با کلم قیمت’ در ارائه دلیل شیوع کروناویروس پرواز در سراسر چین در حال حاضر هزینه به عنوان کمی به عنوان $13

(العالم) — چینی شرکت های هواپیمایی در حال ارائه بلیط در چه شناخته شده در محاوره به عنوان کلم قیمت به عنوان آنها شروع به بازگرداندن صندلی ظرفیت زیر شدید ظرفیت کاهش اجرا توسط COVID-19 coronavirus.

یک راه مستقیم سفر از شانگهای به چنگدو در Juneyao Airlines Co. این شنبه هزینه فقط 90 یوان (13 دلار) به علاوه 50 یوان در مالیات است. که سه و نیم ساعت سفر در مورد مشابه به عنوان یک پرواز از نیویورک به نیواورلئان.

چینی حامل در حال اضافه کردن نزدیک به 3 میلیون صندلی عقب به برنامه ریزی خدمات این هفته در درجه اول برای مسیرهای داخلی با توجه به OAG حمل و نقل هوایی در سراسر جهان است. “چشمگیر ظرفیت بازیابی منجر به بسیار پایین کرایه در دسترس ساخته شده,” تحلیلگر جان گرانت نوشت: در یک به روز رسانی هفتگی در بازار است.

ادامه مطلب: Coronavirus شیوع بیماری می تواند از خط خارج Xi Jinping رویاهای از یک قرن

هواپیمایی جنوبی چین شرکت. اضافه کردن 684,000 صندلی و هواپیمایی چین شرقی Corp. افزایش ظرفیت 566,000 صندلی, اعطای گفت. چین ظرفیت کلی است که هنوز هم تنها حدود نیمی از 16.9 میلیون صندلی در دسترس به عنوان Jan. 20 زمانی که تنها وجود دارد صدها نفر از عفونت های گزارش شده در سراسر جهان, اما بهبود این هفته بازگرداندن آن به عنوان رتبه دوم بزرگترین بازار در جهان است و پس از آن کاهش یافت و به کمتر از پرتغال.

در حالی که تصویر تبدیل مثبت برای چین به بازارهای همسایه از کره جنوبی و هنگ کنگ هنوز هم به شدت کاهش ظرفیت هر دو بیش از 20% در این هفته با توجه به OAG. پس Jan. 20 هنگ کنگ ظرفیت ها سقوط کرده است 71 درصد با Cathay Pacific Airways Ltd. کاهش بیش از 400 ، 000 نفر صندلی به 119,860, OAG گفت.آنلاین پورتال خبری Sina.com گفت: چینی شرکت های هواپیمایی ارسال شده ضرر و زیان بیش از 10 میلیارد یوان در ماه فوریه به عنوان درآمد کاهش 37 میلیارد یوان با استناد به صنعت تخمین می زند. در گزارش خود در اواخر روز دوشنبه همچنین پرچم در دسترس بودن بلیط در “کلم قیمت” به عنوان پایه پروازهای دریافت دوباره بازسازی شد.

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن on Feb. 20 گفت: این ویروس می تواند منجر به 13 درصد کاهش در تقاضای مسافر برای شرکت های هواپیمایی در منطقه آسیا و اقیانوس آرام در سال جاری ترجمه به از دست دادن درآمد از $27.8 میلیارد دلار است. بخش عمده ای از آن خواهد بود منتقله توسط حامل های ثبت شده در کشور چین با $12.8 میلیارد دلار از دست می دهد.

–با کمک از لی لیو و مت ترنر.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>