد به نظام و جامعه است.”

این ‘اسطوره پوتین’

Pavlovsky گفت که یکی از عوارض COVID-19 است که “اسطوره پوتین رنج می برد.”

“هر کس منتظر بود [برای او] به بیرون می آیند و با صدای بلند به همه بگویید چه باید بکنید. اما پوتین گفت: “شما باید فرمانداران اجازه دهید آنها را آن را کشف کردن.'”

بزرگترین ذینفع از پوتین اشتباه احتمالا شهردار مسکو سرگئی Sobanyin.

61 ساله شده است شهردار دهه گذشته و قبل از آن به عنوان پوتین رئیس ستاد. سوبیانین ستایش شده است خود را با صراحت بیان اظهارات عمومی در مورد شدت بحران و تحمیل یکی از stiffest مستندات در هر نقطه در جهان — و برای گرفتن مردم را به پایبندی به آن است.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین سمت چپ بوده است و ستایش برای او بی پرده اظهارات عمومی در مورد شدت COVID-19 بحران است. (Shamil Zhumatov/فردا نیوز)

در اوایل این ماه شهردار علنا گفت که او معتقد است که تعداد واقعی کسانی که قرارداد این ویروس در پایتخت می تواند بیش از 300 ، 000 — سه برابر بیشتر از آمار رسمی.

“سوبیانین افزایش یافته است و کاملا به شکل” گفت: Pavlovsky.

او اشاره کرد که در حالی که سوبیانین ممکن است هیچ طرح های رئیس جمهور کار اصلاحات ممکن است با این حال انتقام گرفتن از او و پس از بحران است برای upstaging نهایی خود را ،

سوبیانین “نقض یکی از اصول اصلی این سیستم — که هیچ کس نباید در راه ایستاده پوتین و تصمیم گیری.”

Pavlovsky معتقد است کرملین “از دست داده است با واقعیت” اما معتقد است که پوتین از بحران ظهور هنوز بصورتی پایدار و محکم در کنترل دستگاه از روسیه دولت است.

هنوز هم اگر سوبیانین احساس تهدید در هر حال با مقاومت مواجه نیست مشهود است.

سوبیانین اعلام کرده است قصد دارد آزمون و صدها هزار نفر از ساکنان مسکو برای COVID-19 آنتی بادی است که می تواند راه را برای تمام محدودیت ها در جنبش برداشته شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>