ویسکانسین گروگانگیری مرگبار قدرت گرفتن

دوشنبه شب وجود دارد اما خشمگین مبارزه سیاسی بیش از ویسکانسین در انتخابات برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه. فرماندار دموکرات تونی Evers دستور داد که انتخابات به تعویق خواهد افتاد تا ژوئن 9, بنابراین به عنوان اجازه می دهد زمان برای رمان coronavirus همه گیر به تصویب و بنابراین دولت می تواند با راه اندازی جهانی رای-با-سیستم های پست الکترونیکی. چندین ایالت دیگر در حال حاضر مراحل مشابه.

جناح راست حزب جمهوری خواه قضات که کنترل دولت در دیوان عالی کشور توسط 4-2 حاشیه از جمله یکی از آنها چهره های لیبرال رقیب در این انتخابات (هر چند او recuse خود را در این رای) بلافاصله لغو سفارش خود را. دیوان عالی ایالات متحده نیز صادر یکی دیگر از 5-4 حاکم بر خطوط حزبی منع دولت از تمدید مهلت ارسال آثار به صورت پستی یک absentee ballot. بسیاری از رای دهندگان ویسکانسین درخواست کرده بود غیابی در مقایسه با انتخابات قبلی (به دلایل روشن) که منجر به عمده تاخیر در ارسال آنها. در حال حاضر هر کسی که می خواست رای خود را شمارش و تا به حال هنوز بدست یک رای گیری شد و ناگهان مجبور به رفتن رای دادن در فرد است.

Evers حمایت و انتخابات در واقع ادامه سهشنبه. اما نتایج احتمالا نمی تواند در نظر گرفته شود مشروع است. این یک تقلب در انتخابات یک قدرت گرفتن اجباری از طریق یک اقلیت حزب خود که کنترل مجلس قانونگذاری ویسکانسین است که در نتیجه ،

برای شروع با, بدون شک ده ها یا حتی صدها هزار نفر از ساکنان ویسکانسین هستند به درستی بیش از حد وحشت زده به رای دادن. در زمان نوشتن مشارکت ارقام در دسترس نیست, اما آن را به سادگی گدا اعتقاد به فکر می کنم که مردم در انتخابات را نداشته اند بالاتر اگر نیست آن را برای همه گیر مرگبار است که جارو زمین. گردهمایی هزاران نفر از مردم همه دست زدن همان ماشین های رای گیری حتی اگر اجتماعی فاصله و بهداشت در حال نگهداری است که به طور مستقیم ممنوع عمومی و دستورالعمل های بهداشتی. مردم را بدون شک بیمار و مرگ به این دلیل است. با کروناویروس گسترش سریع در ویسکانسین دولت خوش شانس خواهد بود اگر تنها چند هزار نفر گرفتن COVID-19 به عنوان یک نتیجه. اگر آنها نمی, این انتخابات به راحتی می تواند از همه فوق العاده-پخش حوادث.

همچنین به دلیل coronavirus تعدادی از حوزه های رأی گیری شد کاهش به دلیل کمبود کارکنان برای باز کردن آنها — در میلواکی که در آن وجود غلظت بالایی از رای دهندگان دموکرات تعداد قطع شد از 180 تا 5. در حالی که بسیاری از ساکنان ویسکانسین در واقع ایستاده در خط برای ساعت به رای زیادی صبر کنید بار به تنهایی قطعا تبدیل شده بسیاری از مردم به دور است. نه هر کس است ساعت به کار می کنند.

دیوان عالی ایالات متحده اکثریت lamely اقدام به ادعای وجود محدودیت در رای گیری غایب بود باریک سوال فنی در مورد حفاظت از “یکپارچگی روند انتخابات.” در حقیقت, آن را برهنه شد رای دهندگان سرکوب. به عنوان عدالت اموزش Bader Ginsberg که در مخالفت های قبلی حاکم دستور داده است که دولت اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای رای غیابی, ویسکانسین ساکنان می شده اند قادر به با خیال راحت رای دادن از خانه. “با اکثریت اقامت در جایی که امکان پذیر نخواهد بود. یا آنها را مجبور به شجاع سنجی به خطر انداختن خود و دیگران ایمنی. و یا آنها را از دست دادن حق خود برای رای دادن از طریق هیچ گسل از خود را,” او نوشت. در ضمن یک دوم کوچک-متوجه محافظه کار استیناف حکم نیاز به رای غایب به شاهد امضای این معنی که هر یک در حال حاضر فرستاده شده در بدون آن خواهد شد پرتاب کردن.

دولت حکم دیوان عالی در ضمن می آید از یک طرح دعوی در دادگاه از ویسکانسین خواهان مدعی است که فرماندار ندارد قدرت را به طور یک جانبه تغییر قوانین انتخابات. اما جمهوری خواهان تنها کنترل دولت قوه مقننه با تشکر شدید gerrymandering که باعث می شود آن را اساسا غیر ممکن است برای دموکرات ها برای پیروزی در اکثر مناطق. در سال 2018 انتخابات برای مجلس ایالتی دموکرات کردم 53 درصد از کل آرا و در عین حال تنها 36 درصد از کرسی. (پس از Evers دقت برنده در سال 2018 جمهوریخواه مجلس قانونگذاری بی درنگ او را محروم از بسیاری از قدرت خود را در اردک لنگ نمایید.)

در پایین جمهوریخواهان در هر دو مجلس قانونگذاری ویسکانسین و سیستم دادگاه درک حزبی استفاده در وادار کردن انتخابات از طریق حتی اگر هزاران نفر خود را از رای دهندگان کشته شدند, به عنوان یک نتیجه, و به طوری که آنها آن را انجام داد. آنها این واقعیت را می دانیم چقدر خطرناک این بیماری همه گیر است — هر دو دادگاه ارسال به عنوان بسیاری از کارکنان خود را به عنوان امکان پذیر است و به شدت محدود کردن دسترسی عمومی به حقوقی ساختمان. دیوان عالی ایالات متحده در حال انجام عملیات خود را به طور کامل آنلاین.

یک سیستم دموکراتیک است و مشروعیت آن با روش عادلانه — اگر حمایت های اساسی برای حقوق مدنی, روش شفاف و باز رقابت برای کرسی که در آن هر حزب می تواند برنده. ایالت ویسکانسین است که به طور فزاینده ای نه دموکراسی. و که ممکن است جایی که بقیه کشور است که رهبری: یک فاسد و استبدادی رژیم با یک روکش نازک جعلی دموکراتیک روش. در واقع این روند بی رویه تشدید و تا کنون بیشتر از تقلب آشکار از محافظه کاران شده است قبل از دیده می شود. این خرس برخی از شباهت به مراحل اولیه بازسازی در 1860s هنگامی که خشمگین سابق Confederates اقدام به سرنگونی چند نژادی دموکراسی در جنوب. به عنوان Jamelle Bouie یادداشت ها در The New York Times, زمانی که آنها در نهایت موفق, Jim Crow جنوبی شد برای سال 90 یک سیستم استبدادی دولت اجرا توسط تروریسم که در آن انتخابات شد باز تقلب. خوشبختانه ما هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود این نوع از خشونت اما پس از آن دوباره آن ممکن است لازم باشد اگر خواهان می تواند در باز کردن چشم پوشی از سیستم فدرال قانونی.

برای حفظ کوچک-r جمهوریخواه دولت آن ممکن است لازم برای دموکرات ها به مبارزه با آتش را با آتش — برای مثال نادیده گرفتن دستور دادگاه به انجام تقلب در انتخابات که کشتن صدها یا هزاران نفر از مردم. در حالت ایده آل آنها فقط می تواند بسیج در برابر این سوء استفاده از قدرت و پیروزی مشروع در نوامبر اما که ممکن است مگر اینکه فرمانداران دموکرات مانند Evers مایل به بی اعتنایی فاسد حقوقی, نظرات و برگزاری امن انتخابات عادلانه با استفاده از زور در صورت لزوم.

متاسفانه نشانه کمی وجود دارد که اتفاق می افتد است. حزب رفتم جلو با فرد رای گیری در ایالت ایلینوی میشیگان و فلوریدا در اواسط ماه مارس. به احتمال زیاد نامزد ریاست جمهوری جو بایدن اصرار داشت که ویسکانسین اولیه باید پیش بروید و گفت: او را پشتیبانی نمی کند, جهانی, ملی رای توسط ایمیل.

آن را نمی خواهد یک موضوع ساده برای جمهوری خواهان به پایان مغزه گیری باقی مانده دموکراتیک شخصیت, ایالات متحده است. اما از آن خواهد شد بسیار ساده تر اگر دموکرات ها دراز بکشید و اجازه دهید خود بود steamrolled.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>