سناتور ایالت ویسکانسین می گوید: او ‘پانچ/لگد’ در طول یک خشونت آمیز شب از تظاهرات در مدیسون

(MADISON, Wis.) — جمعیت خارج از Wisconsin State Capitol پاره کردن دو مجسمه حمله یک سناتور پرتاب کوکتل مولوتف به یک ساختمان دولتی در میان اعتراضات پس از بازداشت یک مرد سیاه پوست که فریاد در رستوران مشتریان از طریق یک بلند گو حرف زدن در حالی که حمل بیس بال خفاش.

افسران داخل کنگره با استفاده از اسپری فلفل برای مقابله با معترضان که در تلاش بودند برای به دست آوردن ورود به مرکز تاریخی دولت, Madison, پلیس گفت:.

رژیم صهیونیستی. تونی Evers روز چهارشنبه گفت که او آماده برای فعال کردن ویسکانسین گارد ملی برای حفاظت از دولت خواص.

“چه اتفاقی افتاد در مدیسون شب گذشته با ارائه یک تضاد کامل از تظاهرات مسالمت آمیز ما را دیده اند و در سراسر دولت ما در هفته های اخیر از جمله آسیب قابل توجهی به اموال دولتی” Evers در بیانیه ای گفت.

خشونت آغاز شده و روز شنبه پس از مدیسون پلیس بازداشت یک معترض که به یک رستوران در سراسر خیابان را از کنگره با یک خفاش بر روی شانه خود را. ویدئو منتشر شده توسط پلیس مدیسون نشان می دهد که مرد Devenore Johnson, صحبت کردن را از طریق یک بلند گو حرف زدن در حالی که راه رفتن در اطراف رستوران پاسیو در فضای باز. او پیاده روی در داخل و قدم از طریق رستوران با the bat را بر روی شانه خود گفت: او را “نگران کننده” رستوران و صحبت کردن در مورد خدا و پلیس قبل از راه رفتن.

در یکی دیگر از ویدئو های منتشر شده توسط پلیس به عنوان بسیاری از پنج افسران دیده می شود مصرف جانسون به پیاده رو و حمل او را به تیم ملی پلیس خودرو پس از او در برابر بازداشت. پلیس گفت: این مرد به طور خلاصه فرار از تیم ملی ماشین قبل از اینکه پنجه.

جانسون متهم شده بود در سال 2015 با یک مسافر در یک ماشین به سرقت رفته, مقاومت در برابر یک افسر و سرقت با توجه به آنلاین سوابق دادگاه. او التماس کرد گناه را به عنوان یک مسافر و محکوم شد به مشروط شدن. سال بعد با او متهم بود که یک حزب به سرقت مسلحانه و سرقت است. تحت یک درخواست معامله او محکوم به آزادی مشروط پس از شفاعت گناه به سرقت است.

پلیس گفت: سه شنبه شب یک گروه از 200 به 300 نفر جمع آوری شده و وارد خصوصی مشاع ساختمان که در آن آنها احاطه یک کامیون یدک کش وادار راننده به ترک آن. جمعیت را شکست پنجره ها در ساختمان های متعدد پرتاب کوکتل مولوتف به شهرستان-شهرستان, ساختمان را پایین آورده و مجسمه در محوطه کنگره.

معترضان شعار برای جانسون انتشار نیز شکست شیشه در تامی تامپسون, مرکز, نام سابق جمهوری خواه فرماندار و شکست پنجره ها و چراغ ها در کنگره. اوایل روز شنبه پلیس ضد شورش می کرد به پاک کردن جمعیت از حدود 100 نفر باقی مانده است که در این منطقه است.

یکی از مجسمه سرنگون, شماری کشیده و به یک دریاچه در حدود نیم مایل دور از جنگ داخلی سرهنگ هانس کریستین Heg. او یک ضد برده داری فعال و رهبر ضد برده گیر شبه نظامی در ویسکانسین که در مبارزه برای اتحاد و درگذشت از آسیب رنج می برد در طول نبرد Chickamauga.

پایه Heg مجسمه بود مخدوش با نقاشی های دیواری پنج شنبه صبح که خواندن “آتش مت کنی” یک مرجع به یک سفید مدیسون افسر پلیس که به ضرب گلوله کشته و 19 ساله تونی رابینسون یک نوجوان سیاه پوست در سال 2015. کنی گفت رابینسون بود به او حمله کردند و او می ترسید او را به تفنگ خود را. Dane County District Attorney اسماعیل Ozanne که سیاه و سفید است, پاک کنی از هر کیفری تخلف و او همچنان یک مدیسون افسر.

که مرگ موجب اعتراضات در سال 2015 و خشم نهفته در میان سیاه فعالان کنی که باقی مانده در نیروی پلیس است. یک بنر خواستار عدالت برای رابینسون شده است حلق آویز بیش از یک مدیسون برای گذشتن چند روز گذشته.

مدیسون دارای سابقه ای طولانی در تظاهرات و درگیری با پلیس, دوستیابی به دانشجو به رهبری تظاهرات در دانشگاه ویسکانسین پردیس در 1960s. حدود 100000 نفر اعتراض کردند در سال 2011 بیش از خشم مرتبط با ضد اتحادیه پیشنهادات از آن رژیم صهیونیستی است. اسکات واکر. کوچکتر تظاهرات تقریبا به صورت هفتگی و گاهی روزانه ثابت در کنگره بر یک میزبان از مسائل.

اکثریت قریب به اتفاق معترضان سال های مسالمت آمیز است تا به حال.

دیگر مجسمه گرفته شده نشان دهنده ویسکانسین شعار “رو به جلو است.” مجسمه شده بود تخریب در گذشته تظاهرات با رنگ انداخته و روی آن اسپری گرافیتی-نقاشی در و اطراف آن است.

“رو به جلو” نصب شده بود 125 سال پیش اما با جایگزین یک برنز ماکت در سال 1998 است. آن نشسته برجسته در خارج از کنگره رو به دانشگاه ویسکانسین دانشگاه و خیابان صف با میله, رستوران ها و کسب و کارهای کوچک. که در راهرو بوده است هدف از خیلی از خرابکاری پس از مرگ جورج فلوید در مه 25 در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس مورد استفاده زانو خود را به پین دست به دستبند, سیاه, مرد گردن و حتی پس از فلوید متوقف شد.

تخریب به دنبال مشابه ناآرامی در سراسر کشور زیر فلوید مرگ اما در شهرهای دیگر مجسمه های مؤتلفه سربازان و نمادهای دیگر از برده داری نابود شدند.

دولت دموکراتیک از سوی دیگر ، تیم نجار بود حمله پس از گرفتن یک تلفن همراه تصویری از معترضان. نجار ارسال شده تصویری از او ضبط شد که قبل از حمله.

“پانچ/لگد به سر و گردن و دنده” نجار توییتی حدود 4 صبح “شاید ضربه مغزی سکس اسارت در چشم چپ است کمی تار, درد گردن و دنده. 8-10 نفر به من حمله کردند. مردم بی گناه در حال رفتن برای کشته شدند. کنگره قفل شده است – در گیر کرده ، توقف خشونت nowPlz!”

خشونت درو دو حزبی خشم از ویسکانسین سیاستمداران است.

“من غمگین در نامردی از مدیسون مقامات برای مقابله با این اراذل و اوباش” جمهوری خواه مجلس سخنران رابین Vos توییتی به عنوان مجسمه بودند در حال پاره پاره کردن.

Evers گفت: هیچ خشونت تحمل خواهد شد و کسانی که مسئول آنچه اتفاق افتاده است پاسخگو خواهد بود.

___

آسوشیتد پرس writer Todd ریچموند کمک به این داستان.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>